Komunalininkai ir vėlyvą rudenį intensyviai tvarko daugiabučių namų aplinką

"Palangos tilto" informacija, 2018-11-16
Peržiūrėta
1952
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Dar šį rudenį neatpažįstamai pasikeis keleto Palangos daugiabučių gyvenamoji aplinka – kurorto komunalininkai tvarko teritoriją ties S. Nėries gatvės 7 numerio daugiabučiu namu. O Sodų gatvės 26, 28, 30 numeriais pažymėtų namų aplinka jau atnaujinta: padidinta automobilių stovėjimo aikštelė, pastatyti nauji elektros stulpai su elektros energiją taupančiu LED apšvietimu.
Darbai – kompleksiškai
„Darbus stengėmės atlikti kompleksiškai, tai yra, kartu tvarkyti ne tik aplinką – didinti automobilių stovėjimo aikšteles bei pakloti naujus šaligatvius – bet ir įrengti naują apšvietimą, pastatyti suolus, dviračių stovus, tvarkyti esamas ir numatyti naujas žaliąsias erdves prie namų“, – sakė Gediminas Valinevičius, UAB „Palangos komunalinis ūkis“ direktorius.
Anot jo, visiškai patenkinti gyventojų poreikį automobilių stovėjimo aikštelėms prie namų yra sunku, nes nemažai palangiškių šeimų turi po kelis automobilius. „Tikimės, kad įrengus dviračių taką Sodų gatvėje, daugiau šio kvartalo gyventojų persės iš automobilių ant dviračių“, – vylėsi „Palangos komunalinis ūkis“ direktorius.
Gyventojams – patogiau
Kalbintas Sodų g. 30 daugiabučio gyventojų bendrijos pirmininkas Leonas Mockus neslėpė džiaugsmo padarytais darbais. „Gyvenamoji aplinka ženkliai pagerėjo. Visi gyventojai yra labai patenkinti. Aplinka tapo labai estetiška, vietų automobiliams skaičius išaugo nuo 20 iki 36, po namo renovacijos ženkliai sumažėjo gyventojų sąskaitos už šildymą“, – sakė palangiškis.
Darbus prie namo S. Nėries gatvėje, G. Valinevičiaus teigimu, ketinama baigti iki gruodžio 15 dienos.
Pavasarį komunalininkai prie sutvarkytų namų užsės žolę ir kviečia gyventojus rūpintis žaliosiomis erdvėmis prie savo daugiabučių.
Dėmesys – ne pirmus metus
Dėmesys daugiabučių namų aplinkai skiriamas jau ne pirmus metus – per keletą paskutiniųjų metų atnaujinti daugiabučių kiemai S. Nėries, Jūratės, Pušyno, Sodų, Druskininkų, Žvejų, M. Valančiaus, Vasario 16-osios gatvėse. Ateityje planuojama pagražinti ir kitų miesto daugiabučių aplinką, ypatingą dėmesį skiriant renovuotiems namams, kad atnaujinta infrastruktūra padėtų sukurti puikų bendrą kvartalo vaizdą.
Ragindami gyventojus aktyviai jungtis prie daugiabučių namų renovacijos, kurorto Savivaldybės atstovai laikosi pozicijos, kad gražiau ir patogiau norinčių gyventi palangiškių iniciatyvas palaikys ir vietos Savivaldybė – planuojant miesto tvarkymo darbus, ypatingas dėmesys bus skiriamas renovuotų daugiabučių aplinkai. Taip bendromis – gyventojų ir Savivaldybės – jėgomis siekiama sukurti jaukesnius bei vietos gyventojams patogesnius miesto kvartalus.
Vietos gyventojų patogumui kurorte ne tik tvarkomi daugiabučių namų kiemai, bet ir įrengiamos modernios bei saugios vaikų žaidimo aikštelės, lauko treniruokliai, plečiamas automobilių stovėjimo vietų skaičius.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palanga jau renovavo daugiau nei pusę visų kurorte esančių senų daugiabučių namų, ir renovacija tęsiasi. Prie renovuotų namų tvarkoma ir gyvenamoji aplinka. 


Jei planuojate atnaujinti savo terasą arba baigiate namo statybas - jūs norėsite susikurti jaukią aplinką, kurioje galėtumėte patogiai atsisėsti.


Kurorte intensyviai gražinama daugiabučių gyvenamųjų namų aplinka – tvarkomi dalies namų kiemai, įvažiavimai į juos, dalyje iki šiol neapšviestų kiemų įrengiamas apšvietimas. 


Pradėtos dezinfekuoti miesto daugiabučių namų laiptinės. Skelbiame jų dezinfekavimo grafiką.


Atliekų rūšiavimo klausimas aktualus ir vėlyvą rudenį

"Palangos tilto" redakcija, 2019 11 28 | Rubrika: Miestas

Nors už lango – jau vėlyvas ruduo, tačiau atliekų rūšiavimo klausimas išlieka aktualus kaip ir bet kuriuo kitu metų laiku. „Šiuo metu itin aktualus yra padangų tvarkymas – jų dabar yra pilnos visos mūsų atliekų surinkimo aikštelės. Antra, labai norime gyventojams dar kartą priminti, ką galima dėti į atliekų rūšiavimo konteinerius, o ko...


Dar šį rudenį neatpažįstamai pasikeis keleto Palangos daugiabučių gyvenamoji aplinka – kurorto komunalininkai tvarko teritoriją ties S. Nėries gatvės 7 numerio daugiabučiu namu. O Sodų gatvės 26, 28, 30 numeriais pažymėtų namų aplinka jau atnaujinta: padidinta automobilių stovėjimo aikštelė, pastatyti nauji elektros stulpai su elektros energiją taupančiu LED...


UAB „Palangos komunalinis ūkis“ administruoja daugiabučių gyvenamųjų namų atnaujinimo (modernizavimo) programą Palangoje ir Šventojoje. Pateiksime pavyzdį iš kelių namų renovacijos eigos.


Skelbimuose mirga pasiūlymai, kaip patogiai praleisti savaitgalį Palangoje, taip pat ieškantiems nuomai buto siūloma gyventi didžiausiame kurorte iki vasaros. O ką daryti ieškantiems ilgalaikės nuomos? Ar lengva mieste išsinuomoti būstą? Ypač jeigu jo ieško jauna šeima ar vieniša mama su vaikeliu? Kaip parodė „Palangos tilto“ žurnalistės...


Dar šį rudenį neatpažįstamai pasikeis keleto Palangos daugiabučių gyvenamoji aplinka – kurorto komunalininkai ėmėsi teritorijos ties S. Nėries g. 3 ir 5 numerio namais tvarkymo darbų. Ateityje planuojama pagražinti ir kitų miesto daugiabučių aplinką, ypatingą dėmesį skiriant renovuotiems namams, kad atnaujinta infrastruktūra padėtų sukurti puikų bendrą kvartalo vaizdą.


Palangoje startuoja daugiabučių namų renovacijos antrasis etapas

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2014 03 24 | Rubrika: Miestas

Palangoje startuoja antrasis daugiabučių namų renovacijos etapas – penktadienį pasirašyta Savivaldybės administracijos ir UAB „Terma Consult“ sutartis dėl 58 kurorto daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) energinio naudingumo sertifikatų bei investicinių planų parengimo.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius