Palangos Virbališkės take užvirė remonto darbai

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2012-09-14
Peržiūrėta
1673
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangos Virbališkės take užvirė remonto darbai

Palangos Virbališkės take užvirė darbai – iki lapkričio vidurio miesto tvarkytojai pasirengę visiškai atnaujinti šią pėsčiųjų itin pamėgtą gatvę.
Darbai Virbališkės pradėti šiandien, trečiadienį – specialistai įvertino čia augančių medžių būklę, imtasi juos genėti. Ketvirtadienį bus pradėti šaligatvio dangos tvarkymo darbai.
Pusės kilometro ilgio Virbališkės tako atkarpoje nuo Ganyklų g. iki Klaipėdos plento planuojama pakloti naujus elektros kabelius, įrengti naujus šviestuvus, pastatyti 16 suoliukų, pilkos ir raudonos spalvų trinkelėmis pakeisti senąsias šaligatvių plyteles, pakeisti šaligatvių bortus.
Komunalininkai žada pasirūpinti ir želdiniais – dar šiemet bus supiltas juodžemis bei parengti trijų gėlynų kontūrai, viename iš jų gėlės pražys šį rudenį. Likusius du žiedai papuoš pavasarį.
„Norime, kad suremontuotame Virbališkės take palangiškiams ir svečiams būtų jauku“, – sakė darbus atliekančios UAB „Palangos komunalinis ūkis“ direktorius Konstantinas Skierus.
K. Skierus pripažino, jog pėsčiųjų pamėgtoje gatvėje dėl intensyvaus judėjimo komunalininkams dirbti nėra paprasta. „Tačiau stengsimės darbus organizuotis taip, kad praeiviai patirtų kuo mažiau nepatogumų“, – kalbėjo K. Skierus.
Miesto mero Šarūno Vaitkaus teigimu, rekonstruota Virbališkės tako atkarpa taps puiki neseniai suremontuotos Senojo turgaus gatvės tąsa. „Virbališkės takas yra pagrindinė arterija, jungianti daugiabučius gyvenamųjų namų kvartalus su miesto centru. Kiekvieną dieną šia Palangos dalimi vaikšto šimtai palangiškių, tarp jų – ir mokiniai, skubantys į mokyklas, todėl miesto Taryba priėmė sprendimą šią atkarpą rekonstruoti“, – sakė Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus.
Virbališkės tako atkarpos rekonstrukcijos darbai bus baigti iki lapkričio vidurio.
 

Jūsų komentaras:

O bambekliams arba politikieriams šioje vietoje reiketu patyleti 2012-09-22 11:57 (IP: 86.100.60.112)
Taip, jei tik kita nuomonė- tai jau liaudies priešu esi apšauktas.Gal todėl ir yra šalia gerų darbų -virtinė nesąmonių...Ir kada bus atsiklausta ir žmonių , iš kurių reikalingi tik pinigai,.. - ir von būdon...

NE, 2012-09-22 11:49 (IP: 86.100.60.112)
ne nesąmones žmonės rašo! Gerai, kad rašo!Tik negerai kad jie neprisibeldžia, ir jų niekas negirdi...o dar kiti skuba įsižeisti ir pareiškusių nuomonę- baisiausiais priešais paverčia... Todėl ir yra daug nesąmonių, kurios nustelbia gerus darbus... O kodėl pvz dar darant projektą nebuvo atsiklausta gyventojų nuomonės? Jog čia jie gyvens ir vargs pagal kažkieno kvailumo modelį... Pagarbiai visiems

Prie ko čia Meras? 2012-09-22 11:43 (IP: 86.100.60.112)
Už daug ką AČIŪ Merui .. Tačiau kieno "nuopelnas" kad Žvejų gatvė remontuota aukštyn kojom ,plika akim matosi... visiškai ne taip, kaip būtų patogiau gyventi žmonėms..Mašinoms parkuoti taip ir liko po pačiais langais...net buvusi trumputė perėja link namo į pėsčiųjų taką -sunaikinta !?Kažkam visiškai "stogas" pakrypo... Prie ko čia Meras?

Rimgaudas 2012-09-17 09:00 (rimas / IP: 195.182.88.82)
Parodykit nors viena mera prie kurio yra daroma tiek daug darbu miestui ir tada vertinkit arba kritikuokit. Praejo vos geri metai, o jau vyksta darbai.

Dej Jurates g. 2012-09-17 08:57 (wqg / IP: 195.182.88.82)
Skaitykite spauda arba uzeikite i savivaldybe ir pasiteiraukite del Jurates g. Jos rekonstrukcija turi parsideti dar siais metais. Svarbu rasyti nesamones ir pykti.

Rasa 2012-09-16 19:58 (IP: 78.61.18.188)
Zmonems niekada neitiksi... jei niekas nedaroma blogai, jei kazkas daroma, dar blogiau... kur gyvenimo dziaugsmas ir gera energija...

2012-09-16 16:49 (IP: 78.61.107.85)
ar Virbaliskes takas svarbiau uz Jurates?????????????

To Žmonems 2012-09-16 07:37 (wtr / IP: 78.61.214.75)
Matosi, kad esate labai piktas zmogus. Dziaugtis reikia, kad Palanga pagaliau pajudejo is litargo miego. Tvarkomos gatves, statomi nauji objektai, restauruojamas Kurhauzas, tvarkoma daugiabuciu namu infrastruktura, o nepiktintis. Ačiū miesto Tarybai, administracijai, o ypač merui. Meras turi didžiulį gyventojų palaikymą tik pirmyn. O bambekliams arba politikieriams šioje vietoje reiketu patyleti.Patys kazka sukurkite.

Sraigė 2012-09-15 19:11 (IP: 78.62.189.215)
Mieli palangiškiai, gal kuris galėtų pasakyti, kodėl nerodomas internete Palangos tiltas tiesiogiai? Vasarą ten, pas jus, ilgai atostogauju. Grįžus, dažnai gerėdavausi tiltu tiesiogiai. Ar nuėmėt tą kamera nuo tilto? Myliu Palangą. Visada jus palaikau.

Žmonės 2012-09-15 08:38 (IP: 86.100.60.112)
-Jei taip "tvarkys", kaip Žvejų gatvę- absurdas ! Darbininkai turėjo išeiti dar Birželio 14d., o iki dabar tebekaukia agregatai- o jau dulkių kamuoliais kvėpuojame visą vasarą.. ir ant langų, skalbinių -baisu! Atsibodo...o o Gatvę daugiau sugadino negu pagerino:Šaligatviai žymiai platesni, negu pati gatvė- vos 5 m;Gatvės pakraščiuose net neįrengta vietos statyti mašinas(skersai), kaip pvz Druskininkų g.,Kiemas pripildytas mašinų, tai išmatamosiomis dujomis kvėpuosme ir toliau...O kur vaikams dingti? Kur?Kiemo nėra ir nebebus!O kur senoliams pailsėti? kiemo nėra!net lango neįmanoma atverti.. Kiek kainavo šita užsitęsusi nesąmonė -nepavyko sužinoti; Lyg tai projektavo prieš 5 metus ..iš KAUNO!..net nebuvo atvykęs prieš projekt,-chaosas juodas! Ir kada kas pradės galvoti apie žmogų !?

Palangiskis 2012-09-14 18:04 (IP: 86.100.102.97)
Aciu.

Taip pat skaitykite

Vėžių gatvėje užvirė statybos darbai, tad iki šiol buvęs žvyruotas keliukas per kiek daugiau nei metus laiko pasikeis neatpažįstamai – beveik 500 metrų Vėžių gatvė taps saugesnė tiek vairuotojams, tiek ir pėstiesiems. Bus įrengta pralaida, t.y., užtikrintas susisiekimas su Vilimiškės kvartalu, pasodinti želdiniai.


Gintaro gatvėje intensyviai vyksta rekonstrukcijos darbai – čia visu pajėgumu dirba sunkiasvorė technika ir kelio darbininkai, tad buvusi sulopyta, duobėta, išsiklaipiusiais šaligatviais, pasenusiais gatvės šviestuvais gatvė taps gražesnė bei patogesnė vairuotojams, taip pat – ir pėstiesiems. Remonto darbai verda ir kitose miesto gatvėse.


Nuo šių metų rugsėjo 7 d. pradedami asfalto dangos remonto darbai Bangų, Vanagupės gatvėse bei Vytauto gatvės ruože nuo Klaipėdos plento iki S. Dariaus ir S. Girėno gatvės. Vykdant senos asfalto dangos frezavimą ir naujos asfalto dangos klojimą iš dalies bus ribojamas, o keletą dienų ir visai draudžiamas patekimas į remontuojamas gatves.


Bangų gatvė neilgai trukus neatpažįstamai pasikeis – prasidėjo vietos gyventojų ilgai laukta Bangų g. šaligatvio ir važiuojamosios dalies rekonstrukcija.


Rudenį Palanga sužimba visai kitomis spalvomis – mieste vyksta intensyvūs gatvių, aplinkos tvarkymo darbai: šiuo metu tvarkomas Tylos takas, S. Daukanto gatvės šaligatvis, naujomis trinkelėmis bus išgrįsta Gėlių aikštė, Ramybės gatvė. Vyksta ir daugiau miesto gatvių ir šaligatvių tvarkymo darbų.


Rytų kvartale jau netrukus prasidės Priešaušrio gatvės statybos darbai ¬– šią savaitę bus pradėti kloti lietaus nuotekų tinklai. Šiais metais čia planuojama pakloti lietaus nuotekų tinklus, o visus likusius gatvės įrengimo darbus planuojama užbaigti per 2018 metus. Priešaušrio gatvėje bus pakloti ne tik nuotekų tinklai, bet ir sukabeliuoti...


Palangoje pradedami kasmetinai asfaltbetonio gatvių remonto darbai – šią savaitę pradėtos frezuoti atokesnių miesto gatvių duobės, vėliau palaipsniui darbai kelsis link daugiabučių namų gyvenamųjų rajonų, tuomet – į centrines kurorto gatves bei Šventąją. Savivaldybė atsiprašo gyventojų už keletą savaičių truksiančius nepatogumus. 


Palangoje pradėti pėsčiųjų perėjų apšvietimo įrengimo darbai. Šiuo metu darbai verda Kretingos bei J. Janonio gatvėse, savo eilės laukia Vytauto g. ir Mokyklos g., o Medvalakio, Sodų bei Taikos gatvėse beliko sumontuoti tik šviestuvus.  


Palangos Virbališkės take užvirė remonto darbai  11

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2012 09 14 | Rubrika: Miestas

Palangos Virbališkės take užvirė darbai – iki lapkričio vidurio miesto tvarkytojai pasirengę visiškai atnaujinti šią pėsčiųjų itin pamėgtą gatvę. Darbai Virbališkės pradėti šiandien, trečiadienį – specialistai įvertino čia augančių medžių būklę, imtasi juos genėti. Ketvirtadienį bus pradėti šaligatvio dangos tvarkymo darbai.


Palangos oro uoste vykdomas ES struktūrinių fondų finansuojamas projektas „Tarptautinio Palangos oro uosto degalų bazės modernizavimas- projektavimas“. Kaip pasakojo Palangos oro uosto direktoriaus pavaduotojas Edmundas Vaišnoras, jau pabaigti tvarkyti visi reikalingi dokumentai ir yra pradėti  darbai. „Jau gavome statybos leidimus ir yra pradėti vykdyti statybos darbai. Šiuo metu...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius