Palangos baseino plaukimo takelius išmėgins šeimos

"Palangos tilto" informacija, 2019-10-03
Peržiūrėta
111
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Kuri šeimyna greičiausiai plaukia, o kuri yra ištvermingiausia vandenyje?

Tai išsiaiškinti palangiškius ir kitur gyvenančius jų giminaičius spalio 19 dieną kviečia viešoji įstaiga „Palangos investicijų valdymas“.

Palangos baseine pirmą kartą kurorto istorijoje įvyks Šeimų plaukimo varžybos, kuriose paaiškės mūsų miesto šeimų plaukimo čempionai ir bus fiksuojami pirmieji tokių varžybų rekordai.

Šiose varžybose gali dalyvauti įvairiausiais giminystės ryšiais susiję asmenys: tėvai ir vaikai, vyrai ir jų žmonos, broliai ir seserys, pusseserės ir pusbroliai, dėdės, seneliai, marčios ar žentai.

Svarbu, kad šeimos komandą sudarytų du nepilnamečiai ir du suaugusieji. Tereikia sugalvoti komandos pavadinimą, užsiregistruoti ir pirmyn į baseino takelį.

Varžybose visos komandos dalyvaus trijose estafetėse.

Ištvermės estafetėje kiekvienas komandos narys turės įveikti po 25 metrus rankomis įsikibus į plaukimo lentą ir plaukiant tik kojų judesiais. Kitas komandos narys į vandenį galės šokti tik prieš tai plaukusiajam šeimos nariui tokiu būdu parplukdžius lentą.

Rezultatas bus fiksuojamas tuomet, kai paskutinysis komandos plaukikas palies baseino sienelę.

Vėliau vyks linksmoji estafetė - dalyviai 25 metrus turės plaukti po pilvu pasikišę lanksčią neskęstančią lazdą, kuri vis mėgins išsprūsti ant vandens paviršiaus.

Todėl šioje estafetėje greitai plaukti nepakaks. Teks panaudoti savo sumanumą ir vikrumą.

Paskutinė estafetė pavadinta greitąja. Mat komandos varžysis, kuri plaukia greičiau. Kiekvienam šeimos nariui laisvu stiliumi teks nuplaukti 50 metrų distanciją.

Laimės ta komanda, kurios paskutinysis plaukikas baseino sienelę palies pirmasis.

Jei komandų bus daugiau nei gali sutalpinti 8 baseino takeliai, estafetėse bus fiksuojami geriausi atskirų plaukimų laikai.

Bendras šeimų varžybų nugalėtojas ir dvi prizininkų komandos paaiškės teisėjams įvertinus visų trijų estafečių rezultatus.

Greičiausiųjų, ištvermingiausiųjų ir sumaniausiųjų laukia solidūs prizai.

Kiekvienam nugalėtojų komandos nariui atiteks metinis abonementas su neribojamu laiku į Palangos baseiną ir sveikatingumo zoną. Tokio prizo vertė - net 600 eurų.

Užėmusiems antrąją vietą bus įteikti keturi pusmečio abonementai, o likusiems trečioje vietoje atiteks trijų mėnesių abonementai.

Pasibaigus plaukimo varžyboms visų dalyvių laukia rėmėjų vaišės.

Vadovaujantis Palangos baseino nuostatais, varžybų dalyviams reikės susimokėti už įėjimą į baseiną. Priklausomai nuo amžiaus ir gyvenamosios vietos (dalyviams su Palangiškio kortele taikomos nuolaidos) šis mokestis vienam asmeniui sieks iki 10 eurų.

Jau prasidėjusi dalyvių registracija truks iki spalio 14 dienos 15 valandos. Komandą užregistruoti galima elektroniniu paštu [email protected], arba atėjus į Palangos baseino registratūrą.

Registruojantis reikia užrašyti savo šeimos komandos pavadinimą, išvardinti visus keturis komandos narius, nurodant jų amžių, ir pranešti vieno komandos atstovo telefono numerį ir elektroninį paštą, kuriuo bus siunčiami varžybų organizatorių informacija.

Su varžybų nuostatais galima susipažinti Palangos baseino internetinėje svetainėje.

Šeimų plaukimo varžybos Palangos baseine įvyks spalio 19 dieną 12 valandą. Laukiami žiūrovai ir komandų sirgaliai. Varžybų dieną iš anksto užsiregistravusios komandos savo dalyvavimą turės patvirtinti nuo 10.30 val. iki 11.30 val.

Visi kurie mėgsta plaukti kalbinkite giminaičius, burkite komandas, varžykitės su kitomis šeimomis ir neužmirškite į baseiną pakviesti gausią savo komandos palaikymo grupę.

Viešoji įstaiga „Palangos investicijų valdymas“
˙

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Konkurencijos taryba pradėjo tyrimą dėl Palangos miesto savivaldybės sprendimo perduoti baseino valdymą savivaldybės įmonei „Palangos investicijų valdymas“. Taryba nagrinės, ar savivaldybė galėjo privilegijuoti savo įmonę, diskriminuoti kitus rinkos žaidėjus ir taip sukurti skirtingas konkurencijos sąlygas, pranešė Konkurencijos taryba.


Kaip informavo "Palangos tiltą" UAB "Palangos komunalinis ūkis" direktorius Gediminas Valinevičius, komunalininkai artimiausiu metu pastatys naujas autobusų stoteles miesto centre prie pagrindinės miesto aikštės ir prie Palangos baseino.


Praėjusį šeštadienį, spalio 19 d., po pietų Palangos baseinas tiesiog sprogo nuo sportinių aistrų ir tribūnas užėmusių žiūrovų emocijų - kurorto baseine pirmą kartą vyko Palangos šeimų varžybos, kuriose galėjo dalyvauti bet kurio miesto komanda. Pirmosiose varžybose išmėginti jėgas panoro 8 komandos iš Palangos, Kretingos ir Klaipėdos. Keturių asmenų...


Dar vien graži Palangos baseino iniciatyva

"Palangos tilto" informacija, 2019 10 22 | Rubrika: Miestas

Palangos baseinas rengia šventę „Moliūgėliai 2019“, kuri, tikimasi, taps gražia miesto tradicija.


Palangos baseino plaukimo takelius išmėgins šeimos

"Palangos tilto" informacija, 2019 10 10 | Rubrika: Miestas

Kuri šeimyna greičiausiai plaukia, o kuri yra ištvermingiausia vandenyje? Tai išsiaiškinti palangiškius ir kitur gyvenančius jų giminaičius spalio 19 dieną kviečia viešoji įstaiga „Palangos investicijų valdymas“ valdanti Palangos baseiną. Jame pirmą kartą kurorto istorijoje įvyks Šeimų plaukimo varžybos, kuriose paaiškės mūsų...


Palangos baseino plaukimo takelius išmėgins šeimos

"Palangos tilto" informacija, 2019 10 03 | Rubrika: Sveikata

Kuri šeimyna greičiausiai plaukia, o kuri yra ištvermingiausia vandenyje? Tai išsiaiškinti palangiškius ir kitur gyvenančius jų giminaičius spalio 19 dieną kviečia viešoji įstaiga „Palangos investicijų valdymas“ miesto baseine.  


Palangoje prasidėjo ilgai laukto objekto statybos – jau kitąmet mieste duris atvers maždaug 3500 kv. m. ploto baseinas su sveikatingumo centru bei viešąja pirtimi. Projektą įgyvendina Palangos miesto savivaldybė, generalinis darbų rangovas – UAB „Conresta“.  Pirmadienį, stebint Palangos miesto gyventojams, būsimojo baseino pamatų vietoje buvo įkasta...


Palangos baseino statybos prasidės jau netrukus – tokią žinią šią savaitę kurorto meras Š. Vaitkus parvežė iš Vilniaus. Istorija kartojasi: kaip ir dėl Kurhauzo bei Koncertų salės finansavimo, Palanga vis dėlto sugebėjo įtikinti Vyriausybę, kad ir baseinas yra ne tik kurorto bendruomenei, plaukti besimokantiems kurorto vaikams, sportininkams, visai Lietuvai...


Baseinas Palangoje bus, bet jo teks dar palaukti. Miesto savivaldybė dar praėjusiais metais pirko baseino statybos techninį projektą, bet pateikti siūlymai savivaldybininkus glumino dėl itin skirtingų baseino dydžių, tūrių, energetinių sąnaudų ir sąmatų, todėl buvo nuspręsta iš naujo skelbti konkursą tokiai paslaugai pirkti. Valdžios atstovai vieningai tvirtina, kad jaudintis nėra...


Vakar įvykusiame miesto Tarybos posėdyje dalyvavo vos 15 iš 21 narių. Dėl įvairių priežasčių posėdyje nedalyvavo meras Šarūnas Vaitkus (lankėsi Vyriausybėje), Edmundas Krasauskas, Danas Paluckas, Antanas Sebeckis ir Saulius Simė. Į posėdžio darbotvarkę buvo įtraukti 33 klausimai, o tarp dvejų papildomų klausimų buvo ir infrastruktūros sutarties su UAB „Vastint...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius