Palangos miesto mero Šarūno Vaitkaus sveikinimas Pasaulinės turizmo dienos proga

Palangos tiltas, 2023-09-27
Peržiūrėta
882
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangos miesto mero Šarūno Vaitkaus sveikinimas Pasaulinės turizmo dienos proga

Mieli turizmo srities darbuotojai,

jūsų entuziazmas, šypsenos, svetingumas ir paslaugumas lemia, kad Palangos kurortas kasmet sulaukia vis daugiau svečių iš Lietuvos bei užsienio valstybių, o apsilankiusieji Palangoje nori čia sugrįžti vėl ir vėl. Esate tikri savo miesto ambasadoriai, kaskart svetingai pasitinkantys, priimantys bei išlydintys mūsų kurorto svečius.

Sveikindamas Pasaulinės turizmo dienos proga nuoširdžiai dėkoju už jūsų indelį į Palangos kurorto žinomumo didinimą. Populiarindami turizmą visuomet išlikite kūrybiški, kupini drąsių bei originalių idėjų. Tegu jūsų visus sumanymus ir darbus lydi sėkmė.

Su Pasauline turizmo diena, mielieji.

Palangos miesto savivaldybės tarybos ir administracijos vardu

meras Šarūnas Vaitkus

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite


Mieli palangiškiai ir šventojiškiai, jau visai netrukus į kiekvienus namus pasibels gražiausios metų šventės – šv. Kalėdos ir Naujieji metai. Tebūna šios šventės įsimintinos, viltingos ir džiaugsmingos.

Mieli palangiškiai ir šventojiškiai, Naujuosius, 2023-uosius, sutikime su pakilia nuotaika, naujomis viltimis ir lūkesčiais. Tegu visa, kad šiemet buvo ne taip, lieka praeityje, o Naujieji metai teatneša tik gerus pokyčius. Tesipildo Jūsų lūkesčiai ir svajonės, ateinantys metai lai būna kupini originalių idėjų, prasmingų darbų ir džiugių pasiekimų.


Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos proga Kovo 11-ąją pagerbtas Kovo 11-osios Akto signataro, buvusio Palangos miesto mero Algimanto Vinco Ulbos atminimas. Visų palangiškių vardu Palangos meras Šarūnas Vaitkus padėjo ant signataro kapo gėlių.


Mieli palangiškiai ir šventojiškiai, Vasario 16-oji – ypatinga diena mūsų šalies istorijoje. Ji simbolizuoja tautos stiprybę, ryžtą ir vienybę bei kasmet mums primena, kad brangiausias tautos turtas yra laisvė. Nuoširdžiai sveikinu jus Lietuvos valstybės atkūrimo dienos proga. Švęskime Vasario 16-ąją su džiugesiu širdyse, puoselėkime...Balandžio 5-ąją minime mums visiems svarbią datą – Palangos miesto gimtadienį.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius