Palygino atostogų kainas dviejuose lietuvių pamėgtuose kurortuose: savaitė Turkijoje gali kainuoti pigiau nei dvi dienos Palangoje

"Delfi", 2021-07-30
Peržiūrėta
2269
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palygino atostogų kainas dviejuose lietuvių pamėgtuose kurortuose: savaitė Turkijoje gali kainuoti pigiau nei dvi dienos Palangoje

Atostogos penkių žvaigždučių viešbutyje Antalijos regione Turkijoje dviem šiemet kainuoja net tris kartus mažiau nei dvi dienos Palangos kurorte, penkių žvaigždučių viešbutyje. 

Mindaugas Milinis Maža to, Turkijos kurortuose bus teikiami ne tik pusryčiai, bet ir pietūs, vakarienė, nemokami gėrimai baruose ar užkandžiai dienos metu, SPA ir sporto paslaugos bei kitos viešbučiuose veikiančios pramogos.

 „Turkijos turizmo industrija deda visas pastangas, siekdami susigrąžinti klientus, tad kainos yra ypatingos ir labai dėkingos visiems, norintiems šiemet ilsėtis joje. Tad tokios atostogos šiemet dviem kainuos iki devynių šimtų eurų, įskaitant skrydžius ar kelionę į viešbutį ir oro uostą namo“, – pranešime spaudai sako kelionių organizatoriaus „Tiketa Tour“ vadovas Gvidas Aukštuolis. 

Tuo tarpu remiantis Booking.com duomenimis, sumokėjus beveik tiek pat kiek už savaitę Turkijoje – 479 eurus, Lietuvos pajūryje Palangoje klientai gaus dvi nakvynes su pusryčiais „Vanagupe Spa Resort“ ir galimybę naudotis SPA centru, už 694 eurų – dvi nakvynes „Palanga Life Balance SPA“ su pusryčiais ir teise pasinaudoti SPA centru.

 Dar viename, neseniai atidarytame penkių žvaigždučių viešbutyje „Amsterdam Plaza Hotel & SPA” Palangoje, už dvi nakvynes su pusryčiais ir SPA reiks sumokėti 458 eurus. 

Tuo tarpu savaitės trukmės atostogos Antalijos „Q Premium Resort“ viešbutyje kainuoja – 746 eurus, „Lonicera Premium“ – 631 eurus ir „Noxinn Deluxe“ nuo 653 eurų. 

 „Palangoje yra gerokai mažiau aukščiausius reitingus atitinkančių viešbučių, tad tai atsispindi ir jų kainose, itin sezono metu. Manau, kad pokyčiai netrukus atkeliaus ir į Lietuvą, o viešbučiai bus priversti siūlyti kur kas įdomesnius paslaugų paketus, tiek trukmės ar maitinimo atžvilgiu”, – sako didižiausios kelionių agenturos „West Express“ produktų skyriaus vadovė Laura Šepetienė.

Delfi.lt

 

Jūsų komentaras:

lietuviskas fasistas Miki Mauzas 2021-07-31 08:34 (IP: 172.70.42.71)
NIEKADA lietuvoje pigiau nebus. Lietuviai labai gobsus ir klastingi.

Taip pat skaitykite

Socialinius tinklus „Facebook“ ir „Instagram“ valdanti kompanija „Meta“ planuoja vartotojams Europos Sąjungoje (ES) pasiūlyti galimybę už mėnesinį mokestį naudotis platformomis be reklamų. 


Vis kalbama, kad Lietuvos kurortuose prie jūros atostogauti brangiau nei Viduržemio kurortuose, kur ne tik pigiau, bet ir garantuotas geras oras, nauji nuotykiai ir pažintys. 


Didžiausias mobilaus ryšio operatorius Lietuvoje „Tele2“ mažina populiarių interneto ir pokalbių planų kainas savo klientams. 


Balandžio mėnesiui einant į pabaigą nemaža dalis šalies gyventojų jau suplanavę, kaip leis savo vasaros atostogas.


Kai kurie tautiečiai per Vėlines planuoja važiuoti ne aplankyti artimųjų kapų, o į kurortus pailsėti.


Atostogos penkių žvaigždučių viešbutyje Antalijos regione Turkijoje dviem šiemet kainuoja net tris kartus mažiau nei dvi dienos Palangos kurorte, penkių žvaigždučių viešbutyje. 


Šalies pajūrio kurortai vasaros sezoną pasitinka naujais įkainiais. Palangoje išaugo rinkliavos už automobilių stovėjimą, o Neringoje ekologinį mokestį teks mokėti 20 dienų anksčiau nei pernai. Kalbama, kad lietuviams atostogauti Latvijoje jau yra pigiau nei Lietuvoje, tačiau „Žinių radijuje“ kalbėję kurortinių miestų merai tokiam teiginiui prieštaravo. Anot...


Palangoje esančio kino teatro „Naglis“ renovacija gali kainuoti apie 2,5 mln. eurų, sako likviduojamos bendrovės „Lietuvos kinas“ vadovas Arūnas Stoškus.


Klaipėdos apygardos teismas padėjo tašką ginče tarp palangiškio ir UAB „Palangos vandenys“ dėl savavališko prisijungimo prie vandens nuotekų tinklų. Dar vasarą Palangos miesto apylinkės teismas nusprendė tenkinti ieškinį ir priteisti iš palangiškio padengti skolą bei beveik po du šimtus eurų nuostolių už kiekvieną kalendorinę dieną...


Turiningai žiemos atostogas praleido Palangos sanatorinės mokyklos moksleiviai: dalyvavo išvykose, sportiniuose renginiuose, edukacinėse parodose. Gydytis į Palangos vaikų reabilitacijos sanatoriją „Palangos gintaras“ atvyksta mokiniai iš visos Lietuvos. Mokytojai stengiasi jiems surengti įdomias ir prasmingas edukacines išvykas po lankytinas Palangos vietas ir...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius