Palangos gatvėse praeivius gąsdino ginkluotas ir kruvinas vyras

Palangos tiltas, 2020-08-17
Peržiūrėta
776
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangos gatvėse praeivius gąsdino ginkluotas ir kruvinas vyras

Praėjusį sekmadienį, rugpjūčio 16 dieną, apie 11.23 val. gautas pranešimas, kad Palangoje, Maironio g., vaikšto neblaivus vyras kruvinomis rankomis, už šortų užsikišęs du virtuvinius peilius. Liudininkų apibūdinimą atitinkantį asmenį pareigūnai pastebėjo kiemelyje, Jūratės g. Jį sulaikant buvo panaudotos spec. priemonės – elektrošokas ir antrankiai. Į Palangos m. PK pristatytam, 1988 m. gimusiam vyrui nustatytas 2,09 prom. neblaivumas. Pradėtas tyrimas dėl viešosios tvarkos pažeidimo. 

Klaipėdos APK info

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Nuo rugsėjo 16 dienos - nemokamas automobilių stovėjimas Palangos miesto gatvėse. 


Iki metų pabaigos likus vos kelioms savaitėms, dvejose gatvėse – Gintaro ir Simpsono – dar burzgia sunkioji technika, zuja darbininkai.


Praėjusį sekmadienį, rugpjūčio 16 dieną, apie 11.23 val. gautas pranešimas, kad Palangoje, Maironio g., vaikšto neblaivus vyras kruvinomis rankomis, už šortų užsikišęs du virtuvinius peilius.


Šeštadienį, rugpjūčio 1-ąją, skaudi nelaimė ištiko Šventosios svečią iš Kauno. Blogai krante pasijutęs vyras atsigaivinti brido į Baltijos jūrą, tačiau, anot Palangos gelbėtojų vado Jono Pirožniko, joje pradėjo skęsti. Gali būti, kad vyras iš Kauno mirė brisdamas ir krito į vandenį.


Nuo rugsėjo 16 d. iki gegužės 15 d. automobilių statymas Palangos miesto gatvėse bei daugumoje automobilių stovėjimo aikštelių yra nemokamas. Visus metus transporto priemonių stovėjimas mokamas tik Rąžės gatvėje esančioje automobilių stovėjimo aikštelėje.


Žaismingos popietės virto tęstiniu projektu „Motorizuoti ir nepavojingi“. Palangos senosios gimnazijos ir kitų mokyklų dviratininkai saulėtą rytą bandė savo technines priemones ir fizinį pasiruošimą – tai pirmoji projekto dalis.  


Palangiškiai bei kurorto svečiai artėjant vasarai galės atsipūsti nuo kamščių pagrindinėse miesto gatvėse – vakar oficialiai atidarytas Palangos aplinkkelis. Nutiestas naujas Palangos aplinkkelio kelias ir modernizuota Vydmantų sankryža pagerins ne tik vairuotojų, vykstančių per Palangą tranzitu į Latviją, bet ir pačių palangiškių bei kurorto svečių situaciją....


Palangos apylinkės teismui ruošiamas dar negirdėtas civilinis ieškinys: už nuolatinius užgauliojimus vyras iš savo žmonos nusprendė prisiteisti neturtinę žalą. Į Palangos miesto savivaldybę kreipėsi 69 metų palangiškis Stasys K. ir paprašė jam skirti nemokamą valstybės advokatą. Anksčiau dėstytoju profesinėje technikos mokykloje dirbęs vyras skundėsi...


Lenkai Jonu Šliūpu gąsdino vaikus

Rasa GEDVILAITĖ, 2011 03 16 | Rubrika: Miestas

Praėjusią savaitę, kovo 7-ąją, sukako 150 metų, kuomet gimė gydytojas, medicinos, humanitarinių ir teisės mokslų daktaras, aušrininkas, lietuvių spaudos ir politinis veikėjas Jonas Šliūpas. Žinoma, palangiškiai taip pat suskubo pagerbti šio iškilaus žmogaus – pirmojo Palangos burmistro – atminimą. Į Lietuvą šia proga atvyko ir dr. Jono Šliūpo sūnus Vytautas, gyvenantis Amerikoje, tačiau...


Pražydusios magnolijos džiugina praeivius

„Palangos tilto“ informacija, 2010 05 12 | Rubrika: Miestas

Pavasarį pražysta žiedai įvairiausiomis spalvomis. Ypatingai džiugina prasiskleidusios Skulptūrų parke, šalia „Šilelio“ vilos, magnolijos. Balti ir rausvi žiedai traukia praeivių dėmesį, o neatsispyrę šiam grožiui žmonės įsileidžia į širdis tikrąjį pavasario džiaugsmą.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius