Palangos senoji gimnazija didžiuojasi savo tinklininkais ir tinklininkėmis

Palangos tiltas, 2016-04-25
Peržiūrėta
196
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangos senoji gimnazija didžiuojasi savo tinklininkais ir tinklininkėmis

Balandį Palangos senoji gimnazija sužinojo turinti stiprius tinklininkus – Lietuvos mokyklų tarpzoninėse varžybose mūsų vaikinai, tik pritrūkę patirties, labai permainingose kovose pralaimėję Kauno ir Šiaulių vaikinams 2-3, 2-3, užėmė garbingą III vietą.
Ilgai kauniečiai prisimins Žilvino Rimkaus smūgius į pirmą liniją. Juliaus Stanio padavimus, Edgaro Savicko užmetimus. Sveikiname puikiai žaidusius Robertą Strakauską, komandos kapitoną Joną Šimutį ir Roką Jonušauską. Linksmai ir darbingai nusiteikę vaikinai, klausydami mokytojų Dalios Rakauskienės ir Ingridos Želnienės, nei vieno „seto“ nesurinko mažiau nei 23 taškų. Puikiai draugus palaikė kovoje, kelionėje ir pergalėje ir dar penketas gimnazistų.
Praėjusį šeštadienį Tytuvėnuose Palangos senosios gimnazijos 2000 metų gimimo ir jaunesnės merginos nugalėjusios „sausu“ rezultatu Klaipėdos miesto gimnazistes, permainingoje kovoje nusileido Tytuvėnų gimnazistėms ir laimėjo II-ąją vietą. Mokytojos Dalia ir Ingrida turėjo tik vieną atsarginę mergaitę – Justę Narmontaitę, tačiau Tytuvėnų sporto kompleksas skambėjo lyg būtų pilnas Palangą palaikančių sirgalių. Puikiai pakelti Marinos Slobodeniuk kamuoliai suteikė galimybę Indrei Anusaitei, Erikai Užkuraitytei nutildyti visus Tytuvėnų sirgalius. Rositos Ernistaitės kairė ranka dar ilgai turėtų vaidentis ne tik Klaipėdos komandai, bet ir Tytuvėnų merginoms, iš kurių net keturios treniruojasi ir žaidžia Lietuvos rinktinėje.
Tikime, kad Palangos tinklinis tuoj „valdys“ visas tinklinio aikšteles.

Dalia RAKAUSKIENĖ
Palangos senosios gimnazijos mokytoja ekspertė

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangos senoji gimnazija įgyvendina valstybės Sporto rėmimo fondo ir Palangos miesto savivaldybės lėšomis finansuojamą ir Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos bei Švietimo mainų paramos fondo administruojamą projektą Sporto inventoriaus ir įrangos įsigyjimas”.


Žurnalas „Reitingai“ paskelbė Lietuvos mokyklų 2020-ųjų metų reitingą. Šiemet „Reitingai“ vertinime gimnazijos buvo išskirtos į dvi grupes: organizuojančias mokinių atrankas ir neorganizuojančias. Pastarųjų grupėje Palangos senoji gimnazija užėmė 44 vietą iš 356 vertintų gimnazijų. Senoji gimnazija pakilo 8 opozicijomis palyginus su 2019 metais.


Palangos senoji gimnazija bendradarbiaus su Klaipėdos universitetu

"Palangos tilto" informacija, 2020 01 27 | Rubrika: Miestas

Palangos senoji gimnazija bendradarbiaus su Klaipėdos universitetu, organizuos bei įgyvendins bendrus tiriamuosius darbus, projektus ir edukacines veiklas.


Į iškilmingą atestatų įteikimo šventę Palangos senojoje gimnazijoje rinkosi 79-oji abiturientų laida. Šiemet gimnaziją baigė net 15 šimtukininkų. Gabiausieji moksleiviai aukščiausius rezultatus pelnė net iš kelių dalykų. Palangos senosios gimnazijos abiturientams Mantui Birškui ir Dianai Macaitytei įteikti atestatai su pagyrimu.


Gruodžio mėnesį žurnalas „Reitingai“ jau šeštą kartą pristatė dalykinį gimnazijų reitingą. Šiame sąraše aukštose pozicijose yra ir Palangos senoji gimnazija. Pagal brandos egzaminų rezultatus Palangos miesto savivaldybė yra ypatingai aukštoje – ketvirtoje vietoje – tarp šešiasdešimties Lietuvos savivaldybių.


Palangos senoji gimnazija garsėja ne tik aukštais, dažnai nenusileidžiančiais ir geriausių šalies mokyklų mokinių pasiekimais ir mokinius ruošiančiais kvalifikuotais mokytojais. Gimnaziją baigė garsūs ne tik mūsų šalyje, bet ir visame pasaulyje žmonės. Tai, kad mokykla suteikia visas sąlygas mokiniams visapusiškai kaupti savo žinių bagažus, galima suprasti...


Praėjusią savaitę paskelbtas 13-tasis savaitraščio „Veidas“ sudarytasis Lietuvos gimnazijų reitingas. Jame vienintelė Palangos gimnazija įsitaisiusi visai neprastoje vietoje – 67-oje. Juolab, kad konkurentų buvo tikrai labai daug – 291. Pernai Senoji gimnazija užėmė 90 vietą, o užpernai – 125.


Balandį Palangos senoji gimnazija sužinojo turinti stiprius tinklininkus – Lietuvos mokyklų tarpzoninėse varžybose mūsų vaikinai, tik pritrūkę patirties, labai permainingose kovose pralaimėję Kauno ir Šiaulių vaikinams 2-3, 2-3, užėmė garbingą III vietą.


Penktadienį Palangos senojoje gimnazijoje iškilmingai įteikti brandos atestatai šimtas penkiasdešimt devyniems šiais metais vidurinį mokslą baigusiems ir egzaminų sesiją išlaikiusiems 74-osios laidos abiturientams. Nuo Kurhauzo iki gimnazijos Spalvinga šventė su lengvu liūdesio prieskoniu – vis dėlto atsisveikinama su gimnazija...


Senoji gimnazija – geriausiųjų šimtuke

„Palangos tilto“ informacija, 2010 08 04 | Rubrika: Miestas

Šią savaitę savaitraštis „Veidas“ paviešino septintąjį kartą sudarytą visų Lietuvos gimnazijų ir vidurinių mokyklų reitingą. Palangos senoji gimnazija pateko tarp šimto geriausiųjų, atsidūrusi 85 vietoje ir penkiomis pozicijomis pagerinusi praėjusių metų reitingą. Lyderio pozicijas šiemet užima Kauno technologijos universiteto gimnazija, išstūmusi pirmos vietos nugalėtoją Vilniaus licėjų....


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius