Palanga tesi pažadą sportininkams – pradėta stadiono renovacija

Palangos tiltas, 2014-06-05
Peržiūrėta
603
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palanga tesi pažadą sportininkams – pradėta stadiono renovacija

Palangos miesto stadione užvirė renovacijos darbai – nuo antradienio čia pluša bendrovės „Kauno keliai“ specialistai. Planuojama, kad stadionas atnaujintas bei tarptautiniams lengvosios atletikos turnyrams bus pritaikytas dar šiais metais. Tad jau netrukus į kurortą treniruotis bei varžytis atvykusiems sportininkams Palanga galės pasiūlyti puikią sporto bazę – balandį duris atvėrusį universalų sporto kompleksą bei greta esantį atnaujintą stadioną.

Šiuo metu miesto stadione vyksta parengiamieji darbai – ardomos senosios sintetinės dangos, gelžbetoninės konstrukcijos. Planuojama, jog šie darbai užtruks keletą savaičių. Lygiagrečiai jiems, birželio viduryje numatoma pradėti kloti inžinierinius tinklus.

Pasak Nerijaus Valaičio, UAB „Kauno keliai“ Klaipėdos padalinio vadovo, renovuojant stadioną būtina atlikti itin tikslius matavimus, kadangi atnaujintasis stadionas privalės atitikti tarptautinius lengvosios atletikos standartus. „Todėl atliekant darbus per didelė skuba negalima, reikalingas labai didelis tikslumas“, – sakė N. Valaitis.

Dar šiais metais nauja danga bus padengti devyni stadiono bėgimo takai, taip pat sutvarkyti šuolių į tolį, trišuolio, rutulio stūmimo bei šuolių į aukštį sektoriai, naujai įrengti disko bei ieties metimų sektoriai. 

Šiais darbais kompleksiškas sporto bazės sutvarkymas nesibaigs: ateityje numatoma atnaujinti stadiono veją, greta stadiono esančiose laisvose erdvėse įrengti pagalbinę futbolo aikštę su dirbtine danga bei keturis atvirus teniso kortus.

Palangos miesto mero Šarūno Vaitkaus teigimu, žinia apie prasidėjusią stadiono renovaciją pradžiugino ne tik Palangos, bet ir kitų šalies miesto sportininkus. „Palanga tampa vis patrauklesnė sportininkams – jau netrukus jiems galėsime pasiūlyti ne tik puikias gamtines bei apgyvendinimo sąlygas, bet ir visiškai sutvarkytą sporto infrastruktūrą. Balandį Palangoje duris atvėrė universalus sporto kompleksas, kuris netruko išpopuliarėti. Stadiono lengvosios atletikos infrastruktūros atnaujinimas – šio projekto tąsa. Kompleksiškai atnaujinta sporto bazė Palangoje besitreniruojantiems sportininkams suteiks puikias sąlygas rengtis netgi tarptautiniams turnyrams, taip pat atsiras galimybė kurorte organizuoti aukšto lygio varžybas“, – sakė Š. Vaitkus. 

Beje, Lengvosios atletikos federacija jau dabar turi planų, susijusių su renovuotu bei tarptautinius lengvosios atletikos standartus atitiksiančiu Palangos stadionu – planuojama išplėsti Palangoje vyksiančių sporto stovyklų ir varžybų skaičių. Tarp numatomų varžybų – itin aukšto lygio turnyrai – Lietuvos lengvosios atletikos čempionatas arba Lietuvos taurės varžybos.

 

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Važiuojant Kretingos gatve Palangoje pro Vlado Jurgučio progimnaziją, žvilgsnį traukte traukia visiškai atnaujintas mokyklos stadionas – baigtas jo kapitalinio remonto pirmasis etapas. Jo metu buvo įrengti nauji bėgimo takai, šuolio į tolį ir trišuolio sektorius, natūralios vejos futbolo aikštė, atnaujintos krepšinio bei tinklinio aikštelių...


Žmogus net ir su mažu kompiuteriniu raštingumu pasakys, kad atnaujinta Palangos miesto savivaldybės svetainė www.palanga.lt atrodo, švelniai tariant, neįspūdingai, net primityviai. Kaimyninių savivaldybių interneto svetainės yra žymiai labiau vizualiai patrauklesnės, jose lengviau ir mieliau naršyti. Palangos miesto savivaldybė tokią kuklią miesto interneto svetainę...


Palangoje esančio kino teatro „Naglis“ renovacija gali kainuoti apie 2,5 mln. eurų, sako likviduojamos bendrovės „Lietuvos kinas“ vadovas Arūnas Stoškus.


Pasikeitė Savivaldybės internetinės svetainės adresas. Naujasis yra toks - www.naujas.palanga.lt


Palangiškis priminė seniai girdėtą pažadą

Rasa GEDVILAITĖ, 2018 07 05 | Rubrika: Miestas

Į redakciją paskambinęs „Palangos tilto“ skaitytojas priminė, kad kažkuomet, kai buvo statoma naujoji autobusų stotis, būta kalbų, jog autobusai iš stoties į miestą gyventojus vežios nemokamai. Tačiau kalbos taip ir liko kalbomis. „Dabar, kai vyksta kelio remonto darbai, tenka vargti, norint pereiti gatvę, o būtų įvykdę pažadus, nereiktų sukti galvos – sėstum į...


Padėkota geriausiems kurorto sportininkams

Rasa GEDVILAITĖ, 2017 12 22 | Rubrika: Jūros vaikai

Tradiciškai metams baigiantis Palangos sporto centras sukviečia bendruomenę pasidžiaugti metų rezultatais. Džiaugtis visuomet būna kuo, kaip ir šiemet. Įteikta daug apdovanojimų jų nusipelniusiems jauniesiems sportininkams. Jie padovanojo Palangai daug gražių pergalių ir garsino savo miestą vardą.


Nuo rugpjūčio 18-osios S. Nėries 3-iąjį ir 5-ąjį daugiabučius namus renovavusių „Konsolės“ darbininkų – nė kvapo. Lyjant vanduo pliaupia ant plėvele uždengtų pastolių, sunkiasi pro neužsandarintus neseniai pakeistų langų plyšius. Keliems gyventojams taip lietaus vanduo sugadino butų sienas. Pasigedę renovuotojų namų gyventojai skundais užvertė kurorto renovacijos...


Palangos miesto stadione užvirė renovacijos darbai – nuo antradienio čia pluša bendrovės „Kauno keliai“ specialistai. Planuojama, kad stadionas atnaujintas bei tarptautiniams lengvosios atletikos turnyrams bus pritaikytas dar šiais metais. Tad jau netrukus į kurortą treniruotis bei varžytis atvykusiems sportininkams Palanga galės pasiūlyti puikią sporto bazę...


Palangos dovana sportininkams – prasidėsianti miesto stadiono renovacija

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2014 05 22 | Rubrika: Miestas

Palangoje jau netrukus užvirs miesto stadiono atnaujinimo darbai – ketvirtadienį pasirašyta rangos darbų sutartis tarp Palangos miesto savivaldybės ir darbus atliksiančios bendrovės „Kauno tiltai“.


Dar balandį planuota, kad vėliausiai gegužę prie daugiabučio Žvejų g. 38 pradės triūsti statybininkai – turėjo prasidėti šio namo renovacija, kurią baigti planuota iki šių metų rugsėjo – spalio mėnesių. Jau ir liepa eina į pabaigą, o darbų pradžios bent jau iš išorės dar nematyti. Tačiau daugiabutį administruojančios bendrovės „Palangos butų...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius