Palangos Vlado Jurgučio progimnazijos stadiono rekonstrukcija bus baigta jau šį mėnesį

Palangos tiltas, 2021-11-21
Peržiūrėta
1870
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangos Vlado Jurgučio progimnazijos stadiono rekonstrukcija bus baigta jau šį mėnesį

Palangos Vlado Jurgučio progimnazijos stadiono rekonstrukcija bus baigta jau šį mėnesį.

Antrojo stadiono rekonstrukcijos etapo metu  buvo įrengtos krepšinio ir tinklinio aikštelės su gumine danga, saugumo dėlei jos aptvertos, įrengtos kamuolių gaudyklės. 

Pirmasis stadiono kapitalinio remonto darbų etapas buvo įgyvendintas 2020 metais – stadione buvo įrengti nauji bėgimo takai, šuolio į tolį ir trišuolio sektorius, natūralios vejos futbolo aikštė, vartai, kilnojamos tribūnos. 

Šiuo stadionu naudojasi ne tik  progimnazijos auklėtiniai, bet ir sveiką gyvenseną propaguojantys miestiečiai, sporto visuomenė, todėl žinia apie baigiamus kapitalinio remonto antrojo etapo darbus yra svarbi daugeliui palangiškių.

PT info

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Gimnazijos stadiono atgimimo darbai jau vyksta, o Baltijos mokyklos prasidėjo.


Senosios gimnazijos stadione užvirė darbai – per metus sporto aikštynas bus atnaujintas, tad mokyklos vaikai turės puikias sąlygas sportuoti, o pedagogai – dirbti. 


Legendinė Vlado Jurgučio progimnazijos futbolo aikštelė, kurioje trenerio Marselio Balasanovo yra išugdytas ne vienas talentas, žaidžiantis įvairaus amžiaus Lietuvos vaikų ir jaunimo futbolo rinktinėse, atgimė. Padengta šiuolaikiška danga, sutvarkyta aplinka. Ji – jauki ir saugi.


Palangos Vlado Jurgučio progimnazijos stadiono rekonstrukcija bus baigta jau šį mėnesį.


Prieš pusantro mėnesio pradėta Palangos oro uosto aerodromo rekonstrukcija baigta. Jos metu įvykdyti visi planuoti darbai: atnaujintas lėktuvų kilimo ir tūpimo, riedėjimo takas, rekonstruotas orlaivių peronas, atnaujintos inžinerinės ir apšvietimo sistemos. Ketvirtadienį, spalio 19 d., po 45 dienas trukusios pertraukos, oro uostas atnaujins savo veiklą ir priims pirmuosius reguliarius...


Važiuojant Kretingos gatve Palangoje pro Vlado Jurgučio progimnaziją, žvilgsnį traukte traukia visiškai atnaujintas mokyklos stadionas – baigtas jo kapitalinio remonto pirmasis etapas. Jo metu buvo įrengti nauji bėgimo takai, šuolio į tolį ir trišuolio sektorius, natūralios vejos futbolo aikštė, atnaujintos krepšinio bei tinklinio aikštelių...


Koronoviruso pandemija ir ją lydėjęs karantinas nebuvo kliūtis dviem Palangos Vlado Jurgučio progimnazijos mokytojoms – Saulei Paulikienei ir Raimondai Baltmiškei – siekti daugiau profesinių žinių ir kelti savo kvalifikaciją. Tačiau šįkart abi pedagogės tai padarė nuotoliniu būdu. Ponia Saulė tokiu būdu birželio 18-19 dienomis dalyvavo Italijoje tarptautinėje...


Kastyčio gatvėje jau nustojo burgzti sunkioji technika ir zuiti darbininkai – gatvės rekonstrukcija jau baigta. 970 metrų gatvė tapo gerokai gražesnė bei patogesnė visiems eismo dalyviams.


Palangos dovana sportininkams – prasidėsianti miesto stadiono renovacija

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2014 05 22 | Rubrika: Miestas

Palangoje jau netrukus užvirs miesto stadiono atnaujinimo darbai – ketvirtadienį pasirašyta rangos darbų sutartis tarp Palangos miesto savivaldybės ir darbus atliksiančios bendrovės „Kauno tiltai“.


Meilės alėjos rekonstrukcijos pabaigtuvių data kilnojama kaip pėstininko figūra šachmatų lentoje  – nors buvo tikėtasi, kad ji bus baigta iki šio vasaros sezono pradžios, dabar rangovai, Žiežmarių „Hidrostatyba“, mini kitus du terminus – iki šių metų pabaigos arba, labiau tikėtina, iki kitų metų sezono. Alėjos rekonstrukcija yra finansuojama Europos Sąjungos.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius