Palangos meras Šarūnas Vaitkus ir policininkai vyrai sveikino moteris su Kovo 8-ąja (FOTO GALERIJA)

"Palangos tilto" informacija, 2021-03-08
Peržiūrėta
1592
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangos meras Šarūnas Vaitkus ir policininkai vyrai sveikino moteris su Kovo 8-ąja (FOTO GALERIJA)

Pirmadienį, kovo 8-ąją, Palangoje, kaip ir visoje Lietuvoje, buvo daugiau šypsenų ir spalvų: vyrai sveikino moteris su Kovo 8-ąja, tarptautine moters diena, kuri daugeliui šiais laikais tapo pavasario, atgimimo ir meilės diena.
Moterys sveikinimų šiądien sulaukė ne tik tradicinių, bet dėl karantino – ir virtualių.
Palangos meras Šarūnas Vaitkus su tulpių puokšte nuvyko į Palangos senelių globos namus. Vakare meras paliko tokį įrašą savo Facebook paskyroje: „Kaip gera žmonėms daryti gera. Labai geros, žmogiškos emocijos sveikinant senjores. Į vidų nepatekome, bet paprašėme ten gyvenančių senjorų perduoti Palangos bendruomenės ir  miesto Tarybos gėles Tarptautinės moters dienos proga. Dar kartą su švente, mielos moterys.“
O kurorto policininkai vyrai gėlių – o ne baudos kvitą! – šiandien įteikė moterims vairuotojoms. Kurorto policijos viršininkas Algirdas Budginas parašė Facebook paskyroje Palangos policija: „Palangos policijos pareigūnai sveikina visas moteris su Tarptautine moterų solidarumo diena! Būkite saugios ir mylimos!“
Nuotraukas iš mero Š. Vaitkaus apsilankymo Globos namuose atsiuntė pati įstaiga.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Lygiai prieš savaitę Seimas patvirtino, jog ateinantys tiesioginiai merų ir savivaldybių tarybų rinkimai vyks kitų metų kovo 5 dieną.  „Manau, jog būtų sąžininga jau dabar pasakyti, kokia mano pozicija dėl dalyvavimo rinkimuose į Palangos mero pareigas,“ – savo įrašą Facebook (Meta), paskelbtą penktadienį, rugsėjo 30 d., pradeda Palangos meras Šarūnas Vaitkus, kuris yra Tėvynės Sąjungos...


Šeštadienį, kovo 26 dieną, Palangos meras Šarūnas Vaitkus su žmona Vilma ir vaikais  pakvietė 40 karo pabėgėlių iš Ukrainos į popietę Palangoje –  pavakarieniauti ir pabendrauti. 


„Taip atrodytų naujoji būsimų savivaldybių valdžia, jei tokią įstatymo pataisą  palaimintų Seimas,“ – savo Facebook paskyroje įrašą antradienį, vasario 22 d., paliko Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus.


Palangos meras Šarūnas Vaitkus socialiniame tinkle “Facebook” pasidalino savaitgalį siautusios audros padariniais kurorte.


Į žinią Delfi.lt, kad, Palangą talžant didelei vėtrai, penktadienį, sausio 21 d., įgriuvo poilsio namai „Auska“, sureagavo Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus, kuris penktadienį, sausio 21 d., vakare savo Facebook paskelbė tokį įrašą.


Dujų ir biokuro kainoms pasiekus rekordines aukštumas, Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus ramina miestelėnus, kad, jeigu šiluma kurorte ir brangs, kol kas neaišku kiek.


Valstybės dienos proga Palangos meras Šarūnas Vaitkus su žmona Vilma antradienį, liepos 6-ąją, pakviesti į Prezidentūrą bendravo ir su Ukrainos Prezidentu Volodomyr Zelensky.


Palangos meras Šarūnas Vaitkus antradienį, birželio 22 dieną, kreipėsi į visus Palangos ir Šventosios gyventojus, ragindamas neužmiršti brangiausio turto – savo sveikatos – ir skiepytis nuo koronaviruso.


Pirmadienį, kovo 8-ąją, Palangoje, kaip ir visoje Lietuvoje, buvo daugiau šypsenų ir spalvų: vyrai sveikino moteris su Kovo 8-ąja, tarptautine moters diena, kuri daugeliui šiais laikais tapo pavasario, atgimimo ir meilės diena.


Vilniaus miesto savivaldybės valdomų sovietinių poilsio namų Palangoje, Vytauto g. 32, nuomos sutarties su UAB „Baltasis tigras“ pratęsimo svarstymas Vilnaus miesto savivaldybės Tarybos posėdyje prieš pat Kalėdas, gruodžio 23 d., įplieskė žiežirbų, o sostinės meras Remigijus Šimašius net žaibavo: „Kas vyksta su tuo pastatu, nepasikuklinčiau pavadinti, yra...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius