Palangos miesto mero Šarūno Vaitkaus sveikinimas Šv. Florijono, ugniagesių globėjo, dienos proga

Palangos tiltas, 2023-05-04
Peržiūrėta
1070
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangos miesto mero Šarūno Vaitkaus sveikinimas Šv. Florijono, ugniagesių globėjo, dienos proga

Gerbiami ugniagesiai gelbėtojai,

kiekviena jūsų darbo diena kupina įtampos ir netikėtumų. Į jus visuomenė kreipiasi kaskart, ištikus nelaimei, ir visuomet suplaukia tvirtos jūsų pagalbos rankos. Jūrų drąsos, ryžto ir pasiaukojimo dėka kasdien jaučiamės saugūs.  

Sveikindamas profesinės šventės – šv. Florijono, ugniagesių globėjo, dienos – proga visų palangiškių vardu nuoširdžiai dėkoju jums už sunkią ir atsakingą, nenuilstamą tarnystę mūsų bendruomenės nariams. Linkiu, kad jūsų pastangas, visus jūsų žingsnius kaskart lydėtų sėkmė – tiek tarnyboje, tiek ir asmeniniame gyvenime. Te neapleidžia jūsų gera sveikata, o visuomenės pagarba ir pasitikėjimas tegu dar labiau auga sulig kiekviena diena.

Ačiū, kad pasirinkote ugniagesių gelbėtojų kelią. Su profesine švente.  

 

Palangos miesto savivaldybės tarybos ir administracijos vardu

meras Šarūnas Vaitkus

Jūsų komentaras:

Meta 2023-05-06 08:38 (IP: 172.69.52.142)
O Tapinui atsakėt į paklausimus apie mokesčių mokėtojų lėšų naudojimą?

Taip pat skaitykite


Mieli palangiškiai ir šventojiškiai, jau visai netrukus į kiekvienus namus pasibels gražiausios metų šventės – šv. Kalėdos ir Naujieji metai. Tebūna šios šventės įsimintinos, viltingos ir džiaugsmingos.

Mieli palangiškiai ir šventojiškiai, Naujuosius, 2023-uosius, sutikime su pakilia nuotaika, naujomis viltimis ir lūkesčiais. Tegu visa, kad šiemet buvo ne taip, lieka praeityje, o Naujieji metai teatneša tik gerus pokyčius. Tesipildo Jūsų lūkesčiai ir svajonės, ateinantys metai lai būna kupini originalių idėjų, prasmingų darbų ir džiugių pasiekimų.


Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos proga Kovo 11-ąją pagerbtas Kovo 11-osios Akto signataro, buvusio Palangos miesto mero Algimanto Vinco Ulbos atminimas. Visų palangiškių vardu Palangos meras Šarūnas Vaitkus padėjo ant signataro kapo gėlių.


Mieli palangiškiai ir šventojiškiai, Vasario 16-oji – ypatinga diena mūsų šalies istorijoje. Ji simbolizuoja tautos stiprybę, ryžtą ir vienybę bei kasmet mums primena, kad brangiausias tautos turtas yra laisvė. Nuoširdžiai sveikinu jus Lietuvos valstybės atkūrimo dienos proga. Švęskime Vasario 16-ąją su džiugesiu širdyse, puoselėkime...Balandžio 5-ąją minime mums visiems svarbią datą – Palangos miesto gimtadienį.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius