PALANGOS STINTA 2010

***, 2010-01-12
Peržiūrėta
2008
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

PALANGOS VASARIO MĖNESIO RENGINIAI

 

Vasario 12-16  d.

Šventinis kermošius Jono Basanavičiaus gatvėje

 

Vasario 12 d.

 ,,Kinijos poezija, fotografija ir kinas Palangoje 2010“

Šventė skirta paminėti Kinijos Liaudies Respublikos 60 – mečiui ir Rytų šalių Naujiesiems metams

 

vasario 12-14  d.

Grūdinimosi ir sveikatos šventė “Palangos ruoniai 2010”

 Šventė skirta Lietuvos sveikuolių sąjungos 20 - mečiui

 

vasario 13 d.

Žvejiška šventė „Palangos stinta 2010“

 

vasario 14 d.

Visų įsimylėjėlių šventė „Šv. Valentino diena“

 

vasario 16 d.

Lietuvos valstybės atkūrimo diena ir Užgavėnės

Jūsų komentaras:

Hijria 2012-07-19 04:24 ([email protected] / IP: 188.143.232.12)
Net jeigu medicina paordo, kad faktai keičiasi, pseudo medicina rodo, kad faktai nesikeičia, homeopatija neveikia nuo pat pradžios ir niekad neveiks, tai yra nenuginčijamas faktas, čakros yra išgalvotos, žmogaus kūnu neteka jokios paslaptingos energijos ar stebuklingi bioritmai, užkalbėjimai ir maldos neveikia, kaip ir neveikia jokios daktaro levino magnetinės juostelės. Šitie faktai niekad nepasikeis. Jeigu lygini veikimo neveikimo faktus, lygink taip. Kiek žinai atvejų kai medicina ypač šiuolaikinė iš pagrindų pakeitė gydymo būdą, nes buvo įrodyta, kad tai visiškai neveikia. Ir kiek žinai atvejų, kada alternatyvi medicina tapo medicina, nes buvo įrodyta, kad ji veikia? Tavo mąstymas labai pavojingas, tu vien dėl to, kad mokslas kartais klysta, renkiesi ne-mokslą kuris beveik visada klysta. Arba net ignoruoji šiandieninius faktus nes yra tikimybė, kad rytoj jie pasikeis. Žinai, jei šiandien lijo ir žadama, kad rytoj lis, klaidos tikimybė kad bus atvirkščiai yra didesnė negu lyginant su tuo, kad šiandien saulė patekėjo ir rytoj patekės. Aš suprantu žmogaus emociškai tikrai nepaguodžia kada supranta, kad tiek žmonių jį nori apgauti ir kad tie gydymo būdai neveikia, ir dažniausiai jis pats save apgaudinėja ir teisina, nes jam per sunku pripažinti, kad taip apsigavo, pvz homeopatai skiria žmogui daug dėmesio ir daug emociškai bendrauja, žmogus prisiriša, jam tikrai tampa emociškai geriau, bet tai neturi nieko bendro su homeopatijos veikimu, deja toks žmogus dažniausiai pagal nutylėjimą gina ir homeopatiją. Dabar pagalvok, aš ateinu pas gydytoją ir jis duoda man pasirašyti lapelį, kad jis neatsakingas ir aš su viskuo sutinku, jis man išrašo brangios homeopatijos kuri neveikia, bet aš to nežinau ir pasitikiu gydytoju kada jis sako, jog ji veikia. Man blogiau negydoma liga įsisenėja komplikacijos ir tt. Tikrai gydytojas neturėtu būti nubaustas, nes aš nemedikas priėmiau medicininius sprendimus kurių neišmaniau? Ar visgi gydytojas turi man paskirti gydymą kuris yra pripažintas mokslo? Ir ko lieka vertas posakis natūrali medicina kuri nekenkia? Bet kuri ir negydo, o tai kenkia. Kuri atima iš manęs pinigus kuriuos galėčiau investuoti į tikrą ir veikiantį gydymą

Taip pat skaitykite

Žvejyba, kurioje stinta dešimteriopai vertingesnė net už lašišą – taip galima apibūdinti vieną iš šventės „Palangos stinta“, vyksiančios vasario 9-11 dienomis, renginių – tradicines Stintų meškeriojimo varžybas nuo jūros tilto. 


Palangą jau nuo šiandien užkariauja mažoji žuvelė stinta. Tradicinis žvejiškas, beje, jubiliejinis  dvidešimtasis festivalis jau prasidėjo ir tęsis visą savaitgalį. 


Vasario 18 d. Palangoje vyksianti Stintų šventė vilioja ne tik gardžios žuvies bei pramogų mėgėjus, bet ir sportininkus – pirmą kartą šventės „Palangos stinta“ istorijoje renginį praturtins ir badmintono turnyras „Palangos stinta 2017“.


Vasario 18 d. Palanga kviečia į šventę „Palangos stinta 2017“ PROGRAMA


Šeštadienį, vasario 16 d., vyksiančiai šventei „Palangos stinta“ besirengianti Lietuvos kultūros sostinė pasidabino dviejų metrų ilgio gintarine stinta. Šis artėjančios šventės simbolis, puošiantis Stintų ordino pilį – kavinę „Molinis ąsotis“ – visiems metams atneš sėkmę žvejyboje kiekvienam, gintarinę žuvį...


Palangoje karaliauja stinta

Dalia JURGAITYTĖ, 2010 02 14 | Rubrika: Miestas

Ilgasis kurorte vyksiančių švenčių maratonas pradėtas šurmulingu kermošiumi, kurio vieta – prestižinė J.Basanavičiaus gatvė. Iš aplinkinių rajonų ir net kaimyninės Latvijos į Palangą sugūžėję prekeiviai svečiams bei miestelėnams siūlo ne tik įvairiausių gardumynų, tautodailės dirbinių, bet ir, be abejo, svarbiausios šventės „Palangos stinta 2010“ agurkais kvepiantį pajūrio skanėstą – stintą.


Renginys ,,Kinijos Liaudies Respublikos poezija, fotografija ir kinofilmai Palangoje 2010“, skirtas KLR 60-mečiui paminėti ir Kinų Naujiesiems metams pasitikti 2010 m. vasario 12 d.


PALANGOS STINTA 2010

Vasario 13 d., 2010 02 02 | Rubrika: Kultūra

Palanga vasario 13 dieną septintą kartą organizuoja tradicinę šventę “Palangos Stinta 2010”. Jos metu miesto svečiai galės susipažinti su pajūrio krašto žvejiškomis tradicijomis, istorija bei kulinariniu paveldu. Žvejiška šventė „Palangos Stinta 2010“ prasidės ketvirtą kartą organizuojamomis stintų meškeriojimo varžybomis nuo jūros tilto bei tradicinėmis magaryčiomis žvejams ir...


Palanga vasario 13 dieną septintą kartą organizuoja tradicinę šventę “Palangos Stinta 2010”. Jos metu miesto svečiai galės susipažinti su pajūrio krašto žvejiškomis tradicijomis, istorija bei kulinariniu paveldu. Žvejiška šventė „Palangos Stinta 2010“ prasidės ketvirtą kartą organizuojamomis stintų meškeriojimo varžybomis nuo jūros tilto bei tradicinėmis magaryčiomis žvejams ir...


Palangoje pagerbta garsioji stinta

Aistas MENDEIKA, 2009 02 17 | Rubrika: Miestas

Praėjusį sekmadienį palangiškiai kurorto svečius pakvietė į tradicinę šventę „Palangos stinta 2009“. Norintieji pasidžiaugti gražia žiemos pramoga į Palangą sugūžėjo iš visos Lietuvos. Pačioje J.Basanavičiaus gatvės pradžioje juos visus pasitiko rekordinio ilgio Palangos stinta.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius