Palangos dovana sportininkams – prasidėsianti miesto stadiono renovacija

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2014-05-22
Peržiūrėta
1263
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangos dovana sportininkams – prasidėsianti miesto stadiono renovacija

Palangoje jau netrukus užvirs miesto stadiono atnaujinimo darbai – ketvirtadienį pasirašyta rangos darbų sutartis tarp Palangos miesto savivaldybės ir darbus atliksiančios bendrovės „Kauno tiltai“.

Miesto stadionas yra greta balandį duris atvėrusio universalaus sporto komplekso, tad Palangoje besitreniruojantiems sportininkams kompleksiškai atnaujinta sporto bazė suteiks didelį patogumą. Dar šiais metais bus atnaujinti bei nauja danga padengti devyni stadiono bėgimo takai, taip pat sutvarkyti šuolių į tolį, trišuolio, rutulio stūmimo bei šuolių į aukštį sektoriai, naujai įrengti disko bei ieties metimų sektoriai.

Pasak Palangos miesto savivaldybės administracijos direktorės Akvilės Kilijonienės, sutartyje numatytais darbais kompleksiškas sporto bazės sutvarkymas nesibaigs. Ateityje numatoma atnaujinti stadiono veją, greta stadiono esančiose laisvose erdvėse įrengti pagalbinę futbolo aikštę su dirbtine danga bei keturis atvirus teniso kortus. „Atnaujinta sporto baze naudotis galės ne tik sporto profesionalai, bet ir mėgėjai – tiek palangiškiai, tiek ir kurorto svečiai“, – pabrėžė A. Kilijonienė. 

Žinia apie netrukus prasidėsiančią greta naujojo Palangos sporto komplekso esančio stadiono takų renovaciją itin pradžiugino Lietuvos lengvosios atletikos prezidentą Eimantą Skrabulį. „Esu įsitikinęs, jog tai duos labai didelę naudą visiems, ne tik Palangai. Aš, kaip buvęs sportininkas, mačiau, jog Lietuvoje trūksta modernios sporto infrastruktūros. Tiesa, paskutiniaisiais metais situacija gerėjo, tačiau Palanga buvo labai nuskriausta. Kurorte, turinčiame nuostabią gamtą, miškus bei pajūrį, daugelį metų trūko modernios sporto infrastruktūros, ūkiškos sporto bazės. Labai džiaugiuosi, kad šį pavasarį duris atvėrė optimalaus dydžio universalus sporto kompleksas, kuris miestui duos didelę pridėtinę vertę – į Palangą treniruotis atvyks ne tik Lietuvos, bet ir užsienio sportininkai“, – kalbėjo E. Skrabulis.

Jis pabrėžė, jog greta sporto komplekso esantis stadionas jau yra susidėvėjęs tiek morališkai, tiek fiziškai, tad atnaujinti jį yra labai svarbu. „Netrukus turėsime dar vieną optimalią ir labai patogią bazę sportuoti. Sportininkai laukia nesulaukia, kada stadionas bus atnaujintas“, – sakė Lengvosios atletikos federacijos prezidentas.

E. Skrabulis pabrėžė, jog Lengvosios atletikos federacija jau dabar turi planų, susijusių su renovuotu bei tarptautinius lengvosios atletikos standartus atitiksiančiu Palangos stadionu. „Planuojame išplėsti Palangoje vyksiančių sporto stovyklų ir varžybų skaičių. Vasarą yra įprasta varžybas rengti Vilniuje ar Kaune, tačiau juk geru oru didžioji dalis Lietuvos vyksta į pajūrį. Mes taip pat norime treniruotis ir varžytis ten, kur yra patogu ir malonu, kur yra daug žiūrovų, tad pažadu, jog kitąmet Palangoje bus surengta keletas gražių, aukšto lygio lengvosios atletikos varžybų“, – kalbėjo federacijos prezidentas. Jis prasitarė, jog Lengvosios atletikos federacijos taryboje jau svarstoma galimybė kitąmet Palangoje surengti vienas iš svarbiausių lengvosios atletikos varžybų – arba šalies čempionatą, arba Lietuvos taurės varžybas – tai bus šventė tiek palangiškiams, tiek kurorte apsistojusiems poilsiautojams. „O juk dar turime jaunius, jaunimą, vaikus. Neabejoju, jog diena iš dienos norinčiųjų sportuoti Palangoje daugės, ir treniruotis čia atvyks ne tik Lietuvos, bet ir užsienio sportininkai“, – sakė E. Skrabulis.

Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus pripažino, jog miesto stadioną sutvarkyti yra labai svarbu. „Balandį atidarėme universalų sporto kompleksą, tad stadiono renovacija – projekto tąsa. Savivaldybė sparčiai parengė stadiono lengvosios atletikos infrastruktūros atnaujinimo techninį projektą, kuris buvo įtrauktas į Sporto departamento Valstybės investicijų programą. Darbai bus baigti dar šiais metais, tad Palanga jau netrukus turės ne tik šiuolaikišką stadioną, bet ir visą modernią sporto bazę. Čia galės vykti įvairūs tarptautiniai lengvosios atletikos turnyrai“, – kalbėjo meras.

Š. Vaitkus atkreipė dėmesį, jog Palanga tampa vis patrauklesnė sportininkams. „Už tai reikia padėkoti šalies Vyriausybei, Sporto departamentui, suprantantiems ir vertinantiems Palangos kurorto svarbą“, – sakė Š. Vaitkus.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangos Vlado Jurgučio progimnazijos stadiono rekonstrukcija bus baigta jau šį mėnesį.


Palangoje esančio kino teatro „Naglis“ renovacija gali kainuoti apie 2,5 mln. eurų, sako likviduojamos bendrovės „Lietuvos kinas“ vadovas Arūnas Stoškus.


Palangos miesto baseinas su sveikatingumo centru jau netrukus – kovo 1 d. – atvers duris lankytojams. Modernus, kurorto visuomenės ilgai lauktas objektas yra puikiai pritaikytas sporto reikmėms – čia bus rengiamos ne tik kūno kultūros pamokos bei plaukimo treniruotės Palangos miesto mokiniams, bet ir galės vykti įvairaus lygio plaukimo varžybos, taip pat – ir...


Padėkota geriausiems kurorto sportininkams

Rasa GEDVILAITĖ, 2017 12 22 | Rubrika: Jūros vaikai

Tradiciškai metams baigiantis Palangos sporto centras sukviečia bendruomenę pasidžiaugti metų rezultatais. Džiaugtis visuomet būna kuo, kaip ir šiemet. Įteikta daug apdovanojimų jų nusipelniusiems jauniesiems sportininkams. Jie padovanojo Palangai daug gražių pergalių ir garsino savo miestą vardą.


Jau beveik tris mėnesius UAB „Palangos komunalinis ūkis“ vadovaujantis Vidas Misikonis šiandien labiau panašus į diplomatą su tokioms pareigoms būdingomis savybėmis – pasveriantis kiekvieną žodį ir neskubantis su sprendimais. Naujasis direktorius iki šiol bando „perkąsti“ visas jam pavestas darbo sritis ir pripažįsta tam reikės, matyt, dar...


Nuo rugpjūčio 18-osios S. Nėries 3-iąjį ir 5-ąjį daugiabučius namus renovavusių „Konsolės“ darbininkų – nė kvapo. Lyjant vanduo pliaupia ant plėvele uždengtų pastolių, sunkiasi pro neužsandarintus neseniai pakeistų langų plyšius. Keliems gyventojams taip lietaus vanduo sugadino butų sienas. Pasigedę renovuotojų namų gyventojai skundais užvertė kurorto renovacijos...


Palangos miesto stadione užvirė renovacijos darbai – nuo antradienio čia pluša bendrovės „Kauno keliai“ specialistai. Planuojama, kad stadionas atnaujintas bei tarptautiniams lengvosios atletikos turnyrams bus pritaikytas dar šiais metais. Tad jau netrukus į kurortą treniruotis bei varžytis atvykusiems sportininkams Palanga galės pasiūlyti puikią sporto bazę...


Palangos dovana sportininkams – prasidėsianti miesto stadiono renovacija

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2014 05 22 | Rubrika: Miestas

Palangoje jau netrukus užvirs miesto stadiono atnaujinimo darbai – ketvirtadienį pasirašyta rangos darbų sutartis tarp Palangos miesto savivaldybės ir darbus atliksiančios bendrovės „Kauno tiltai“.


Dar balandį planuota, kad vėliausiai gegužę prie daugiabučio Žvejų g. 38 pradės triūsti statybininkai – turėjo prasidėti šio namo renovacija, kurią baigti planuota iki šių metų rugsėjo – spalio mėnesių. Jau ir liepa eina į pabaigą, o darbų pradžios bent jau iš išorės dar nematyti. Tačiau daugiabutį administruojančios bendrovės „Palangos butų...


Mero dovana „Bočiams“ – pramoginė kelionė į Mingę

Jurgita Vanagė, Palangos savivaldybės mero patarėja, 2011 06 27 | Rubrika: Miestas

Palangos kultūros centro pagyvenusių žmonių tautinių šokių kolektyvo „Bočiai“ nariai savaitgalį sulaukė išskirtinės miesto valdžios dovanos – kelionės po Lietuvos Venecija vadinamą Mingės kaimą. „Tai buvo miesto mero Šarūno Vaitkaus dovana kolektyvo penkiasdešimtmečio proga“, - sakė „Bočių“ kolektyvo vadovė Janina Serapinienė.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius