Palangos viešbutis „Gabija“ prieš vasaros sezoną investuos beveik 1 mln. eurų

Palangos tiltas, 2022-04-12
Peržiūrėta
6256
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangos viešbutis „Gabija“ prieš vasaros sezoną investuos beveik 1 mln. eurų

Palangoje, prie Birutės parko, įsikūrusiam viešbučiui „Gabija“ Medicinos bankas teikia 0,9 mln. eurų paskolą.

Sutartis dėl paskolos suteikimo pasirašyta šių metų kovo mėn.

„Aktyviai ruošiamės vasaros sezonui, stengiamės įnešti naujovių ir pasiūlyti klientams dar platesnį paslaugų spektrą. Tikimės, jog vis daugiau žmonių pajūrį rinksis ne tik vasaros laikotarpiu, bet ir kitais metų laikais – tai didelis tikslas ir siekiamybė. Matome, kad rezervacijos pildosi, noras pabūti prie jūros yra stiprus. Vyksta ir įmonių renginiai, o nemažai žmonių renkasi „pabėgimą“ į pajūrį darbo dienomis, pasirinkę darbą nuotoliniu būdu. Tai graži tendencija, kuri, viliamės, vis populiarės“, – sako viešbučio vadovė Indrė Stasiulaitytė.

Jos teigimu, pandemijos laikotarpis, kaip ir visam svetingumo sektoriui, nebuvo paprastas, tačiau ir jo metu „Gabija“ stengėsi ne tik išnaudoti visas darbo galimybes, bet ir atsinaujinti.

56 kambarius turintis viešbutis pernai atnaujino restoraną ir laiko tai vienu geriausių metų sprendimų.

„Mes ir toliau atnaujiname kambarius, bendrąsias viešbučio erdves. Stipriname savo konkurencingumą ir patrauklumą rinkoje, nes jaučiame augančią apgyvendinimo paslaugų paklausą, teigiamas vartotojų nuotaikas ir neabejojame tuo, kad pajūris išliks ypač populiaria poilsio vieta. Šiame rinkos segmente siekiame likti ryškiu žaidėju, maksimaliai išnaudojant savo lokaciją ir kitus turimus privalumus“, – teigia viešbučio vadovė.

Medicinos banko Komercijos departamento direktorius Julius Ivaška teigia, kad pastaruosius dvejus metus trukęs intensyvus koronaviruso pandemijos etapas ypač smarkiai paveikė būtent svetingumo sektorių. Dėl precedento neturinčių reikalavimų išlaikyti socialinę distanciją ir griežto karantino laikotarpių nedirbo viešbučiai, restoranai, kavinės, SPA centrai.

Pandemija pakoregavo ir sveikatingumo sektoriaus patrauklumą finansų sektoriuje, nes bankai ir kitos institucijos ėmė mieliau finansuoti kitas veiklas, kurių pandemija taip smarkiai nepalietė.

„Vertindami finansavimo poreikį analizuojame verslo situaciją, jo gyvybingumą bei perspektyvas. Mums nekelia abejonių tai, kad poilsio paslaugų poreikis rinkoje egzistuoja, o pandemijai silpstant, jų paklausa rinkoje tik augs. Tie viešbučių rinkos žaidėjai, kurie pandemijos laikotarpį išnaudojo tam, kad sustiprintų savo pozicijas, ir atsigaus greičiausiai“, – sako banko J. Ivaška.

„Gabijos“ komplekso plotas siekia 4 tūkst. kvadratinių metrų. Jame įrengtas restoranas ir lauko terasa, sveikatingumo centras, konferencijų centras, šalia – automobilių stovėjimo aikštelė ir elektromobilių įkrovimo stotelė.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Praėjusią savaitę Vakarų Lietuvoje per parą iškritus viso lapkričio mėnesio kritulių normai, „Lietuvos draudimo“ duomenys rodo, kad patirtų nuostolių suma jau siekia beveik 90 tūkst. eurų sumą.


Socialinės apsaugos ir darbo ministerija primena, kad būstų ir kitų tinkamų gyventi patalpų savininkai ar verslo atstovai, kurie apgyvendino žmones, bėgančius nuo karo Ukrainoje, gali teikti prašymus kompensacijoms gauti. 


Palangoje, prie Birutės parko, įsikūrusiam viešbučiui „Gabija“ Medicinos bankas teikia 0,9 mln. eurų paskolą.


Nekilnojamojo turto (NT) plėtros bendrovė „Hanner“ 2022 metais Lietuvoje ir užsienyje numatė 77 mln. eurų dydžio investicijas, rašoma pranešime spaudai. Dar numatyta 2 mln. eurų Palangoje, kur numatyta pradėti viešbučio paskirties su SPA projektą. 


Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos Klaipėdos apygardos valdyba kartu su Klaipėdos apygardos prokuratūra vykdo didelės apimties ikiteisminį tyrimą, kuriame apgaulingu buhalterinės apskaitos tvarkymu įtariami bene didžiausią pajūrio kurorto viešbučių ir restoranų kompleksą valdančios įmonės vadovai. Pirminiais duomenimis, per trejus metus galėjo būti nuslėpta apie 1,8 mln. eurų...


Nors "kovidas" - didelis smūgis ekonomikai, o ypač paslaugų ekonomikai, kurią turi Palanga, kurorto pagrindiniai mokestiniai rodikliai - GPM surinkimas ir PVM mokėjimas - per pirmus tris šių metų ketvirčius buvo stebėtinai geri. Klaipėdos apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos viršininkas Audrius Morkūnas sakė "Palangos tiltui", kad į Palangos...


Šalies kelių projektams paskirstyta 31,315 mln. eurų. Dalis iš 150 mln. eurų Vyriausybės papildomai keliams skirtų lėšų susisiekimo ministro Jaroslavo Narkevičiaus įsakymais jau paskirstytos praėjusį penktadienį.


Palangos vasaros skaitykla skaičiuoja 50-ąjį sezoną

Eglė PALUBINSKAITĖ, 2016 06 16 | Rubrika: Kultūra

Birželio 13 dieną Palangos vasaros skaitykloje būriavosi visi, kuriems ne svetima knyga. Čia buvo atidaromas vasaros skaityklos 50-asis sezonas. Atidarymo metu buvo rengiamas ir „Literatūrinis furšetas“, kuriame derėjo ir knygos, ir maistas.  


760 metų sukaktį švenčianti Lietuvos kultūros sostinė Palanga savaitgalį paskelbė atidaranti vasaros sezoną. Mero Šarūno Vaitkaus žodžius: „Sveiki sulaukę tikros vasaros“, pasakytus pirmojo šventės „Palanga 760“ renginio ir pakartotus oficialiame visos šventės atidaryme, ko gero, išgirdo ir pati gamta: tokio vasariško, iki 30...


Šventoji linksmybėmis pradėjo vasaros sezoną

„Palangos tilto“ informacija, 2009 06 10 | Rubrika: Miestas

Praėjusį savaitgalį Šventoji, kuri būdavo vadinama Palangos podukra, linksmai ir išradingai atšventė vasaros sezono atidarymą. Penktadienį vyko kermošius, kalviai varžėsi, kuris nukals ilgiausią vinį, svečius linksmino Pajūrio krašto kapelos ir etnografiniai ansambliai.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius