Palangos komunalininkai tvarko daugiabučių namų aplinką

Palangos tiltas, 2015-09-10
Peržiūrėta
2053
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangos komunalininkai tvarko daugiabučių namų aplinką

Dar šį rudenį neatpažįstamai pasikeis keleto Palangos daugiabučių gyvenamoji aplinka – kurorto komunalininkai ėmėsi teritorijos ties S. Nėries g. 3 ir 5 numerio namais tvarkymo darbų. Ateityje planuojama pagražinti ir kitų miesto daugiabučių aplinką, ypatingą dėmesį skiriant renovuotiems namams, kad atnaujinta infrastruktūra padėtų sukurti puikų bendrą kvartalo vaizdą.
Dviejų S. Nėries gatvėje esančių renovuotų daugiabučių kiemuose burzgia miesto tvarkytojų technika bei triūsia darbininkai. Ties 3 ir 5 numeriais pažymėtais namais artimiausiu metu bus įrengtos dvi automobilių stovėjimo aikštelės, sumontuotas kiemų apšvietimas, pastatyti suolai, dviračių stovai, sutvarkyta veja. Taip pat gyventojų patogumui naujai perklojami ties minėtais daugiabučiais esantys pėsčiųjų takai.
Ragindami gyventojus aktyviai jungtis prie daugiabučių namų renovacijos, kurorto Savivaldybės atstovai visuomet laikėsi pozicijos, kad gražiau ir patogiau norinčių gyventi palangiškių iniciatyvas palaikys ir vietos Savivaldybė – planuojant miesto tvarkymo darbus, didelis dėmesys bus skiriamas renovuotų daugiabučių aplinkai. Taip bendromis – gyventojų ir Savivaldybės – jėgomis siekiama sukurti jaukesnius bei vietos gyventojams patogesnius miesto kvartalus.
„Labai svarbu, kad Palangoje gerai jaustųsi ne tik kurorto svečiai, bet ir vietos gyventojai, todėl Savivaldybė aktyviai rūpinasi visų gyventojų gerove. Tvarkant gyvenamąją aplinką dėmesį skiriame renovuotų daugiabučių kiemams – siekiame, kad kartu su atnaujintais namais pagražėtų visa kvartalo infrastruktūra ir taip būtų pasiektas maksimalus rezultatas“, – sakė Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus.
Vietos gyventojų patogumui kurorte ne tik tvarkomi daugiabučių namų kiemai, bet ir įrengiamos modernios bei saugios vaikų žaidimo aikštelės, lauko treniruokliai, plečiamas automobilių stovėjimo vietų skaičius.
Palangos daugiabučių namų aplinkos tvarkymo darbai bus tęsiami ir ateityje.

Palangos m. sav., „Palangos tilto“ inf.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palanga jau renovavo daugiau nei pusę visų kurorte esančių senų daugiabučių namų, ir renovacija tęsiasi. Prie renovuotų namų tvarkoma ir gyvenamoji aplinka. 


Jei planuojate atnaujinti savo terasą arba baigiate namo statybas - jūs norėsite susikurti jaukią aplinką, kurioje galėtumėte patogiai atsisėsti.


Kurorte intensyviai gražinama daugiabučių gyvenamųjų namų aplinka – tvarkomi dalies namų kiemai, įvažiavimai į juos, dalyje iki šiol neapšviestų kiemų įrengiamas apšvietimas. 


Kaip ir buvo žadėta, pasibaigus vasarai, mieste prasidėjo daugiabučių gyvenamųjų namų kiemų tvarkymo darbai.


Palangoje reikalinga daugiabučių gyvenamųjų namų laiptinių valytoja. Automobilis būtų privalumas. Telefonas pasiteiravimui : 8-616-00330


Pradėtos dezinfekuoti miesto daugiabučių namų laiptinės. Skelbiame jų dezinfekavimo grafiką.


Dar šį rudenį neatpažįstamai pasikeis keleto Palangos daugiabučių gyvenamoji aplinka – kurorto komunalininkai tvarko teritoriją ties S. Nėries gatvės 7 numerio daugiabučiu namu. O Sodų gatvės 26, 28, 30 numeriais pažymėtų namų aplinka jau atnaujinta: padidinta automobilių stovėjimo aikštelė, pastatyti nauji elektros stulpai su elektros energiją taupančiu LED...


UAB „Palangos komunalinis ūkis“ administruoja daugiabučių gyvenamųjų namų atnaujinimo (modernizavimo) programą Palangoje ir Šventojoje. Pateiksime pavyzdį iš kelių namų renovacijos eigos.


Dar šį rudenį neatpažįstamai pasikeis keleto Palangos daugiabučių gyvenamoji aplinka – kurorto komunalininkai ėmėsi teritorijos ties S. Nėries g. 3 ir 5 numerio namais tvarkymo darbų. Ateityje planuojama pagražinti ir kitų miesto daugiabučių aplinką, ypatingą dėmesį skiriant renovuotiems namams, kad atnaujinta infrastruktūra padėtų sukurti puikų bendrą kvartalo vaizdą.


Palangoje startuoja daugiabučių namų renovacijos antrasis etapas

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2014 03 24 | Rubrika: Miestas

Palangoje startuoja antrasis daugiabučių namų renovacijos etapas – penktadienį pasirašyta Savivaldybės administracijos ir UAB „Terma Consult“ sutartis dėl 58 kurorto daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) energinio naudingumo sertifikatų bei investicinių planų parengimo.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius