Palangos burmistro muziejus kviečia į susitikimus su kūrėjais

Palangos tiltas, 2021-10-18
Peržiūrėta
1715
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangos burmistro muziejus kviečia į susitikimus su kūrėjais

 Pasibaigus vasaros šurmuliui Palangos burmistro Jono Šliūpo muziejus kviečia palangiškius ir miesto svečius į jaukias rudens  popietes burmistro namuose. 

Spalio 22 d. 15 ir 17 val. susitikimas - edukacija   – su tautodailininke juvelyre, amato meistre, Danutė Tikužienė.  Susitikimo metu  tautodailininkė ne tik pasakos apie senąsias juvelyrikos tradicijas, bet ir dalinsis savo patirtimi.  Juvelyrikos edukacijose  jūs turėsite galimybę pasijusti  juvelyrais ir savo rankomis susikurti papuošalą iš žalvario. 

 Danutė Tikužienė yra baigusi Telšių dailės technikumą. Įstojus į tautodailininkų gretas kūrėja surengė ne vieną gintaro ir žalvario juvelyrikos dirbinių parodą, savo kūrybą pristato  folklioro festivalių mugėse, atstovaudama Lietuvą tarptautiniuose renginiuose Lietuvoje ir užsienyje,  sukaupta savo patirtimi dalinasi rengdama edukacijas.   Kūrėja yra pastebima ir vertinama.  Danutė Tikužienė pripažinta – sertifikuota tautinio paveldo produktų ir  senojo juvelyrikos amato puoselėtoja. Danutė prasitaria ,“kad jai malonu pamatyti moterį nešiojančią jos kūrybos papuošalus : ar auskarus įsisegusią ir žiedelį mūvinčią. Tada taip gera ant dūšios pasidaro.“

Dalyvių skaičius ribotas, todėl kviečiame į  renginį registruotis iš anksto. [email protected] ; tel.8 460 54559. 

Rekomenduojamas edukacijos dalyvių  amžius vaikams nuo 7 metų.

Asmenims nuo 16 metų reikalingas  galimybių pasas.

 Renginai  vyks Palangos burmistro Jono Šliūpo muziejuje, Vytauto g. 23A, Palanga.

 

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangos burmistro Jono Šliūpo muziejus birželio 7 ir 21 dieną 14.30 val. kviečia palangiškius ir vasarotojus į naują ekskursiją „Jono Šliūpo ženklai Palangoje. Kelionė po kurortą“ su istoriku Mindaugu Surbliu.


Spalio 13 d. 17.30 val. Palangos burmistro Jono Šliūpo muziejus kviečia į vilą „Ramybė“, kur įvyks susitikimas su menininku Andriumi Miežiu.


Spalio 6 d. 17.30 val. Palangos burmistro Jono Šliūpo muziejus kviečia į antrąjį rudens ciklo „Susitikimai Jono Šliūpo salone“ renginį.


Liepos 7 d. 15.00 val. ir 16.30 val. Palangos burmistro Jono Šliūpo muziejus kviečia mažuosius smalsuolius į archeologinių kasinėjimų simuliaciją-edukaciją ,,Archeologas vienai dienai”. 


Pasibaigus vasaros šurmuliui Palangos burmistro Jono Šliūpo muziejus kviečia palangiškius ir miesto svečius į jaukias rudens  popietes burmistro namuose. 


Pasibaigus vasaros šurmuliui, Palangos burmistro Jono Šliūpo muziejus ir vėl kviečia palangiškius ir miesto svečius į jaukius rudens vakarus burmistro namuose. Rugsėjo 22 d. 18 val. susitiksime su teatrologe, menotyrininke ir eseiste Audrone Girdzijauskaite. Viešnia dalysis prisiminimais apie tarpukario Palangą, kurioje ji mėgdavo atostogauti, sugrįš į savo memuarus, publikuotus knygose ...


Birželio 25 d., penktadienį, 17 val. palangiškius ir miesto svečius į jaukią vakaronę kviečia Jono Šliūpo muziejus. Čia etnologė, tautosakininkė ir žurnalistė Gražina Kadžytė papasakos apie Joninių šventimo  tradicijas Pirmosios Lietuvos Respublikos (1918–1940)  metais, Latvijos Kuršo Lyguo šventes, to meto vasarų trauką link pajūrio ir apskritai vardines.


Birželio 11 d., penktadienį 17 val. Palangos burmistro J. Šliūpo muziejus kviečia mažuosius atverti lėlių teatro užkulisius ir sužinoti kaip gimsta lėlės, kurios vėliau atgyja spektakliuose.


Palangos burmistro Jono Šliūpo muziejus pasiilgusius bendravimo kviečia pasinerti į popieriaus magiją ir kartu su tautodailininke liaudies meistre Odeta Tumėnaite-Bražėniene pasidaryti kalėdinių puošmenų. Advento laikotarpiu dažniausiai prisimenami karpiniai. Juose ryškūs etnokultūros motyvai, lietuvių liaudies ornamentika ir populiarusis gyvybės medžio siužetas, kuris...


Kurorto muziejus kviečia į koncertą „Advento šviesoje“

"Palangos tilto" informacija, 2019 11 26 | Rubrika: Kultūra

Gruodžio 1 d. (sekmadienį), 15 val. muziejuje skambės muzika džiaugsmingam laukimui. Šventiniame šių dienų šurmulyje, tarp pirkinių, dovanų ieškojimo kurorto muziejus kviečia stabtelėti ir visiems kartu pasiklausyti puikios muzikos.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius