Palangos senosios gimnazijos geografijos mokytojas Nerijus Vaišvilas tapo metų mokytoju

Palangos tiltas, 2023-09-21
Peržiūrėta
1198
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangos senosios gimnazijos geografijos mokytojas Nerijus Vaišvilas tapo metų mokytoju

Palangą pasiekė puiki žinia iš Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos –  Palangos senosios gimnazijos geografijos mokytojas ekspertas Nerijus Vaišvilas tapo Metų mokytojo premijos laureatu.

„Nuoširdus mokytojo darbas atsiperka su kaupu – Nerijaus mokiniai itin gerai laiko geografijos valstybinį brandos egzaminą bei sėkmingai pasirodo respublikinėse bei tarptautinėse geografijos bei geomokslų olimpiadose ir konkursuose,“ – skelbia Palangos meras Šarūnas Vaitkus savo Facebook paskyroje.

Per pastaruosius keletą metų Nerijaus Vaišvilo mokiniai 5 kartus tapo respublikinės geografijos olimpiados nugalėtojais arba prizininkais, 2 kartus – Lietuvos geomokslų olimpiados prizininkais, 1 kartą nugalėjo Nacionaliniame mokinių Česlovo Kudabos geografijos konkurse, po 1 kartą tapo prizininkais Baltijos šalių geografijos olimpiadoje bei Tarptautinėje geografijos olimpiadoje bei 1 kartą nugalėjo Tarptautinėje geomokslų olimpiadoje. 

„Šie pasiekimai nelaidžia abejoti, kad  Nerijus Vaišvilas tikrai vertas Metų mokytojo titulo.Didžiuojuosi ir labai džiaugiuosi Nerijaus pasiekimais. Linkiu ir toliau sėkmingai ugdyti mūsų jaunimą, motyvuoti, skiepyti mokiniams meilę geografijai, ugdyti mokinių pilietiškumą, tautinį sąmoningumą, ugdyti mokinių savanorystę bei ir toliau visomis išgalėmis padėti kurti atvirą bei įtraukią mokyklą – tokią, kurioje mūsų vaikams gera mokytis. Ačiū, Nerijau, už puikų ir nuoširdų darbą,” – padėkojo meras.

PT inf.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangą pasiekė puiki žinia iš Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos –  Palangos senosios gimnazijos geografijos mokytojas ekspertas Nerijus Vaišvilas tapo Metų mokytojo premijos laureatu.


Gera žinia Palangos senosios gimnazijos bendruomenei – bus rekonstruojamas Palangos senosios gimnazijos stadionas.


Šeštadienį (gegužės 6-ąją) baigėsi 35-oji respublikinė geografijos olimpiada, vykusi Mažeikiuose. Pirmą kartą finaliniame etape dalyvavo net 4 Palangos senosios gimnazijos mokiniai (mokytojas Nerijus Vaišvilas).


Jono Brindzos epocha. Taip vadinamas 1961-2000 metų Palangos senosios gimnazijos gyvavimo laikotarpis. 


Kas pasakė, kad skaičiuose nėra šilumos? Na, gal skaičiuose ir nėra, bet bent jau skaičių mokslo mokančios Palangos senosios gimnazijos matematikos sklidinos ne tik šilumos, bet ir poezijos. 


Pirmasis Palangos senosios gimnazijos direktorius, praktiškai vykdęs šias pareigas, Juozas Butkus, net nebuvo paskirtas vadovu.


„Mūsų žvaigždė“, – šitaip kolegos vadina Nerijų Vaišvilą, Palangos senosios gimnazijos geografijos mokytoją metodininką, kurio trys moksleiviai į Palangą ir apskritai į Lietuvą šią vasarą parvežė įspūdingų laimėjimų iš šalies bei tarptautinių olimpiadų.


Praėjusį sekmadienį Palangos senosios gimnazijos abiturientams buvo įteikti brandos atestatai. Šventę abiturientai pradėjo susirinkdami prie Palangos senosios gimnazijos, kur buvo atidengta grindinio plytelė, skirta gimnaziją baigiantiems 81-osios laidos abiturientams.


Sekmadienį, liepos 25 d., Palangos senosios gimnazijos abiturientams buvo įteikti brandos atestatai. Palangos senąją gimnaziją šiais mokslo metais baigė 95 mokiniai.


Palangos senosios gimnazijos geografijos mokytojas metodininkas Nerijus Vaišvilas, pakalbintas apie gimnazistų pasiekimus geografijos olimpiadose ir konkursuose, teigia, kad labai džiaugiasi ir didžiuojasi savo mokiniais ir jų pasiekimais šiemet.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius