Palangos pulsas

Palangos tiltas, 2018-08-30
Peržiūrėta
388
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangos pulsas

Jaunųjų futbolininkų kovos
Trečiadienį Palangos sporto centro 2009/2010 metų gimimo auklėtiniai pratęsė kovas Lietuvos futbolo U-10 čempionate. Pirmąsias rungtynes Palangos SC auklėtiniai sužaidė prieš šeimininkus iš Gargždų. Po įdomios ir atkaklios kovos, Palangos SC rezultatu 4:0 įveikė Gargždų „2010“ komandą. Po kartą pasižymėjo Armandas Mickevičius, Ąžuolas Bracas, Domantas Pečiulis, Matas Butkus. Truputų pailsėję mūsų miesto vaikai stojo į antrą dvikovą, kur laukė rimtai nusiteikę varžovai iš Tauragės. Rungtynių metu netrūko fizinės kovos, emocijų bei gražių įvarčių. Tiksliu ir stipriu baudos smūgiu Palangos SC komandą į priekį išvedė Ąžuolas Bracas. Netrukus pergalę įtvirtino puikus Armando Mickevičiaus smūgis.

Palangos vagių taikinys – paspirtukai
Palangoje nuo vagių kenčia ne tik dviračių, bet ir elektrinių paspirtukų nuomotojai. Šią vasarą kurorte pavogtos trys išsinuomotos šios transporto priemonės. Palangoje, J. Basanavičiaus gatvėje, iš skirtingų nuomos punktų beveik vienu metu buvo pavogti du elektriniai paspirtukai. Verslininkai patyrė po tūkstantį eurų žalos. Abi šias transporto priemones pavogė tas pats asmuo.
Apie 18 val. 30 min. į nuomos punktą atėjęs vaikinas pateikė 20-mečio tapatybės kortelę ir paprašė valandai išnuomoti paspirtuką. Už nuomą jis sumokėjo 15 eurų ir užpildė sutartį. Po dviejų valandų kliento nesulaukęs nuomos punkto darbuotojas suprato, kad jaunuolis paspirtuką pavogė. Vėliau paaiškėjo, kad 19 val. 20 min. kitame J. Basanavičiaus gatvės nuomos punkte pateikus tą patį asmens dokumentą valandai buvo išsinuomotas dar vienas paspirtukas. Nuomos punkto darbuotojas iki pusės dešimtos vakaro tikėjosi, kad klientas sugrįš, tačiau jo taip ir nesulaukė. Pastarajame paspirtuke buvo įmontuota buvimo vietą nurodanti GPS įranga, greičiausiai išsekus baterijoms, nustojo veikti Klaipėdos rajone, ties Dauparų kaimu. Šis kaimas yra šalia autostrados, važiuojant Gargždų link, tad manoma, kad sukrauti į automobilį pavogti paspirtukai galėjo būti išvežti į bet kurį šalies miestą. Iš nuotraukos abiejų nuomos punktų darbuotojai atpažino, kad abu negrąžintus paspirtukus išsinuomojo tas pats asmuo. Dokumentas, kurį vaikinas pateikė nuomos punktuose, priklauso Didžiojoje Britanijoje gyvenančiam emigrantui. Pareigūnai nėra tikri, ar tas pats asmuo nuomojosi paspirtukus Palangoje, nes jis tik galėjo būti panašus į asmens tapatybės kortelės savininką. Tiesa, pranešimo, kad šis dokumentas buvo prarastas, policija nėra sulaukusi.
Liepos mėnesį Palangoje iš dar kito nuomos punkto jau buvo pavogtas vienas elektrinis paspirtukas, kainuojantis apie tūkstantį eurų. Nustatyta, jog pateikęs savo asmens dokumentą jo nebegrąžino keletą kartų teistas asmuo. Jo policija iki šiol dar nėra suradusi, rašo lrytas.lt

Kelyje Šiauliai–Palanga sulaikyti kanapių augintojai
Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Veiklos skyriuje atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl Telšių rajone, Gadūnavo seniūnijoje esančiame miške augintų, o vėliau vartoti ruoštų, galimai augalinės kilmės narkotinių medžiagų – kanapių. Praėjusio penktadienio vakarą, patruliuodami Telšių apskrities VPK policijos pareigūnai, turėdami duomenų apie galimai vykdomą nusikalstamą veiką, tikrino Gadūnavo seniūnijoje pravažiuojančius automobilius. Telšių rajone, kelyje Šiauliai–Palanga buvo sustabdytas automobilis „Mazda 6“, kuriuo važiavo du Telšiuose gyvenantys asmenys (gimę 1989 m.). Policijos pareigūnui priėjus prie automobilio, o vairuotojui pravėrus langą, buvo jaučiamas stiprus specifinis kvapas, kuris sukėlė įtarimų. Patikrinus sustabdyto automobilio vidų, jo bagažinėje buvo rasti kanapių daigai, galimai turintys narkotinių medžiagų. Kaip vėliau nustatyta, telšiškių automobiliu gabentos kanapės buvo auginamos netoliese esančiame miške. Pasitelkus kinologą su tarnybiniu šunimi, miško laukymėje rasta ir kanapių auginimo vieta, kurioje žaliavo dar nenuskintos kanapės. Įtarus, jog pas asmenis narkotinių medžiagų gali būti ir daugiau, vieno jų namuose buvo atlikta krata. Jos metu rasta jau sudžiovintų kanapių daigų, taip pat įvairių trąšų, skatinančių kanapes augti.

Vilniaus „Žalgiris“ sutrypė „Palangą“
Trečiadienį Lietuvos A lygos futbolo čempionate Vilniaus „Žalgiris“ Palangoje 5:0 sutriuškino „Palangos“ komandą. Svečiai nieko nelaukdami iš karto persikraustė į varžovų aikštės pusę ir apgulė jų vartus. 9 minutę Jeremy Manzorro baudos smūgiu sudrebino „Palangos“ vartų skersinį. Netrukus krito ir pirmasis įvartis. 11 minutę po kampinio prie palangiškių vartų kilo sumaištis ir besigrumdamas su Mindaugu Bagužiu, kamuolį į vartus nukreipė Louisas Ogana. 19 minutę arti tikslo buvo Saulius Mikoliūnas, dėkingoje situacijoje galva nepataikęs į vartus. Ir toliau pirmame kėlinyje žaidimas vyko viena kryptimi ir „Palangos“ vartų sargui Tadui Norbutui darbo nestigo. Prieš pat pertrauką žalgiriečiai padvigubino savo pranašumą. Įvartį tuomet įmušė L. Ogana, 40 minutę tiksliu smūgiu pabaigęs Liviu Antalio pradėtą greitą ataką. Pagrindinį darbą atlikę pirmame kėlinyje, „Žalgirio“ futbolininkai po pertraukos sulėtino žaidimo spartą. Tačiau „Palangai“ puolime nieko doro nuveikti nepavyko, įsiminė tik tolimas Simono Urbio smūgis, kurį nelengvai sugavo vartininkas Džiugas Bartkus. Visas rungtynes braškėjusi „Palangos“ gynyba galutinai subyrėjo, o rezultatyviausias A lygos žaidėjas L. Antalis vos per dešimt minučių įformino vadinamąjį „hat–tricką“. Rumunas varžovų klaidas įvarčiais vertė 71, 73 ir 79 minutėmis. Galutinis rezultatas – 5:0 „Žalgirio“ naudai.

Suomijoje atostogavusius lietuvius nustebino kainos
Vilnietis Kajus lrytas.lt pasidalijo savo atostogų įspūdžiais Suomijoje ir ją lygino su Palanga: „Po praėjusiais metais Palangoje patirto lengvo šoko, kai už eilinius poilsio namus šeimai teko pakloti po 120 eurų už parą (be pusryčių) ir ryte lėkti ieškoti, kur pavalgyti, šiemet nusitaikėme į Šiaurę – Estiją ir Suomiją. Kad Estijoje yra labai pigu, apie tai jau rašė spauda. O štai lengvas šokas buvo mums, kai pakeitėme kryptį ir su visa šeima nuvykome į Naantali miestą Suomijoje. 79 eurai už kuklų kambarį šeimai, su pusryčiais – mums buvo priimtina kaina. Ilgai nedelsę nusprendėme pavalgyti. Buvome be galo alkani, bet pagalvojome, kad pirmą dieną leisime sau prabangiai pavalgyti – centrinėje gatvėje su vaizdu į uostą, prabangias jachtas, senovinę bažnyčią, užsukome į restoraną. Atnešė meniu ir man asmeniškai buvo šokas – 1 kg šonkaulių su priedais – 24 eurai, picos 8-12 eurų, didelis naminis mėsainis su garnyru – 12 eurų, karšti patiekalai su garnyru – 15-20 eurų, sultys – 2 eurai, alus – 4 eurai. „Dieve, kaip pigu“, – tarė žmona. Aš irgi nepatikėjau kainomis, o dar didesnė nuostaba buvo, kai mums atnešė patiekalus – 1 patiekalo būtų užtekę 3 asmenims. Pavalgėme, bet kur tau – viskas netilpo, teko prašyti, kad pusę picos įdėtų išsinešti. Dar didesnė nuostaba buvo, kai gavome sąskaitą – 84,70 Eur. Čia 3 suaugę ir 1 nepilnametis vaikas...“

Paskutinė galimybė pamatyti parodą
Palangos miesto savivaldybės 2 a. fojė eksponuojama Klaipėdos rajono savivaldybės įgyvendinamo projekto ,,Pažink Vakarų krantą“ keliaujanti fotografijų paroda. Palangos miesto savivaldybė – viena iš projekto partnerių. Fotografijose įamžinti Klaipėdos regiono gamtos ir kultūros paveldo objektai, tad paroda – puiki proga išvysti nepažintas vietoves kitu kampu, o gal ir paskata apsilankyti ten, kur dar nebuvote. Drobės eksponuojamos iki šiandien, 15.30 val.

 

Elena Kuznecova – Seimo narės Irenos Šiaulienės padėjėja
Buvusi parlamentaro Antano Vinkaus padėjėja Palangoje, miesto Tarybos narė Elena Kuznecova pradėjo darbuotis Seimo pirmininko pavaduotojos Irenos Šiaulienės padėjėja. I. Šiaulienės būstinė yra Klaipėdoje, kur E. Kuznecova dabar taip pat darbuojasi.

Nori pabėgti iš „Palangos butų ūkio“
Ramunė Sameone socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje „Vieninga Palanga“ parašė (kalba netaisyta): „Nuo pavasario norim palikti Palangos butų ūkį, nepaleidžia, dabar užsikišo virtuvės kanalizacija, pasakė 52.27 €. Trūksta žodžių, mano santechnikas tai padarys uz 10 € ir šypsosis, kad pasikviečiau. Ką mums daryti, kaip iš jų pabėgti?“

Policija prašo pagalbos
Policija kreipiasi į gyventojus: „Liepos 28-ąją, 4.40 val., Palangoje, ant jūros tilto, padarytas viešosios tvarkos pažeidimas. Atpažinus vyriškį nuotraukoje, maloniai prašome susisiekti su Palangos PK pareigūnais telefonu 8 686 46350“.

Kas atpažino vyriškį?
Klaipėdos mieto policijos komisariate atliekamas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 284 str. dėl 2018-08-22 Klaipėdoje, miške prie Vasaros estrados, padaryto viešosios tvarkos pažeidimo. Atpažinus vyriškį nuotraukoje, prašome informuoti tyrėją Dovilę Gailevičiūtę, tel. 8 700 62072, arba el. paštu [email protected]

Policija ragina būti atidžiais
Policijos suvestinėse dažni sukčiavimai, kai perkama internetu, pinigai pervedami į nurodytas sąskaitas, o daiktai neatsiunčiami, pardavėjai nebepasiekiami. Bet gana dažnas ir atvirkštinis sukčiavimo būdas, skelbia Klaipėdos vyriausiasis policijos komisariatas. Pastaruoju metu Klaipėdos apskrities policijoje pradedama daug ikiteisminių tyrimų, kai pareiškėjai, parduodantys prekes, dėdami skelbimus į interneto skelbimų portalus, nesulaukę pinigų, išsiunčia prekes, paprastai – per autobusų stočių siuntų skyrius. Asmenys, vykdantys nusikaltimus, pardavėjams atsiunčia suklastotas banko pavedimo kopijas, ir pardavėjai, nesulaukę, kol pinigai tikrai bus sąskaitoje, išsiunčia prekę. Prekės į autobusų stotį paprastai ateina pasiimti socialiniuose tinkluose surasti darbo ieškantys žmonės. Policija įspėja, kad parduodantieji prekes pirmiausia sulauktų, kol į jų banko sąskaitas tikrai bus pervesti pinigai, ir tik tada išsiųstų prekę sutartu siuntimo būdu.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

„Kas Tau yra laisvė?“ - klausiame aktyvių, įdomių Palangoje gyvenančių jaunuolių bei vaikų. Parodoje – instaliacijoje „Laisvės šviesa: Palangos jaunimo pulsas“ norime prisiliesti prie šiandieninio Palangos jaunimo pulso – veiklos, minčių ir jausmų. Visi šio projekto dalyviai gimė nepriklausomoje Lietuvoje, jau po 1990 metų kovo 11...


Savaitės pulsas (2011-01-15)  1

Žinias rinko Linas Jegelevičius, Ugnė Raudytė, Rasa Gedvilaitė, Alfredas Pumpulis, 2011 01 17 | Rubrika: Miestas

Ar turite žinių? Norite pranešti naujienas? Nebūkite abejingi! „Savaitės pulsas“ laukia jūsų žinių! Skambinkite 40004, 8 640 17257, rašykite [email protected] , siųskite laiškus adresu Vytauto g. 85a.


Savaitės pulsas (2011-01-08)

Linas Jegelevičius, Ugnė Raudytė, Rasa Gedvilaitė, 2011 01 10 | Rubrika: Miestas

Savaitės pulsas (2011-01-08). Savivaldybės internetinė svetainė neatitinka reikalavimų.  Moldavai Palangoje. Sveikuolių negąsdina joks oras. Moksleivių klube atsisveikinta su eglutėmis: Tautinių šokių kolektyvų – jaunųjų narių bei „Bočių“, kuriems vadovauja Janina Serapinienė ir Rimas Tranauskas, aktyvumo dėka visi drauge dainavo ir šoko, aplinkosaugininkas...


Savaitės pulsas (2011-01-05)  1

Linas Jegelevičius, Rasa Gedvilaitė, 2011 01 05 | Rubrika: Miestas

Ar turite žinių? Norite pranešti naujienas? Nebūkite abejingi! „Savaitės pulsas“ laukia jūsų žinių! Skambinkite 40004, 8 640 17257, rašykite [email protected] , siųskite laiškus adresu Vytauto g. 85a.


Savaitės pulsas (2010-12-18)  1

Rasa Gedvilaitė, Linas Jegelevičius, Ugnė Raudytė, Alfredas Pumpulis, 2010 12 20 | Rubrika: Miestas

Ar turite žinių? Norite pranešti naujienas? Nebūkite abejingi! „Savaitės pulsas“ laukia jūsų žinių! Skambinkite 40004, 8 640 17257, rašykite [email protected] , siųskite laiškus adresu Vytauto g. 85a.


Savaitės pulsas (2010-12-15)

Rasa Gedvilaitė, Linas Jegelevičius, Alfredas Pumpulis, 2010 12 15 | Rubrika: Miestas

Ar turite žinių? Norite pranešti naujienas? Nebūkite abejingi! „Savaitės pulsas“ laukia jūsų žinių! Skambinkite 40004, 8 640 17257, rašykite [email protected] , siųskite laiškus adresu Vytauto g. 85a.


Savaitės pulsas (2010-12-11)

Linas Jegelevičius, Alfredas Pumpulis, Rasa Gedvilaitė, Ugnė Raudytė, 2010 12 13 | Rubrika: Miestas

Ar turite žinių? Norite pranešti naujienas? Nebūkite abejingi! „Savaitės pulsas“ laukia jūsų žinių! Skambinkite 40004, 8 640 17257, rašykite [email protected] , siųskite laiškus adresu Vytauto g. 85a.


Savaitės pulsas (2010-12-08)

Rasa Gedvilaitė, Ugnė Raudytė, Linas Jegelevičius, 2010 12 08 | Rubrika: Miestas

Ar turite žinių? Norite pranešti naujienas? Nebūkite abejingi! „Savaitės pulsas“ laukia jūsų žinių! Skambinkite 40004, 8 640 17257, rašykite [email protected] , siųskite laiškus adresu Vytauto g. 85a.


Savaitės pulsas

Rasa GEDVILAITĖ, Ugnė RAUDYTĖ, Linas JEGELEVIČIUS, 2010 12 06 | Rubrika: Miestas

Ar turite žinių? Norite pranešti naujienas? Nebūkite abejingi! „Savaitės pulsas“ laukia jūsų žinių! Skambinkite 40004, 8 640 17257, rašykite [email protected] , siųskite laiškus adresu Vytauto g. 85a.


Savaitės pulsas

Rasa Gedvilaitė, Ugnė Raudytė, Linas Jegelevičius, Gediminas Griškevičius, Dalia Jurgaitytė, 2010 11 24 | Rubrika: Miestas

Ar turite žinių? Norite pranešti naujienas? Nebūkite abejingi! „Savaitės pulsas“ laukia jūsų žinių! Skambinkite 40004, 8 640 17257, rašykite [email protected] , siųskite laiškus adresu Vytauto g. 85a.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius