„Pasaka“ įspūdingai paminėjo savo 25 metų sukaktį

Rasa GEDVILAITĖ, 2010-10-24
Peržiūrėta
1207
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Spalio 22-ąją mokykla-darželis „Pasaka“ subūrė gausų būrį palangiškių, kurie sveikino mokymo įstaigą 25 metų sukakties proga. „Paskendę“ gėlių jūroje, apsupti vaikų krykštavimo susirinkusieji itin išradingai ir linksmai atšventė gimtadienį.

 

Mokykla-darželis „Pasaka“ duris atvėrė spalio 5-ąją, tądien įstaigos bendruomenė paminėjo šią progą savame rate, įamžindami savo nueitą kelią pasodindami ąžuoliukus, kurie augdami primins, jog jų kelias sėkmingai tęsiasi toliau, minėdamas ir kitus jubiliejus. Vakar vakare susirinkę palangiškiai, kaip daugelis įvardino, pateko tikrai į pasaką ir ne vien dėl to, jog taip vadinasi įstaiga. Vaikai drauge su savo tėveliais sukūrė itin įspūdingus pasirodymus, sužavėjusius visus susirinkusiuosius. Pasipuošę vaikai padėjo patekti visiems į daugybę pasakų, priminusių ir suaugusiesiems, koks gražus šis pasaulis.

Scenoje pasirodė būrys nykštukų, trys paršeliai, margaspalviai drugeliai, gražiosios gėlės, aikštingosios katytės ir daug kitų pasakų personažų, atskubėjusių padiktavus porai vaikučių su savo mamyte.

Savo apsilankymu pradžiugino Palangos miesto klebonas Marius Venskus, kuris ne tik atnešė daug dovanų, bet ir pašventino įstaigą bei joje susirinkusius, dirbančius miestelėnus. „Buvau pasiruošęs kitą kalbą, tačiau išvydęs tokį pasirodymą viskas pasikeitė. Dėkui už atvertą pasaką“, - kalbėjo klebonas.

Nepasididžiavo atvykti ir buvusios įstaigos vadovės, tai vicemerė Marytė Vačerskienė bei Švietimo skyriuje dirbanti specialistė Diana Miltenienė, kurios palinkėjo sulaukti dar daug gražių sukakčių, gyvavimo ir tobulėjimo. Sveikintojų būryje gražiausius linkėjimus panoro atsiųsti ir kitų darželių vadovės, atnešusios gerų emocijų pliūpsnį. Artimiausi kaimynai – lopšelio-darželio „Gintarėlis“ kolektyvas su auklėtiniais priešaky padovanojo ir kitokią dovaną – pamokantį vaidinimą, kaip išlikti sveikiems.

Palangos miesto meras Vytautas Stalmokas bei Švietimo skyriaus vedėja Laima Valužienė be gražiausių linkėjimų įteikė ir padėkas visus šiuos jubiliejinius metus dirbančioms pedagogėms ir kitoms darbuotojoms bei mokytojoms, mokančioms mažuosius palangiškius.

Seimo narys Pranas Žeimys, kaip pats teigė, atvežė tris dovanas, tačiau taip pat perdavė ir Telšių vyskupo gražiausius palinkėjimus. Jis įstaigai padovanojo reikalingų knygų už 500 litų, saldumynų mažiesiems ir puokštę gėlių direktorei Dainorai Šeižienei. Be nuoširdžiausių palinkėjimų nepaliko ir Palangos miesto tarybos narys Šarūnas Vaitkus. O juk švenčiant gimtadienį, tai ir yra svarbiausia – susirinkusiųjų džiugūs veidai ir nuoširdžiausi sveikinimai, kurie retsykiais išsipildo.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Penktadienį, spalio 1 d., Palanga smagiai atšventė Palangos kultūros ir jaunimo centro šokių ansamblio „Bočiai“ kolektyvo „Bočiai“ 60 metų veiklos jubiliejų.


Kovo 26 d. sukako 17 metų, kai Tauragės Švč. Trejybės parapijos klebonas (buvęs Palangos klebonas - PT) Marius Venskus keliauja kunigystės keliu. Šia proga kunigą pasveikino Tauragės „Carito“ savanoriai, linkėdami drąsiai eiti pirmyn, neprarasti pusiausvyros slegiant sunkumams.


Palangos savivaldybė ieško kūrėjų, kurie galėtų subrandinti ir paskelbti idėją, kaip atrodytų skulptūra, skirta diplomatui Jamesui Youngui Simpsonui ir Derybinei grupei dėl Palangos grąžinimo. Tai "Palangos tiltui" patvirtino Palangos miesto Savivaldybė..


Liepos 6-ąją, Valstybės dieną, Palangoje nenuobodžiaus nė vienas – didžiausias šalies kurortas šią visai šaliai svarbią dieną kviečia švęsti linksmai ir originaliai bei dovanoja reginius ne tik žemėje, bet ir jūroje bei ore.


Sekmadienį Palangos švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčioje bus aukojamos išskirtinės šv. Mišios – maldos namai mini 110 metų sukaktį. Ta proga palangiškiams ir kurorto svečiams bus atvertas ir bažnyčios bokštas, kuriame jau įrengta apžvalgos aikštelė.


„Su gimtadieniu, Sigute!” – nuo pat ryto džiaugsmingai skambėjo vaikų lūpose. Spalio 28-tos dienos rytas buvo pilnas šventiško jaudulio, vaikų šypsenų ir magiško laukimo. Visi žinojome – šiandien lopšeliui-darželiui „Sigutė“ jau 30-imt! Per šį tikrai nemažą laikotarpį keitėsi vaikai, tėvai, darbuotojai, tačiau...


Praėjusią savaitę Palangos lopšelis-darželis „Gintarėlis“ šventė 35-ių metų sukaktį. Su gražia švente darželio kolektyvą ir vadovę Iloną Milkontę sveikino Palangos miesto savivaldybės mero patarėja Jurgita Vanagė, kuri perdavė mero Šarūno Vaitkaus padėkas ilgametę patirtį turinčioms pedagogėms, jų padėjėjoms ir kitiems kolektyvo nariams.


Kai vis skaisčiau spindinti pavasario saulė nušviečia plikas ir pilkas medžių šakas bei nurudusią pernykštę žolę, kai taip norisi spalvų, tikrai verta užsukti į „Ramybės“ galeriją, kur penktadienį atidaryta Džinos Jasiūnienės tapybos darbų paroda „Abrakadabra“, nukelianti į margą, ryškiaspalvį „Tūkstantis ir vienos nakties“...


Obuolių pasakos suviliojo gausų būrį mažųjų

Rasa GEDVILAITĖ, 2010 11 16 | Rubrika: Miestas

Praėjusį šeštadienį Palangos miesto vaikų bibliotekoje mažųjų palangiškių, įsikibusių savo tėveliams ir pedagogams į rankas išties netrūko. Gausus skaičius mažųjų panoro išvysti teatro grupės „Beprotiškai. Fantastiški“ sukurtos improvizacijos pagal rašytojo Vytauto V.Landsbergio „Obuolių pasakas“.


Spalio 22-ąją mokykla-darželis „Pasaka“ subūrė gausų būrį palangiškių, kurie sveikino mokymo įstaigą 25 metų sukakties proga. „Paskendę“ gėlių jūroje, apsupti vaikų krykštavimo susirinkusieji itin išradingai ir linksmai atšventė gimtadienį.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius