„Palangos stinta“ kviečia ne tik skanauti, bet ir sportuoti

Palangos tiltas, 2017-02-09
Peržiūrėta
2117
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

„Palangos stinta“ kviečia ne tik skanauti, bet ir sportuoti

Vasario 18 d. Palangoje vyksianti Stintų šventė vilioja ne tik gardžios žuvies bei pramogų mėgėjus, bet ir sportininkus – pirmą kartą šventės „Palangos stinta“ istorijoje renginį praturtins ir badmintono turnyras „Palangos stinta 2017“.
Tokio turnyro šventės „Palangos stinta“ metu dar nėra buvę – badmintono klubo „Smešas“, buriančio bendraminčius ne tik iš Palangos, bet ir iš Kretingos bei Klaipėdos, stintomis kvepiantį savaitgalį Palangoje kviečia praleisti itin aktyviai ir išbandyti jėgas badmintono mėgėjų turnyre.
Tai – pirmasis badmintono turnyras Palangoje, kuris, kaip tikisi klubo „Smešas“ vadovai, taps tradicinis. Jėgas išbandyti jame gali visi Lietuvos taurės D, C ir B grupės žaidėjai, kurie bus suskirstyti į dvi pajėgumo grupes – Mėgėjai ir Mėgėjai C. Turnyre rungsis per pusšimtį badmintonininkų, gimusių 2001 m. gimimo ir vyresnių iš visos Lietuvos. Taip pat laukiama svečių ir iš Latvijos.
Turnyras organizuojamas vasario 18 d. 11 val. Ganyklų g. 18, Palangoje. Turnyrą organizuoja badmintono klubas „Smešas“. Daugiau informacijos tel. +370 611 30018, Edgaras arba +370 623 75683.
Šventė „Palangos stinta“ tradiciškai vyks tris dienas – vasario 17-19 dienomis, bet didžiausio svečių skaičiaus laukiama šeštadienį, vasario 18 d. Šventės metu Palangoje nestigs nei stintų, nei linksmybių – gerą nuotaiką palaikys skambančios žvejiškos melodijos, nosį kutens kepamos stintos kvapai, savo meistriškumą demonstruos stintų barbekiu čempionato meistrai, o sugebėjimais stebins stintų valgymo čempionato, valties tempimo bei inkaro laikymo varžybų dalyviai.
Vasario 18 d. vyks sveikuolių šventė „Palangos ruoniai 2017“ ¬– tradicinės vadinamųjų ruonių maudynės žiemiškoje Baltijoje ties jūros tiltu itin domina smalsuolius.

Palangos m. sav. inf.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Žvejyba, kurioje stinta dešimteriopai vertingesnė net už lašišą – taip galima apibūdinti vieną iš šventės „Palangos stinta“, vyksiančios vasario 9-11 dienomis, renginių – tradicines Stintų meškeriojimo varžybas nuo jūros tilto. 


Iki garsiosios šventės „Palangos stinta“ likus vos dviem savaitėms, geriausi virtuvių meistrai jau žino, kuo vaišins į Palangą atvykusius svečius.


Palangiškiai jau neilgai trukus turės galimybę sportuoti uždaruose teniso kortuose – juos įrengti planuojama Bangų gatvėje, numatomo statyti pastato antrajame aukšte. Čia taip pat bus įrengtos ir keturios tensio aikštelės. Apie tai savo Facebook paskyroje penktadienį, balandžio 30 d., pranešė Palangos meras Šarūnas Vaitkus. PT žiniomis, kortai atsiras...


Vasario 18 d. Palangoje vyksianti Stintų šventė vilioja ne tik gardžios žuvies bei pramogų mėgėjus, bet ir sportininkus – pirmą kartą šventės „Palangos stinta“ istorijoje renginį praturtins ir badmintono turnyras „Palangos stinta 2017“.


Vasario 18 d. Palanga kviečia į šventę „Palangos stinta 2017“ PROGRAMA


Palangoje nėra kada nuobodžiauti net ir apniukus orams – kurorto gyventojai bei poilsiautojai raginami aktyviai leisti laisvalaikį, atrasti ir išbandyti save bei tobulėti pasineriant į siūlomas įvairias nemokamas sportines veiklas, vykdomas viešosiose miesto erdvėse.   


Šeštadienį, vasario 16 d., vyksiančiai šventei „Palangos stinta“ besirengianti Lietuvos kultūros sostinė pasidabino dviejų metrų ilgio gintarine stinta. Šis artėjančios šventės simbolis, puošiantis Stintų ordino pilį – kavinę „Molinis ąsotis“ – visiems metams atneš sėkmę žvejyboje kiekvienam, gintarinę žuvį...


Ko gero visi, nuo mažiausio iki vyriausio, yra girdėję apie nuolatinio sporto naudą žmogaus kūnui ir sielai. Nuolatinis fizinis aktyvumas stiprina mūsų raumenis, kaulų sistemą, širdies ir kraujagyslių veiklą, kvėpavimo sistemą. Tačiau norint prisiversti sportuoti vien gražių žodžių ar pažadų „nuo rytojaus“ – nepakanka. „Visų pirma trūksta teisingo visuomenės...


Pramogų komplekso „HBH Juozo alus“ parkas kiekvienais metais nustebina vis originalesnėmis naujovėmis. Šiais metais parkelyje „išdygo“ keturios naujos skulptūros. Tačiau jos ypatingos tuo, jog jomis galima ne tik grožėtis, bet ant jų galima ir sportuoti. „Su keliais bendraminčiais skulptoriais sumąstėme tokią idėją – pagaminti kinetines, su...


Palangoje pagerbta garsioji stinta

Aistas MENDEIKA, 2009 02 17 | Rubrika: Miestas

Praėjusį sekmadienį palangiškiai kurorto svečius pakvietė į tradicinę šventę „Palangos stinta 2009“. Norintieji pasidžiaugti gražia žiemos pramoga į Palangą sugūžėjo iš visos Lietuvos. Pačioje J.Basanavičiaus gatvės pradžioje juos visus pasitiko rekordinio ilgio Palangos stinta.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius