Gimnazistai nei patys griuvo, nei praeivius parbloškė

Palangos tiltas, 2016-05-09
Peržiūrėta
770
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Gimnazistai nei patys griuvo, nei praeivius parbloškė

Žaismingos popietės virto tęstiniu projektu „Motorizuoti ir nepavojingi“. Palangos senosios gimnazijos ir kitų mokyklų dviratininkai saulėtą rytą bandė savo technines priemones ir fizinį pasiruošimą – tai pirmoji projekto dalis.
Šių varžybų programoje krosas (500 metrų) raižytais miško takeliais, 100 m sprintas „Kas aplenks Boltą?“ ir trečioji užduotis – ištvermingiausio dviratininko rinkimai: 10 kilometrų ruožas dviračių taku. Šventės organizatoriai – trečiokai gimnazistai Julius, Povilas ir Valentas kartu su mokytoja Dalia džiaugėsi, jog nei vienas iš trisdešimties dalyvių nepatyrė jokios traumos... nesužeidė nei vieno praeivio, kurių šeštadienis nepagailėjo Palangos–Šventosios dviračių take.
Kroso rungtyje ir sprinte pirmasis buvo Emilis Jonaitis, kurį draugai apdovanojo diplomais ir atminimo dovanomis. Ištvermingiausias – Dominykas Lušys, kuris tik keliomis sekundėmis aplenkė savo brolį Lauryną. Nepaskutinė visose rungtyse buvo ir viena iš dalyvių gimnazistė Gintarė Bagdonaitė.
Džiaugėmės ir jauniausiais varžybų dalyviais Pijumi Venclovu ir Luku Pakalniškiu. Jiems skirti saldieji apdovanojimai.
Originaliausiu dalyviu šiemet pripažintas Martynas Rimgaila. Jis visas rungtis įveikė su BMX tipo dviratuku.
Penktadienį įvyks antroji projekto dalis – motociklų varžybos.

Dalia RAKAUSKIENĖ
Senosios gimnazijos mokytoja

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Praėjusį sekmadienį, rugpjūčio 16 dieną, apie 11.23 val. gautas pranešimas, kad Palangoje, Maironio g., vaikšto neblaivus vyras kruvinomis rankomis, už šortų užsikišęs du virtuvinius peilius.


Skaudi nelaimė tykojo rugpjūčio 6 dieną, ketvirtadienį Palangos svečių.


Antrąją birželio savaitę Palangos gimnazistai ėmėsi praktiškai tyrinėti aplinką pasirinkę juos dominantį pažinimo būdą: mokslinį tyrinėjimą, meninį ar sportinį pažinimą. Gimnazistai savaitę mokėsi netradicinėse erdvėse, tyrinėjo, vykdė apklausas, atliko bandymus, eksperimentus, kūrybiškai pritaikė žinias, įgytas per pamokas.


Iki 2016 m. vasaros olimpinių žaidynių Brazilijos mieste Rio de Ženeire likus 77 dienoms, Palangos senosios gimnazijos aikštyne „šėlo“ olimpinės kovos. Dėl savo Kūno kultūros ženklų ir Palangos senosios gimnazijos rekordų varžėsi nemažas būrys mokinių. Olimpines žaidynes kartu bandė imituoti Palangos senosios gimnazijos gimnazistai, V. Jurgučio pagrindinės mokyklos...


Žaismingos popietės virto tęstiniu projektu „Motorizuoti ir nepavojingi“. Palangos senosios gimnazijos ir kitų mokyklų dviratininkai saulėtą rytą bandė savo technines priemones ir fizinį pasiruošimą – tai pirmoji projekto dalis.  


Europos judėjimo savaitę Palangos senoji gimnazija užbaigė tradicine sporto švente „Palangos pajūris – Palangos vaikams“. Žaisminga jūra, žydras dangus ir rekordinis dalyvių skaičius – per 300 – džiugino ne tik gimnazijos bendruomenę, bet ir fizinio lavinimo mokytoją Rimgaudą Kornelijų Grabauską, darbui pašventusį daug gyvenimo metų. Sporto...


Pražydusios magnolijos džiugina praeivius

„Palangos tilto“ informacija, 2010 05 12 | Rubrika: Miestas

Pavasarį pražysta žiedai įvairiausiomis spalvomis. Ypatingai džiugina prasiskleidusios Skulptūrų parke, šalia „Šilelio“ vilos, magnolijos. Balti ir rausvi žiedai traukia praeivių dėmesį, o neatsispyrę šiam grožiui žmonės įsileidžia į širdis tikrąjį pavasario džiaugsmą.


Apklausą organizuos ne valdžia, o patys gyventojai

Šarūnas VAITKUS, Palangos miesto savivaldybės tarybos narys, 2010 04 24 | Rubrika: Miestas

Palangoje referendumo dėl sutarties su „Litesko“ nutraukimo organizavimas atiduodamas į palangiškių rankas. Miesto gyventojai patys nuspręs, ar reikia surengti žmonių apklausą.


Senosios gimnazijos 3-4 klasės gimnazistai šeštadienį dalyvavo Rietave vykusiame meninio skaitymo regioniniame etape ir, sužavėję komisijos narius, užėmė pirmąją vietą. Meninė kompozicija „Žiūrėjimas į Lietuvą“, kurią atliko konkurse, buvo ilgai kurto ir puoselėto, pusmetį trukusio pilietinio tautinio ugdymo projekto rezultatas, sužadinęs visas opiausias Lietuvos problemas, ypatingai...


Palangoje griuvo „Berlyno siena“

„Palangos tilto“ informacija, 2009 08 20 | Rubrika: Miestas

Praėjusį penktadienį J.Basanavičiaus gatvę Palangoje buvo užtvėrusi „Berlyno siena“ – taip palangiškiai bei poilsiautojai pakviesti vienai dienai persikelti į 1961-ųjų rugpjūčio 14-ąją, kai pradėta statyti pasaulį į Rytus ir Vakarus padalijusi Berlyno siena, kuri tapo „geležinės uždangos“ simboliu visoje Europoje.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius