Palangos Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų parapija: „Tikimės jūsų supratingumo ir primygtinai prašome laikytis visų būtinųjų saugumo reikalavimų“

***, 2021-04-02
Peržiūrėta
2591
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangos Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų parapija: „Tikimės jūsų supratingumo ir primygtinai prašome laikytis visų būtinųjų saugumo reikalavimų“

Ruošdamiesi Velykų šventėms, tikimės jūsų supratingumo ir primygtinai prašome laikytis visų būtinųjų saugumo reikalavimų, užtikrinant valstybės lygio ekstremaliosios situacijos operacijų vadovo potvarkius.
VISOS Velykų pamaldos bus transliuojamos parapijos facebook paskyroje. Bažnyčioje leidžiama būti ribotam skaičiui žmonių.
Didįjį šeštadienį ir Velykų I bei II dienomis prie bažnyčios durų budintys savanoriai prižiūrės tvarką bažnyčios viduje ir kontroliuos, kad nebūtų viršijamas leistinas žmonių skaičius. Maloniai prašome klausyti jų nurodymų.
Esančių bažnyčios viduje prašome dezinfekuoti rankas prie durų esančiu dezinfekciniu skysčiu, dėvėti veido kaukes ir laikytis saugaus, ne mažesnio kaip 2 metrų atstumo tarp asmenų ar asmenų grupių (iki 2 asmenų ar šeimos narių). Jūsų patogumui atstumai ant grindų pažymėti specialiomis juostomis.
Jaunesniųjų prašome pagloboti vyresniuosius, užleisti sėdimas vietas tiems, kuriems sunku stovėti ilgesnį laiką.
Įeiti į bažnyčią prašytume pro rytines duris (nuo Vytauto g. pusės), o išeiti – pro vakarines, kad išvengtume susibūrimo. Nepatekusių į bažnyčią kviečiame likti šventoriuje, kur bus transliuojamos šv. Mišios ir dalinama Komunija.
Šventoriuje prašome laikytis saugaus atstumo, nesibūriuoti didesnėmis nei 5 asmenų arba dviejų šeimų ir (ar) dviejų namų ūkių narių grupėmis. Jei šalia 2 metrų spinduliu yra kitų asmenų, būtinos veido kaukės.
Dėkojame Palangos policijos pareigūnams, padėsiantiems laikytis saugumo reikalavimų.
Esančių rizikos grupėje ir dar nepasiskiepijusių prašome likti namie ir pamaldas saugiai stebėti nuotoliniu būdu.
Išpažinčių Velykų pirmąją ir antrąją dieną nebus klausoma. Raginame jas atlikti anksčiau.
Velykinė procesija nebus einama.
Žvakės ir degtukai bus šventinami Didįjį šeštadienį. Užtikriname, kad pasirūpinsime, jog šių sakramentalijų pakaktų visiems norintiems. Juos rasite bažnyčios priekyje visą Velykų laikotarpį, todėl prašome neskubėti jų pasiimti.
Velykinių pamaldų tvarka:
04.02 Didysis penktadienis 18.00 val. Kristaus kančios pamaldos
04.03 Didysis šeštadienis 13.00 val. giedami Žemaičių Kalvarijos kalnai
20.00 val. Velyknakčio šv. Mišios
04.04 Velykų I diena 8.00, 10.00, 11.00, 12.00, 15.00, 18.00 val. šv. Mišios
04.05 Velykų II diena 8.00, 10.00, 11.00, 12.00, 15.00, 18.00 val. šv. Mišios
Jūsų patogumui Velykų pirmąją ir antrąją dieną bus aukojamos net šešerios Mišios, todėl raginame būti sąmoningiems ir Velykų iškilmių dienomis dalyvauti tik vienose pamaldose. Primename, kad pagal Katalikų Bažnyčios nuostatus, dalyvavus nors vienose pamaldose, Velykinės Mišios užskaitomos.

Gražios Didžiosios savaitės ir viltingo Prisikėlimo!
Palangos Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų parapija

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Paskutinę savaitę iki Palangos oro uosto atidarymo atliekami įvairūs aviacijos saugos ir saugumo reikalavimų testavimai, kurie svarbūs orlaivių eismui jau atidarius oro uostą.


Kiekvienas, prijaučiantis talentingam jaunimui ir muzikai, turi galimybę prisidėti prie kultūros puoselėjimo ir įvertinti talentingų jaunuolių uolų darbą ir didžiulį troškimą groti atvykdamas į labdaros koncertą – klasikinės muziko vakarą su jaunimo simfoniniu orkestru „Simfukai“. Koncertas vyks rugsėjo 10 d. (penktadienį) 19.00 val.  Palangos  Švč. Mergelės Marijos...


Bažnyčia ir jos bokštas nuo birželio 1 d. iki rugpjūčio 31 d. lankymui atidaryta nuo 9.00 iki 21.00 val. 


Ruošdamiesi Velykų šventėms, tikimės jūsų supratingumo ir primygtinai prašome laikytis visų būtinųjų saugumo reikalavimų, užtikrinant valstybės lygio ekstremaliosios situacijos operacijų vadovo potvarkius. VISOS Velykų pamaldos bus transliuojamos parapijos facebook paskyroje. Bažnyčioje leidžiama būti ribotam skaičiui žmonių. Didįjį šeštadienį ir Velykų I...


Sausio 24 d. Žuvininkystės tarnybos prie LR žemės ūkio ministerijos Žvejybos Baltijos jūroje kontrolės skyriaus pareigūnai atliko patikrinimą ant Palangos tilto, kurio tikslas – įsitikinti, kad žvejai mėgėjai, gaudydami stintas Osmerus eperlanus, laikosi Mėgėjų ir limituotos žvejybos jūrų vandenyse taisyklių reikalavimų.


Kiekvieną advento sekmadienį Palangos Švč. Mergelės Marijos ėmimo į dangų parapijos bažnyčios gale Caritas savanoriai lauks jūsų su akcijos "Gerumas mus vienija" žvakutėmis, kurių galėsite įsigyti už auką. Susitinkame sekmadienį prieš ir po 8val, 10 val. , 12 val. ir 18 val. Šv. Mišias.


Iš tolo atvykstančius į Palangą pasitinka aukščiausias mūsų miesto akcentas: tobulo grožio neogotikinės Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčios bokštas. 1897-1909 metais statytoji bažnyčia pernai baigta atnaujinti iš išorės. Tačiau, kaip sako jos klebonas Marius Venskus, antrąjį šimtmetį skaičiuojančiai bažnyčiai reikia dar nemažai, kad...


Iš tolo atvykstančius į Palangą pasitinka aukščiausias mūsų miesto akcentas: tobulo grožio neogotikinės Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčios bokštas. 1897-1909 metais statytoji bažnyčia pernai baigta atnaujinti iš išorės. Tačiau, kaip sako jos klebonas Marius Venskus, antrąjį šimtmetį skaičiuojančiai bažnyčiai reikia dar nemažai, kad...


Iš tolo atvykstančius į Palangą pasitinka aukščiausias miesto akcentas: tobulo grožio negotikinės Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčios bokštas. 1897-1909 metais statytoji bažnyčia pernai baigta atnaujinti iš išorės. Tačiau, kaip sako jos klebonas Marius Venskus, antrąjį šimtmetį skaičiuojančiai bažnyčiai reikia dar nemažai, kad ji būtų...


Palangos Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčioje ieškota vietos dvasios

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2012 09 17 | Rubrika: Miestas

Rugsėjo 14 d. Palangos Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčioje vyko Europos paveldo dienų renginys tema „Genius loci. Vietos dvasia“. Ja siekiama atkreipti dėmesį į tai, kas sukuria savitą tiek atskiro paminklo, tiek rajono, tiek viso miestelio ar miesto „aurą“ – išskirtinę vietos dvasią.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius