Palangos miesto vadovai ėmėsi oro uosto keleivių aviacinio saugumo patikros

Palangos tiltas, 2015-03-19
Peržiūrėta
1741
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangos miesto vadovai ėmėsi oro uosto keleivių aviacinio saugumo patikros

Palangos miesto vadovai – meras Šarūnas Vaitkus, vicemeras Saulius Simė bei Savivaldybės administracijos direktorė Akvilė Kilijonienė – Kliento dieną nustebino Palangos oro uosto keleivius, ėmęsi darbo aviacijos saugumo keleivių tikrinimo pirmojoje pozicijoje.
Miesto vadovai aviacijos saugumo patikros poste tikrino išvykstančiųjų įlaipinimo talonus bei daiktus.
„Mere, ką Jūs čia veikiate?“ – tokia buvo keleivių, susirengusių vykti į Kopenhagą, reakcija, aviacijos saugumo patikros poste išvydus kurorto vadovą Š. Vaitkų. Nuostabą, pamačius specialiais marškinėliais apsirengusius naujuosius Palangos oro uosto „darbuotojus“ buvo galima pastebėti daugelio išvykstančiųjų veiduose.
Nepamiršti Klientų dieną buvo ir atvykusieji į Palangą – iš Kopenhagos atskridusio orlaivio keleivius su pintinėlėmis, pilnomis saldainių, pasitiko kurorto mero pavaduotojas S. Simė. Atvykusiesiems į kurortą išdalinta maždaug 8 kilogramai šokoladinių gardėsių. Malonios smulkmenos visų laukė ir oro uosto kavinėje – čia visi klientai vaišinti kava.
Pasak Palangos oro uosto Operatyvinio valdymo grupės vadovės Jelenos Bartkienės, netradiciškai paminėti Klientų dieną yra įmonės „Lietuvos oro uostai“ iniciatyva. Pakviesti šią dieną oro uoste padirbėti būtent Palangos miesto vadovus nutarta, siekiant keleiviams suteikti kuo daugiau netikėtumo ir malonių įspūdžių. „Nusprendėme, jog išvykstantiesiems bus malonus siurprizas, jei juos prieš skrydį aptarnaus pats miesto meras“, – sakė J. Bartkienė.
Miesto vadovų darbą ne tik keleiviai, bet ir Palangos oro uosto atstovai įvertino gerai. „Tiek meras, tiek vicemeras, tiek Savivaldybės administracijos direktorė su naujosiomis pareigomis susitvarkė tiesiog puikiai“, – šypsojosi J. Bartkienė.
Baigęs „darbą“ Palangos meras Š. Vaitkus teigė, jog netradicinis Klientų dienos paminėjimas tapo žaisminga atrakcija ne tik Palangos oro uosto keleiviams, bet ir kurorto vadovams. „Klientų aptarnavimas, saugumo klausimai – įdomus, bet nelengvas darbas. Atkreipiau dėmesį, kad keleiviai, einantys į patikrą, būna kiek susikaustę. Tiesa, buvo ir šypsenų, ir klausimų „Mere, ką Jūs čia veikiate“, „Mere, kodėl čia dirbate“, – paprašytas pasidalinti įspūdžiais kalbėjo Š. Vaitkus.
Klientų diena – ne vienintelė atrakcija, kurią Palangos oro uosto darbuotojai pasiūlė savo keleiviams. „Esame nedidelis oro uostas, visos procedūros čia vyksta labai greitai, tad prieš kelionę ar ką tik nusileidusiems Palangoje norime pasiūlyti ir daugiau malonių, nuotaiką pakeliančių siurprizų. Artimiausias iš jų – velykinis. Planuojame balandžio 3 d. keleivius pasitikti su velykiniais personažais bei taip pasveikinti juos artėjančių švenčių proga. Šią dieną oro uoste planuojame eksponuoti ir garsųjį 2 metrų aukščio, 1,4 metro skersmens Palangos gintarinį margutį“, – kalbėjo J. Bartkienė.
Pasak Palangos mero Š. Vaitkaus, netikėtos atrakcijos, Palangos oro uoste rengiamos klientams, pakelia keleivių nuotaiką, o tai yra labai svarbu. „Puiku, kad Palanga atvykstantiems bei išvykstantiems asocijuojasi su gera nuotaika“, – kalbėjo Š. Vaitkus.

„Palangos tilto“, Palangos miesto sav. inf.

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Penktadienį, balandžio 15 d., minint Tarptautinę kultūros dieną, Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus ir Savivaldybės administracijos  vadovai pasveikino bei išlydėjom gražių užtarnautų atostogų du mūsų miesto muzikos žiburius – Jūratę ir Jurgį Žalimus.


Pirmąjį šių metų mėnesį Lietuvos oro uostai aptarnavo daugiau nei 250 tūkst. keleivių ir daugiau nei 3 tūkst. skrydžių. Palyginimui – praėjusių metų sausį per tris oro uostus keliavo tik apie 53 tūkst. keleivių ir buvo aptarnauta kiek daugiau nei 1 300 skrydžių.


Paskutinę savaitę iki Palangos oro uosto atidarymo atliekami įvairūs aviacijos saugos ir saugumo reikalavimų testavimai, kurie svarbūs orlaivių eismui jau atidarius oro uostą.


Seimą antradienį, rugsėjo14 d., pasiekė įstatymų pataisos, leisiantis Šventosios jūrų uosto akvatoriją ir uosto infrastruktūrą patikėjimo teise valdyti, naudoti ir ja disponuoti Palangos miesto savivaldybės tarybos sprendimu įsteigtai įmonei – uosto direkcijai. 


Mobiliajame koronaviruso patikros punkte Palangoje, kuris darbą pradėjo lapkričio 6 d., per dvi veiklos savaites paimti 339 tepinėliai, iš jų teigiami tyrimo rezultatai – 74 (Palangos miesto gyventojų teigiami testai –37). Per dieną Palangos mobiliajame punkte vidutiniškai atlieka 40-45 tyrimus. Maždaug pusė besitiriančių – ne Palangos miesto, o aplinkinių...


Penktadienį, lapkričio 6 d., Palangoje darbą pradeda mobilus koronaviruso patikros punktas. Jis įsikurs šiaurinėje automobilių stovėjimo aikštelėje prie miesto baseino, Kretingos g. 23. Numatyta, kad mobilus punktas dirbs pirmadieniais, trečiadieniais ir penktadieniais nuo 8.30 val. iki 12 val. Kaip ir pirmosios koronaviruso bangos metu, prie mobilaus punkto darbuotojų...


Palangos oro uoste šių metų pabaigoje ketinama pradėti oro uosto rekonstrukcijos darbus – perplanuoti ir optimaliai išnaudoti erdves bei padidinti terminalo pralaidumą. Tokiu būdu pajūrio oro uoste siekiama užtikrinti efektyvų ir kokybišką vis augančių keliautojų srautų valdymą. Rekonstrukcijos metu bus išplečiama aviacijos saugumo patikros zona ir...


Antradienį, sausio 30 dieną, Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus, vicemeras Rimantas Antanas Mikalkėnas ir Savivaldybės administracijos direktorė Akvilė Kilijonienė susitiko su Trečiojo amžiaus universiteto studentais ir pristatė jiems paskaitą apie Palangos miesto plėtrą. Susitikimo, kuriame dalyvavo apie 400 kurorto gyventojų, metu pristatyti šiuo metu įgyvendinami Palangos...


Palangos miesto vadovai – meras Šarūnas Vaitkus, vicemeras Saulius Simė bei Savivaldybės administracijos direktorė Akvilė Kilijonienė – Kliento dieną nustebino Palangos oro uosto keleivius, ėmęsi darbo aviacijos saugumo keleivių tikrinimo pirmojoje pozicijoje.


Saulėtą praėjusio penktadienio popietę duris atvėrė naujas Palangos oro uosto keleivių išvykimo terminalas. Oro uosto direktorė Jolanta Jucevičiūtė bei susisiekimo ministras Eligijus Masiulis perkirpo naujojo terminalo juostą bei atvėrė oro vartus ir Šengeno erdvės keleiviams.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius