Palangos naujas rekordas: per vieną dieną pasirašytos 5 sutartys dėl Palangos miesto infrastruktūros sutvarkymo

"Palangos tilto" informacija, 2020-06-12
Peržiūrėta
1654
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Šiais metais Palanga ženkliai pagražės. Kurorte prasideda dar viena infrastruktūros atgimimo banga – neatpažįstamai pasikeis ne tik istorinė Palangos gimnazija, Palangos kurhauzas, bet ir bus sutvarkyti visi įvažiavimai į Palangą bei Šventąją. Ta proga miesto meras Šarūnas Vaitkus paliko tokį įrašą savo Facebook paskyroje: "Šiandien, birželio 12 d., pasirašytos 5 sutartys dėl Palangos miesto infrastruktūros sutvarkymo:

1. Ką tik pasirašyta sutartis dėl Palangos senosios gimnazijos rekonstrukcijos. Netrukus šioje istorinėje miesto ugdymo įstaigoje prasidės darbai.
2. Iki šių metų pabaigos bus rekonstruotas antrasis įvažiavimas į Šventąją;
3. Šiais metais bus rekonstruota Vytauto gatvės atkarpa nuo S. Dariaus ir S. Girėno g. iki Klaipėdos pl., besidriekianti šalia Birutės parko, pro buvusį policijos komisariato pastatą;
4. Šiemet bus sutvarkytas ir labai svarbus įvažiavimas į Vytauto gatvę nuo Šventosios pusės;
5. Dar šiais metais bus visiškai užbaigta ir Vanagupės gatvės rekonstrukcija;
6. Bus įrengtas naujas įvažiavimas iš Valteriškės gatvės į Šiaulių plentą."


Prieš keletą savaičių buvo pasirašyta ir Bangų g. rekonstrukcijos sutartis. Darbai šioje gatvėje jau vyksta. Taip pat netrukus bus pasirašyta ir Gintaro gatvės rekonstrukcijos sutartis.
#PalangaKeičiasi

Jūsų komentaras:

mukas 2020-06-12 16:48 (IP: 172.69.190.15)
smagu!

Taip pat skaitykiteJūros šventės metu Klaipėdoje pasiektas didžiausios šalyje skaitmeninės 5G mozaikos rekordas.


Labiausiai oras šiandien įkaito pajūryje: Klaipėdoje ir Palangoje nustatyta 32,3 ir 32,2 laipsnio temperatūra, rekordai pagerinti beveik 6 laipsniais, rašo sinoptikai.


Birželio 12 d. buvo pasirašytos net 5 sutartys dėl Palangos miesto infrastruktūros sutvarkymo.


Palangos kultūros ir jaunimo centras praneša apie naują Lietuvos rekordą - ilgiausią iš juostelių sukurtą vėliavą.


Pasirašytos daugiabučių atnaujinimo sutartys

Eglė PALUBINSKAITĖ, 2016 07 14 | Rubrika: Miestas

Liepos 14 dieną Palangos miesto savivaldybėje UAB „Palangos komunalinis ūkis“ pasirašė sutartis su AB „Šiaulių banku“ dėl II-ojo Palangos daugiabučių atnaujinimo etapo. Šiuo metu jau į daugiabučių atnaujinimo antrąjį etapą įtraukti 35 namai, visi gyventojų prašymai su pageidavimu vykdyti modernizacijos darbus – įvykdyti.  


Gineso rekordas padės atkreipti dėmesį į hepatitą

Artūras Povilaitis, LITPA valdybos pirmininkas, 2013 07 29 | Rubrika: Miestas

Vilniaus Katedros aikštėje, minint Pasaulinę hepatito dieną, buvo fiksuojamas „Guinness“ Pasaulinis rekordas. Šios akcijos organizatoriai – Pasaulinis hepatito aljansas ir Užkrečiamųjų ligų pacientų asociacija džiaugiasi, jog Vilniuje pavyko užfiksuoti rekordą.


„Maisto banke“ - naujas rekordas

Alfredas PUMPULIS, 2011 11 23 | Rubrika: Miestas

Per Lietuvą nuvilnijusi „Maisto banko“ akcija pranoko organizatorių lūkesčius. Parduotuvių lankytojai nepasiturintiems tautiečiams šį savaitgalį paaukojo maisto už 856 tūkst. litų. Pirminiais duomenimis, labdaringos akcijos metu penkiasdešimties miestų gyventojai skurstantiems maitinti perdavė 284 tūkst. vienetų ilgai negendančių maisto produktų. Tai – naujas...


Sukako metai, kai UAB „Palangos klevas“, kitaip tariant, miesto turgaus vadovu paskirtas Eimutis Židanavičius. Koks buvo miesto turgus dar prieš metus geriausiai liudija nuotraukos – prišnerkšti kampai, tuščios turgaus erdvės, maisto produktai, neapsaugoti nuo oro sąlygų – saulės spindulių ar lietaus, sužvarbę ir pikti turgaus prekeiviai bei, svarbiausia, ne itin dideli turgaus pirkėjų...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius