Palangos miesto vadovai ėmėsi oro uosto keleivių aviacinio saugumo patikros

Palangos tiltas, 2015-03-19
Peržiūrėta
742
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangos miesto vadovai ėmėsi oro uosto keleivių aviacinio saugumo patikros

Palangos miesto vadovai – meras Šarūnas Vaitkus, vicemeras Saulius Simė bei Savivaldybės administracijos direktorė Akvilė Kilijonienė – Kliento dieną nustebino Palangos oro uosto keleivius, ėmęsi darbo aviacijos saugumo keleivių tikrinimo pirmojoje pozicijoje.
Miesto vadovai aviacijos saugumo patikros poste tikrino išvykstančiųjų įlaipinimo talonus bei daiktus.
„Mere, ką Jūs čia veikiate?“ – tokia buvo keleivių, susirengusių vykti į Kopenhagą, reakcija, aviacijos saugumo patikros poste išvydus kurorto vadovą Š. Vaitkų. Nuostabą, pamačius specialiais marškinėliais apsirengusius naujuosius Palangos oro uosto „darbuotojus“ buvo galima pastebėti daugelio išvykstančiųjų veiduose.
Nepamiršti Klientų dieną buvo ir atvykusieji į Palangą – iš Kopenhagos atskridusio orlaivio keleivius su pintinėlėmis, pilnomis saldainių, pasitiko kurorto mero pavaduotojas S. Simė. Atvykusiesiems į kurortą išdalinta maždaug 8 kilogramai šokoladinių gardėsių. Malonios smulkmenos visų laukė ir oro uosto kavinėje – čia visi klientai vaišinti kava.
Pasak Palangos oro uosto Operatyvinio valdymo grupės vadovės Jelenos Bartkienės, netradiciškai paminėti Klientų dieną yra įmonės „Lietuvos oro uostai“ iniciatyva. Pakviesti šią dieną oro uoste padirbėti būtent Palangos miesto vadovus nutarta, siekiant keleiviams suteikti kuo daugiau netikėtumo ir malonių įspūdžių. „Nusprendėme, jog išvykstantiesiems bus malonus siurprizas, jei juos prieš skrydį aptarnaus pats miesto meras“, – sakė J. Bartkienė.
Miesto vadovų darbą ne tik keleiviai, bet ir Palangos oro uosto atstovai įvertino gerai. „Tiek meras, tiek vicemeras, tiek Savivaldybės administracijos direktorė su naujosiomis pareigomis susitvarkė tiesiog puikiai“, – šypsojosi J. Bartkienė.
Baigęs „darbą“ Palangos meras Š. Vaitkus teigė, jog netradicinis Klientų dienos paminėjimas tapo žaisminga atrakcija ne tik Palangos oro uosto keleiviams, bet ir kurorto vadovams. „Klientų aptarnavimas, saugumo klausimai – įdomus, bet nelengvas darbas. Atkreipiau dėmesį, kad keleiviai, einantys į patikrą, būna kiek susikaustę. Tiesa, buvo ir šypsenų, ir klausimų „Mere, ką Jūs čia veikiate“, „Mere, kodėl čia dirbate“, – paprašytas pasidalinti įspūdžiais kalbėjo Š. Vaitkus.
Klientų diena – ne vienintelė atrakcija, kurią Palangos oro uosto darbuotojai pasiūlė savo keleiviams. „Esame nedidelis oro uostas, visos procedūros čia vyksta labai greitai, tad prieš kelionę ar ką tik nusileidusiems Palangoje norime pasiūlyti ir daugiau malonių, nuotaiką pakeliančių siurprizų. Artimiausias iš jų – velykinis. Planuojame balandžio 3 d. keleivius pasitikti su velykiniais personažais bei taip pasveikinti juos artėjančių švenčių proga. Šią dieną oro uoste planuojame eksponuoti ir garsųjį 2 metrų aukščio, 1,4 metro skersmens Palangos gintarinį margutį“, – kalbėjo J. Bartkienė.
Pasak Palangos mero Š. Vaitkaus, netikėtos atrakcijos, Palangos oro uoste rengiamos klientams, pakelia keleivių nuotaiką, o tai yra labai svarbu. „Puiku, kad Palanga atvykstantiems bei išvykstantiems asocijuojasi su gera nuotaika“, – kalbėjo Š. Vaitkus.

„Palangos tilto“, Palangos miesto sav. inf.

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Seimą antradienį, rugsėjo14 d., pasiekė įstatymų pataisos, leisiantis Šventosios jūrų uosto akvatoriją ir uosto infrastruktūrą patikėjimo teise valdyti, naudoti ir ja disponuoti Palangos miesto savivaldybės tarybos sprendimu įsteigtai įmonei – uosto direkcijai. 


Mobiliajame koronaviruso patikros punkte Palangoje, kuris darbą pradėjo lapkričio 6 d., per dvi veiklos savaites paimti 339 tepinėliai, iš jų teigiami tyrimo rezultatai – 74 (Palangos miesto gyventojų teigiami testai –37). Per dieną Palangos mobiliajame punkte vidutiniškai atlieka 40-45 tyrimus. Maždaug pusė besitiriančių – ne Palangos miesto, o aplinkinių...


Penktadienį, lapkričio 6 d., Palangoje darbą pradeda mobilus koronaviruso patikros punktas. Jis įsikurs šiaurinėje automobilių stovėjimo aikštelėje prie miesto baseino, Kretingos g. 23. Numatyta, kad mobilus punktas dirbs pirmadieniais, trečiadieniais ir penktadieniais nuo 8.30 val. iki 12 val. Kaip ir pirmosios koronaviruso bangos metu, prie mobilaus punkto darbuotojų...


Trys tarptautiniai Lietuvos oro uostai pirmąjį šių metų ketvirtį aptarnavo 1,104 mln. keleivių – tai yra 16,4 proc. mažiau nei 2019-ųjų sausio-kovo mėnesiais.


Palangos oro uoste šių metų pabaigoje ketinama pradėti oro uosto rekonstrukcijos darbus – perplanuoti ir optimaliai išnaudoti erdves bei padidinti terminalo pralaidumą. Tokiu būdu pajūrio oro uoste siekiama užtikrinti efektyvų ir kokybišką vis augančių keliautojų srautų valdymą. Rekonstrukcijos metu bus išplečiama aviacijos saugumo patikros zona ir...


Antradienį, sausio 30 dieną, Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus, vicemeras Rimantas Antanas Mikalkėnas ir Savivaldybės administracijos direktorė Akvilė Kilijonienė susitiko su Trečiojo amžiaus universiteto studentais ir pristatė jiems paskaitą apie Palangos miesto plėtrą. Susitikimo, kuriame dalyvavo apie 400 kurorto gyventojų, metu pristatyti šiuo metu įgyvendinami Palangos...


Kaip tėvai skaičiuoja kiekvieną naujagimio dieną, taip jas kalendoriuje pažymi ką tik iš „Litesko“ miesto šilumos tinklus į savo rankas perėmusi UAB „Palangos šilumos tinklai“. Į susitikimą su miesto vadovais – meru Šarūnu Vaitkumi ir vicemeru Rimantu Antanu Mikalkėnu – atvykę įmonės darbuotojai sulaukė patikinimo, kad miestas...


Palangos miesto vadovai – meras Šarūnas Vaitkus, vicemeras Saulius Simė bei Savivaldybės administracijos direktorė Akvilė Kilijonienė – Kliento dieną nustebino Palangos oro uosto keleivius, ėmęsi darbo aviacijos saugumo keleivių tikrinimo pirmojoje pozicijoje.


  Kiekvienais metais liepos mėnesio vidurio, kai turi vykti 1000 km lenktynės, vieni palangiškiai laukia su džiaugsmu bei lūkesčiais, kiti- su nerimu ir nepasitenkinimu, kad vėl reikės stoviniuoti automobilių grūstyse, su trukdžiais pasiekti savo gyvenamąją arba darbo vietą, keiksnojant vietinę valdžią. Tai kur tas aukso vidurys? Koks turi būti miesto valdžios vaidmuo, kad būtų...


Saulėtą praėjusio penktadienio popietę duris atvėrė naujas Palangos oro uosto keleivių išvykimo terminalas. Oro uosto direktorė Jolanta Jucevičiūtė bei susisiekimo ministras Eligijus Masiulis perkirpo naujojo terminalo juostą bei atvėrė oro vartus ir Šengeno erdvės keleiviams.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius