Pasakų parkas vakarais tapo dar šviesesnis ir jaukesnis

Palangos tiltas, 2022-06-08
Peržiūrėta
1425
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Pasakų parkas vakarais tapo dar šviesesnis ir jaukesnis

Palangos Pasakų parkas tapo šviesesnis – miestą prižiūrintys komunalininkai parke sumontavo papildomų apšvietimo žibintų. Tad ši išskirtinė erdvė, kasdien, ypač – atšilus orams, viliojanti šeimas su vaikais pabūti gamtoje, maloniai praleisti laiką bei susipažinti su lietuvių liaudies pasakomis, tapo dar jaukesnė.

Palangos pasakų parką puošia žaismingos skulptūros lietuvių liaudies pasakų tema, kiekvieną iš jų galima liesti, ant skulptūros lipti, suptis ar kitaip „išbandyti“. Ties kiekviena iš skulptūrų įrengta informacinė lentelė, kur galima ne tik perskaityti pasaką, bet ir, paspaudus specialų mygtuką, išgirsti ją sekamą. Taip siekiama visuomenei, ypač – šeimoms su vaikais ne tik pasiūlyti dar vieną atraktyvią laisvalaikio praleidimo erdvę, bet ir skatinti lietuvybę – klausydamiesi įgarsintų pasakų, vaikai gali susipažinti su lietuvių liaudies kūryba.

Šviesiau tapo ir greta Pasakų parko esančioje A. Baranausko alėjoje – čia taip pat suremontuotas alėjos apšvietimas.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Vaikų parkas mažųjų lankytojų laukia kasdien nuo 9 val. iki 20 val. 


Palangos Pasakų parkas tapo šviesesnis – miestą prižiūrintys komunalininkai parke sumontavo papildomų apšvietimo žibintų. 


Prie pat jūros, pušynų apsuptyje įsikūręs Vaikų parkas jau šį savaitgalį lauks mažųjų lankytojų – parkas vartus atkels šeštadienį, kovo 26 d.


Palanga netrukus taps Kalėdų pasakų miestu, o kalėdinę nuotaiką kurs ne tik dovanodama netikėtų atradimų, bet ir kvies bendruomenę pasaką kurti drauge. Tokiomis idėjomis dalijasi Baltijos pajūrio kurorte šventę kurianti Palangos kultūros ir jaunimo centro komanda.


Palangoje šeštadienį atidarytas lietuviškų pasakų parkas, lankytojus viliojantis ne tik itin jaukia aplinka, žaismingomis skulptūromis, bet ir netradiciniais sprendimais – pasakas čia galima ne tik „pačiupinėti“, bet ir išgirsti. Šįkart visuomenei pristatytos keturios pirmosios skulptūros, o rudenį parkas bus papildytas...


Jau visai netrukus – šeštadienį – Palanga vietos gyventojus ir svečius pakvies į naują parką, kuris neabejotinai labiausiai sudomins šeimas su vaikais. Itin gražioje vietoje, greta garsiojo meno ir pramogų klubo „Kupeta“, šalia Birutės parko ir jūros, baigiamas įrengti skulptūrų parkas, kurio atidarymas įvyks rugpjūčio 6 d. 13 val.


Vaikų parkas vėl laukia mažųjų lankytojų  1

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2013 04 29 | Rubrika: Miestas

Atšilus orams, Palangoje vėl vartus atkėlė netoli jūros, šalia pušyno įsikūręs Vaikų parkas. Jame mažieji nemokamai pramogauti gali kasdien nuo 10 iki 20 val. Vakare parkas uždaromas, įjungiama signalizacija.


 „Kai prisilieti prie augalo ar jų grupės, prie medžio ar prie viso medyno, turi jį visų pirma perprasti. Turi žinoti, ko nori. Turi įsivaizduoti, kas čia bus, jeigu tu kokį medį nupjausi. Ar pasodinsi: kas bus, kai jis užaugs, nes augalas juk gyvas - dešimt ir dvidešimt kartų pasikeis tiek į aukštį, tiek į plotį. Reikia matyti visumą“, - sako buvęs Palangos...


Liepos 31-rugpjūčio 5 d. vyksiantis festivalis „Palangos vasara“ kurorto gyventojus ir svečius kaip ir kasmet kviečia į jaukius poezijos bei muzikos vakarus Gintaro muziejaus Židinio menėje.


Vėjo jėgainės tapo kasdienybe

Monika ŠIUGŽDAITĖ, 2009 05 12 | Rubrika: Sveikata

Daugybę diskusijų sukėlęs vėjo jėgainių parkas Kretingos rajone dabar tarsi susilieja su horizontu. Gąsdinę garsai lyg ir nurimo, o vėjyje mosuojančių sparnų, rodos, niekas nebebijo. Alternatyvus būdas gaminti elektrą tapo kasdienybe.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius