„Palangos“ komandą papildė 19-metis E. Kubilius

Palangos tiltas, 2014-09-15
Peržiūrėta
448
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Erikas Kubilius
Erikas Kubilius

„Palangos“ krepšinio komanda susitarė su 19 metų 194 cm ūgio palangiškiu Eriku Kubiliumi – perspektyvus jaunas krepšininkas atstovaus šiemet Palangos reprezentacinei komandai.
„Labai džiaugiuosi, jog Erikas pasirinko mūsų komandą. Aš jį labai gerai pažįstu, dar nuo mažų dienų, manau, jog ir jis jau žino mano žaidybinį braižą. Erikas yra fiziškai labai stiprus, gerą metimą bei prasiveržimą turintis gynėjas. Dar trūksta jam drąsos, noro imtis daugiau iniciatyvos, bet, tikiuosi, buvimas Lietuvos jaunimo rinktinėje su metais vyresniais žaidėjais jam davė neįkainojamos patirties. Viliuosi, kad Erikas bus labai naudingas komandoje ir žengs didelį žingsnį iš vaikų į vyrų krepšinį“, – teigė komandos vyr. treneris Paulius Barkus.
Praėjusį sezoną E. Kubilius atstovavo kitai Palangos ekipai, joje buvo tvirtas startinio penketo žaidėjas. Šią vasarą jis taip pat gynė metais vyresnių U-20 Lietuvos vaikinų rinktinės garbę Europos čempionate Kipre, kur užėmė 5-ąją vietą. Iki tol jis du sezonus žaidė LKL pirmenybėse už Palangos „Naglio“ komandą.


Krepšinio klubo „Palanga“ inf.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Antrus metus iš eilės NKL finalo ketverte žaidusi „Palangos“ komanda šiemet, priešingai nei pernai, turėjo progą džiaugtis. Virginijaus Sirvydžio auklėtiniai namie vykusiame finalo ketverte iškovojo trečią vietą ir pasipuošė bronzos medaliais. „Palangos“ klubo direktorius Arūnas Vaitulionis sako, kad yra vedamos derybos su treneriu V....


Stiprina komandą

2015 11 09 | Rubrika:

Vos 8 žaidėjus pastaruoju metu turėjęs „Palangos“ klubas pasipildė nauju krepšininku. Palangiškiai įregistravo šešiolikmetį 198 cm ūgio Vitalijų Kozį. V. Kozys šių metų vasarą su Lietuvos jaunučių (iki 16 metų) rinktine tapo Europos vicečempionu. Kaune vykusiose pirmenybėse kretingiškis per rungtynes vidutiniškai pelnydavo po 8,6...


Pokyčiai supurtė Palangos klubo „Palanga“ trenerių štabą. Pajūrio komandoje vyr. trenerį Paulių Barkų keičia sezoną LKL pirmenybėse už Kėdainių „Nevėžio” komandos vairo pradėjęs Virginijus Sirvydis.


„Palangos“ krepšinio komanda susitarė su 19 metų 194 cm ūgio palangiškiu Eriku Kubiliumi – perspektyvus jaunas krepšininkas atstovaus šiemet Palangos reprezentacinei komandai.


Pastatyta universali sporto salė, kurioje Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) rungtynes ketina žaisti reprezentacinė miesto krepšinio komanda „Palanga“, o 46-erių metų verslininkas iš Vilniaus Arūnas Vaitulionis, perėmęs krepšinio klubo vairą, neslepia, būtent tai ir nulėmė jo pasiryžimą investuoti į krepšinį kurorte. „Tikiuosi, kad į...


„Palangos tilto“ komandą lydėjo permaininga sėkmė

„Palangos tilto” informacija, 2013 03 04 | Rubrika: Sportas

Vasario 22-ąją startavusiose Palangos miesto atvirose krepšinio mėgėjų pirmenybėse Sporto centro ir „Baltijos“ pagrindinės mokyklos taurėms laimėti kovas pradėjusi „Palangos tilto“ krepšinio komanda sužaidė dvejas rungtynes. Ją lydėjo permaininga sėkmė.


Ar Palanga verta turėti LKL komandą?

Alvydas Ziabkus "Lietuvos ryto" apžvalgininkas, 2011 05 06 | Rubrika: Miestas

Palangos krepšinio komanda „Naglis“ baigė pirmąjį pasirodymą pajėgiausioje Lietuvos krepšinio lygoje.


Praėjusį ketvirtadienį visoje Lietuvoje liepsnojo atminimo laužai, skirti Sausio 13-osios 20-mečiui paminėti, prisiminti tądien žuvusius už Lietuvos laisvę. Palangoje taip pat degė laužai, jaunieji gyventojai dėkojo už iškovotą laisvę, o vyresnieji dalinosi išgyventais prisiminimais.


Palangoje paminėtas tikybos mokymo 20-metis

„Palangos tilto“ informacija, 2010 03 06 | Rubrika: Miestas

Praėjusį trečiadienį kurorte buvo minimas tikybos mokymo 20-metis, kuriame dalyvavo ne tik Palangos miesto, bet ir Kretingos rajono buvę ir esami tikybos mokytojai bei parapijų kunigai. Gausus būrys susirinkusių kviestinių svečių drauge pasidžiaugė šia gražia sukaktimi, prisiminė nueitą kelią bei pagerbė Telšių vyskupo Jono Borutos SJ apsilankymą. Tikybos mokytojų metodinio ratelio, kurio...


„Naglio“ komandą papildė naujas treneris

Rasa GEDVILAITĖ, 2009 11 01 | Rubrika: Miestas

Palangos krepšinio komandos „Naglis“ nariai plačiai atvėrė duris naujajam treneriui Gediminui Petrauskui, kuris krepšininkus treniruoja jau savaitę.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius