Rūta iš Palangos gėlių salono ,,Čili Rožė Gėlių namai“: „Visos gražios istorijos prasideda nuo gėlių!“ (FOTO GALERIJA)

Linas JEGELEVIČIUS, 2023-09-30
Peržiūrėta
2206
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Gėlių salono ,,Čili Rožė Gėlių namai“ įkūrėja Rūta Venckutė-Lenkšienė
Gėlių salono ,,Čili Rožė Gėlių namai“ įkūrėja Rūta Venckutė-Lenkšienė

Prieš du metus Palangoje, Ganyklų g. 8, duris atvėrusį naują gėlių saloną ,,Čili Rožė Gėlių namai“ pastebėjo ir palangiškiai, ir kurorto svečiai, ir įmonės.

„Jauku, didelis gėlių ir jų puokščių pasirinkimas, maloni aplinka ir toks pat aptarnavimas,“ – sako Vilma, viena iš salono klienčių.

Kas jau lankėsi salone, įsitikino, kad čia galima rasti didelį pasirinkimą  skintų egzotinių gėlių, išskirtinių gėlių kompozicijų, vazoninių augalų, daug jaukių interjero detalių, pavyzdžiui, vazų, vazonų, namų kvapų, žvakių, smilkalų, rankų darbo atvirukų, įvairių dovanėlių.

„Mes gėles pristatome į namus Palangoje, Kretingoje, Šventojoje. Taip pat jau greitai išankstinius užsakymus visi galės pateikti mūsų naujai besikuriančioje elektroninėje parduotuvėje,“ – „Palangos tiltui“ sakė Rūta Venckutė-Lenkšienė, salono įkūrėja, kuri, beje, yra diplomuota floristė.

„Esu meniškos sielos žmogus, labai myliu muziką ir gėles. Floristikos pasaulyje atsidūriau susilaukusi antrojo sūnaus. Šis sprendimas buvo naujas etapas mano gyvenime, kuriuo aš labai džiaugiuosi. Po penkių metų floristinio darbo ir praktikos, išklausytų ne vienerių kursų galiu visiems klientams patarti, pakonsultuoti – padėti išsirinkti gėles įvairiausioms progoms ir nustebinti jų artimus žmones gražiausiomis gėlių kompozicijomis,“ – sako Rūta.

,,Čili Rožė Gėlių namai“  taip pat siūlo  dekoravimo paslaugas, gali pasirūpinti šventine floristika, sukurti nepakartojamą gėlių emociją jūsų svarbiausioms gyvenimo šventėms: vestuvėms , krikštynoms, gimtadieniams, konferencijoms. 

„Jau turime nemažai ir verslo klientų, kuriems teikiame ofiso patalpų dekoravimo paslaugas,“ – pasakoja salono įkūrėja.

Paklausta, kaip ji pasirinko tokį skambų salono pavadinimą, Rūta šypteli: „Skambus ir įsimintinas jis ir man pasirodė. Tikiu, kad savo klientams jau spėjome užsirekomenduoti kaip kitokie – įdomesni, naujovių ieškantys kūrėjai.“

Išpildant visus klientų lūkesčius iki galo ir su didžiule atsakomybe, tenka ne tik kruopščiai atrinkti  ir komponuoti gėles, kurios ilgai žydi ir džiugina, bet ir pasitelkti išmonę, fantaziją, išmanyti floristiką, žinoti jos tendencijas bei „perskaityti“ žmogų, kuriam bus dovanojamos gėlės, greitai.

„Kiekviena gėlė kaip ir kiekvienas žmogus – atskiras pasaulis, – šypteli R. Venckutė-Lenkšienė. – Stengiamės, kad klientas visada norėtų sugrįžti ir kitiems mus rekomenduotų.“

Žinoma, ,,Čili Rožė Gėlių namai“  pirmiausia – verslas, tačiau Rūtai svarbu, kad apie gėles palangiškiai, ypač vaikai, daugiau sužinotų – neliktų abejingi jų grožiui ir estetikai.

„Kartu su mūsų su partneriais organizuojame renginius-menines edukacijas vaikams su tėvais. O atskirai – ir moterims. Jau turėjome du gražius renginius: Kalėdinio vainiko dirbtuves, Velykines dirbtuves, o spalio mėnesį mūsų laukia labai gražios rudeniškos dirbtuvės su moliūgais, iš kurių mūsų dalyviai parsineš daug puikių emocijų, žinių ir pačias gražiausias gėlių kompozicijas, sukurtas savo rankomis,“ – žada R. Venckutė-Lenkšienė.

Kaskart atėjusi į darbą, dar rišdamasi prijuostę, kai tik prisiliečia prie gėlių, ją aplanko pakilus jausmas – kaip gera čia būti. Kurti, dalintis jausmu ir kūryba. 

„Man, kaip menininkei, atgalinis ryšys yra labais svarbus. Labai miela matyti šiltas žmonių emocijas renkantis gėles,“ – teigė Rūta.

Savo klientus ji net paragina pabūti floristais ir susidėlioti kompoziciją pagal savo skonį.

„Tai mane labai džiugina, nes tai parodo, kad klientas skiria didelį dėmesį žmogui, kurį sveikins, žino jo skonį, gyvenimo būdą – kas jam ar jai patinka ir nori nustebinti iš visos širdies. O mums lieka tik  techninis darbas – gražiai supakuoti ir taisyklingai sudėlioti žiedus,“ – sakė ,,Čili Rožė Gėlių namai“  įkūrėja.

Jai salonas jau senai tapo antraisiais namais.

„O juose turi būti jauku, šilta ir gera. Tikiu, kad tai ir mūsų klientai pajunta kiekvienąkart pravėrę mūsų duris,“ – išlydėjo mane Rūta.

 

 

 

 

Jūsų komentaras:

goja 2023-09-27 16:13 (IP: 162.158.222.34)
labai mielas salonas, nuostabi jos savininke

Taip pat skaitykite

Prieš du metus Palangoje, Ganyklų g. 8, duris atvėrusį naują gėlių saloną ,,Čili Rožė Gėlių namai“ pastebėjo ir palangiškiai, ir kurorto svečiai, ir įmonės. „Jauku, didelis gėlių ir jų puokščių pasirinkimas, maloni aplinka ir toks pat aptarnavimas,“ – sako Vilma, viena iš salono klienčių. Kas jau lankėsi salone, įsitikino, kad čia galima rasti didelį pasirinkimą  skintų egzotinių gėlių...


Dažnas lietuvis Joninėms paminėti pasirenka pajūrį – ypač tuomet, kai šis vilioja geru oru ir nesibaigiančiomis pramogomis. 


Naujas gėlių salonas „Happy Flowers“ įsikūrė Plytų gatvė 3, Palanga. 


Per gerumo akciją „Padovanok gėlę mamai iš senelių namų“, įvykusią Motinos dieną praėjusį sekmadienį visoje šalyje, buvo pasveikinta apie 650 senolių mamų visoje Lietuvoje. Kaip pasakojo „Palangos tiltui“ Diana Galdikaitė, tokios akcijos sumanytoja, prie jos iniciatyvos prisijungė 11 Lietuvos miestų. „Pajūrio kepyklėlei“ dėkoju už skanų pyragą...


Šiandien, liepos 23 d., savo 50-metį Palangoje pasitikęs Vyriausybės vadovas Saulius Skvernelis viename kurorto viešbutyje sulaukė Palangos mero Šarūno Vaitkaus vizito. Š. Vaitkus S. Skverneliui jubiliejaus proga įteikė gėlių puokštę.


Tradiciniame „Palangos tilto“ kavarytyje kurorto visuomeninkai diskutavo, ką Palangai derėtų dar padaryti, kad ateinantis vasaros sezonas būtų geriausias. Redakcijos svečių teiravomės, ko miesto poilsio infrastruktūrai dar trūksta, į ką derėtų atkreipti dėmesį miesto valdžiai. Pasiūlymų ir minčių miesto valdžiai išsakyta nemažai, tačiau ar jos visos dėl laiko stokos galės...


Draugams nieko negaila ! Aš šiandien labai šiltai, nostalgiškai prisimenu „žaibiškus sambėgius“ „Gintarėlio“ vaikų darželyje prieš 10-12 metų. Ruošiant korespondenciją apie sveiką gyvenseną miesto laikraščiui „Palangos naujienos“, kurį, beje, 2002 metų spalį – 2005-ųjų sausį leido...


Kovo 11-ąją Palangoje netrūko renginių ir reginių, skirtų Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti: nuo vėliavomis plazdančios eisenos, gėlių padėjimo ceremonijos prie generolo J. Žemaičio ir tautos patriarcho J. Basanavičiaus paminklų, Šv. Mišių iki jaunimo akcijos ir pačių gabiausiųjų Palangos moksleivių koncerto.


Renginiuose Tėvynei – ir tradicinė rūta

Nijolė ŠAUKLIENĖ Šventosios pagrindinės mokyklos mokytoja , 2013 03 14 | Rubrika: O man ne dzin

Šventosios pagrindinėje mokykloje laikotarpis tarp Vasario 16-osios ir Kovo 11-osios buvo įprasmintas daugybe renginių. Tuo rūpinosi į projektą ,,Lietuviais esame mes gimę“ susibūrę mokytojai Meilė Petrauskienė (projekto vadovė), Silva Sendrauskienė, Virginija Juškienė, Nijolė Šauklienė, Stasys Baužys.


Tarptautinės mokytojų dienos proga pedagogams gražiausius žodžius skyrė ne tik auklėtiniai, bet ir miesto savivaldybės atstovai. Vicemeras Saulius Simė kartu su mero patarėja Karolina Kubeldziene lankėsi miesto mokyklose bei pedagogams dovanojo po tortą.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius