Palangos globos namai kviečia į 20-mečio jubiliejaus renginius

Palangos tiltas, 2014-12-01
Peržiūrėta
2052
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangos globos namai kviečia į 20-mečio jubiliejaus renginius

Ketvirtadienį, gruodžio 4 d., Palangos globos namai minės veiklos 20-mečio jubiliejų. Ta proga šios įstaigos darbuotojai bei gyventojai visus palangiškius kviečia į šventinius renginius – prisiminti 20-mečio kelią, pasidžiaugti įstaigos veiklos rezultatais ir tiesiog pabūti kartu.
Esami ir buvę Globos namų darbuotojai, o taip pat ir visi norintys palangiškiai ketvirtadienį kviečiami dalyvauti 13 val. Palangos Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčioje aukojamose šv. Mišiose, o 14 val. visi laukiami Kurhauze vyksiančiame šventiniame renginyje. Jo metu bus įvertinti nusipelnę Globos namų darbuotojai, o pasimėgauti koncertu pakvies kurorto ugdymo įstaigų auklėtiniai.

Palangos globos namai miesto Valdybos potvarkiu buvo įsteigti 1994 m. gruodžio 1 d. Tuomet, pasak ilgalaikės šios įstaigos vadovės Irenos Biriukaitės, gyventojų požiūris į globos įstaigas buvo gana skeptiškas. „Tačiau laikui bėgant jis pasikeitė, nes Globos namuose apsigyvenę palangiškiai apie čia suteikiamas geras sąlygas ėmė pasakoti savo pažįstamiems, ir ilgainiui norinčiųjų pas mus apsigyventi ėmė daugėti. Tad 40 globotinių galinti priimti įstaiga jų stygiumi negali skųstis – pageidaujančių pas mus gyventi yra daugiau, nei turime vietų“, – sakė I. Biriukaitė.
Globos namuose gyvenančiais senjorais bei neįgalumą turinčiais palangiškiais rūpinasi apie 30 specialistų – slaugytojų, socialinių darbuotojų, jų padėjėjų ir kitų specialistų. Čia gyvenantys palangiškiai drauge švenčia gimtadienius, valstybines, kalendorines šventes, Globos namuose vyksta ir kultūriniai renginiai – pasirodymus rengia miesto meno kolektyvai, moksleiviai, vaikų darželių auklėtiniai. „Palangiškiai myli mūsų senukus“, – pripažino I. Biriukaitė.
Šiuo metu Palangos globos namuose vyksta rekonstrukcija, kuriai pasibaigus vietos gyventojai galės džiaugtis geresnėmis sąlygomis. „Rekonstruoto pastato erdvės bus išplėstos iškeltu trečiuoju aukštu, patalpose keičiamos komunikacijos, gerinama infrastruktūra, perkama nauja įranga, skirta neįgaliesiems“, – apie tai, kaip jau netrukus pasikeis Globos namų gyventojų sąlygos, kalbėjo I. Biriukaitė.

„Palangos tilto“, Palangos sav. inf.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Indrė Gaudiešiutė. Mama, laiminga moteris, lektorė, kviečia į 3 paskaitų ciklą tėvams, auginantiems vaikus. 


Palangos bendruomeniniai šeimos namai palangiškiams siūlo naudotis teikiamomis paslaugomis, o taip pat – pasirūpinti savo psichologine savijauta. „Šiuo nežinios ir nerimo kupinu laikotarpiu Palangos bei Šventosios gyventojus kviečiame atsipalaiduoti ir skirti laiko pasirūpinti savimi“, – sakė Zigmantė Petrauskienė, Palangos bendruomeninių šeimos namų koordinatorė.


Antano Mončio namai-muziejus maloniai kviečia į skulptoriaus Antano Mončio (1921-1993) gimimo šimtųjų metinių paminėjimo dienos renginius, kurie vyks birželio 8 d.


Palangos bendruomeniniai šeimos namai (PBŠN), įsikūrę Jūratės g. 42 (II aukštas), ne vienam palangiškiui jau tapo žinomi kaip įdomių veiklų, remiamų Savivaldybės, centras. Pernai miestelėnai buvo kviečiami ir į mankštas, ir į įdomias paskaitas, nėštukėms buvo organizuojamos konsultacijos ir mankštos, o asmeniniai asistentai padėjo...


Palangos globos namai šeštadienį, gruodžio 21 d., atšventė 25-ąjį gimtadienį.


Besiartinantį savaitgalį „Palangos orkestras“ kviečia susitikti tik ką užgimusios knygos „Palangos orkestras. Dialogai“ bei kompaktinės plokštelės pristatymo renginiuose.


Bendruomeniniai šeimos namai lapkričio mėnesį kviečia į Tėvystės įgūdžių paskaitas tėvams


Birželio 29 d. Palangoje bus minimas ypatingas jubiliejus – kartu su visuomene Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) pareigūnai minės tarnybos veiklos 95-mečio jubiliejų. Beje, šiemet sukanka ir 25 metai nuo tos dienos, kai Nepriklausomybę atkūrusioje Lietuvoje pradėta kurti valstybės sienos apsauga.


Ketvirtadienį, gruodžio 4 d., Palangos globos namai minės veiklos 20-mečio jubiliejų. Ta proga šios įstaigos darbuotojai bei gyventojai visus palangiškius kviečia į šventinius renginius – prisiminti 20-mečio kelią, pasidžiaugti įstaigos veiklos rezultatais ir tiesiog pabūti kartu. Esami ir buvę Globos namų darbuotojai, o taip pat ir visi norintys...


Būtingės bažnyčia kviečia į190 metų jubiliejaus minėjimą

"Palangos tilto" informacija, 2014 09 04 | Rubrika: Miestas

  Šeštadienį, rugsėjo 6 dieną, 11 valandą prasidės Būtingės evangelikų liuteronų bažnyčios 190 metų jubiliejaus minėjimo iškilmė.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius