Palangos eglė - tarp paskutiniųjų Delfi gražiausių eglių rinkimuose

"Palangos tilto" informacija, 2020-12-29
Peržiūrėta
969
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangos eglė - tarp paskutiniųjų Delfi gražiausių eglių rinkimuose

Kasmet vertindami didžiųjų miestų eglutes Delfi skaitytojai vertina ir mažųjų miestų puošmenas. Šiais metais buvo išrinkta mieliausia Kalėdų eglė, o rinkimuose dalyvavo virš 40 tūkst. skaitytojų. Deja, Palangos eglutė liko tarp paskutiniųjų...1-ąją, garbingąją vietą, užėmė Pasvalio miesto eglė. Ši eglė sulaukė 9 proc. balsų. Specialiai šios eglutės įžiebimui pasvaliečiai sukūrė ir romantišką trumpametražį filmą. 

2 ir 3 vieta dalijasi Skuodo ir Širvintų kalėdinės eglės, surinkusios po 6 proc. balsų. Skuodo miesto eglutė taip pat atvyko iš vietinių gyventojų kiemo.

4,5 ir 6 vietomis dalijasi trys miestai ir jų eglės – Akmenė, Biržai ir Lazdijai, surinkę po 5 proc. balsų. Akmenės eglutė simbolizuoja šių metų ir 2021-ųjų sandūrą, o įžiebta ji buvo tuo pat metu, kaip ir Klaipėdoje, Vilniuje ir Kaune.

Joniškis, Molėtai, Šakiai, Švenčionys ir Trakai – visi dalijasi penkiomis pozicijomis – 7, 8, 9, 10 ir 11 vietomis, surinkę po 4 proc. balsų. 

Anykščiai, Ignalina, Telšiai, Ukmergė ir Varėna su savo eglutėmis surinko po 3 proc. balsų. Elektrėnai, Jurbarkas, Kelmė, Kretinga, Kupiškis, Plungė, Tauragė, Visaginas ir jų eglės surinko po 2 proc. balsų. Birštonas, Druskininkai, Kaišiadorys, Kalvarija, Kazlų rūda, Kėdainiai, Neringa, Pakruojis, Palanga, Prienai, Radviliškis, Raseiniai, Rokiškis, Šalčininkai, Šilalė, Šilutė, Vilkaviškis, Zarasai ir jų eglės surinko po 1 proc. Balsų. Na, o Pagėgiai ir Rietavas bei jų eglės šiuose rinkimuose nesurinko nė vieno procento balsų,


 

 


 

 

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Kai sostinei priklausančių poilsio namų Palangoje nepavyko paversti daugiabučiais, mero Remigijaus Šimašiaus komanda juos pusvelčiui išnuomojo ir dar apkaltino kurorto savivaldybę tyčiniu kenkimu. Apie tai rašė ir Palangos miesto laikraštis „Palangos tiltas." 1133 eurai. Tiek kiekvieną mėnesį Vilniaus savivaldybei mokės bendrovė „Baltasis...


Kasmet vertindami didžiųjų miestų eglutes Delfi skaitytojai vertina ir mažųjų miestų puošmenas. Šiais metais buvo išrinkta mieliausia Kalėdų eglė, o rinkimuose dalyvavo virš 40 tūkst. skaitytojų. Deja, Palangos eglutė liko tarp paskutiniųjų...1-ąją, garbingąją vietą, užėmė Pasvalio miesto eglė. Ši eglė sulaukė 9 proc. balsų. Specialiai šios eglutės...


Tėvynės sąjungos–Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) taryba šiandien, šeštadienį, patvirtino galutinį kandidatų Seimo rinkimuose sąrašą. Mėguvos apygardoje rinkimuose partijai atstovaus palangiškis, TS-LKD Palangos skyriaus veteranas Mindaugas Skritulskas.


Šeštadienį, gruodžio 3 d., Palangoje pasklis kalėdinė nuotaika – 17.30 val. centrinėje miesto aikštėje bus įžiebiama Kalėdų eglė. Pasibaigus šiam žaismingam renginiui, Palangos ir Šventosios gyventojai kviečiami į Koncertų salėje vyksiantį nemokamą grupės „Tele bim-bam“ koncertą.


Palangos Kalėdų eglė, vietos gyventojus ir svečius stebinanti savo išskirtine forma, išrinkta viena iš gražiausių šalies šventinių žaliaskarių – naujienų portalo „Delfi“ surengtoje apklausoje kurorto eglė tarp visų šalies žaliaskarių užėmė antrąją vietą.


Palangos J. Basanavičiaus gatvė šeštadienio vakarą nušvito itin ryškiomis kalėdinėmis spalvomis – skambant kurorto vaikų dainoms, čia įžiebta Kalėdų eglių alėja. Šventiškai apšviesta J. Basanavičiaus gatvė, Kalėdų senio sveikinimai, fejerverkas ir dešimt kalėdinėmis dekoracijomis padabintų bei ryškiaspalvėmis lemputėmis...


Kalėdų šviesos miestas Palanga puošiasi naujais šventiniais akcentais – šeštadienį, gruodžio 6 d., 17 val. J. Basanavičiaus gatvėje bus įžiebta kalėdinių eglių alėja.


Palangos centrinėje aikštėje antradienį pradėta montuoti Kalėdų eglė, savo neįprastumu nustebinsianti ne tik palangiškius, bet ir kurorto svečius. Šis darbas užtruko tris dienas, o visu grožiu žaliaskarė nušvis rytoj, šeštadienį (lapkričio 29 d.), 17 val.


Didžiausias Lietuvos kurortas Palanga šventinėmis spalvomis nušvis jau penktadienį, lapkričio 30 d. Pavakare, 17 val., centrinėje aikštėje bus įžiebta miesto eglė, tuo pačiu metu ryškiaspalvėmis lemputėmis bei švytinčiomis dekoracijomis sužibės visas Kalėdų šviesos miestas - Palanga.


Tradiciniuose žurnalo „Veidas“ geriausių šalies merų rinkimuose Palangos meras Šarūnas Vaitkus užėmė 19-ąją vietą. Tai yra aukščiausias Palangos miesto vadovo įvertinimas iki šiol surengtuose žurnalo geriausio mero rinkimuose. Sveikiname!   Palangos meras – 19-as tarp geriausiųjų „Turint omenyje, kad Š. Vaitkus realiai...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius