Penktadienį po liūties skendo Palangos Sodų gatvė: patekti į automobilį buvo įmanona tik brendant aukščiau kulkšnių (PILDOMA)

Palangos tiltas, 2021-10-23
Peržiūrėta
1134
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Penktadienį po liūties skendo Palangos Sodų gatvė: patekti į automobilį buvo įmanona tik brendant aukščiau kulkšnių (PILDOMA)

Penktadienįo, spalio 22 d., vakatrą, Palangos Sodų gatvė patvino – ženklioje šios gatvės atkarpoje, važiuojamojoje dalyje, užtvindė jūra vandens.

Ketvirtadienį ir didesnę dalį penktadienį Palangą plovę lietūs ne tik paliko dideles balas ant šaligatvių ar kiemuose, bet ir visiškai užtvindė dalį Sodų gatvės naujajame miesto mikrorajone.

Apie 19 val., norint patekti į savo automobilį, paliktą Sodų gatvėje, reikėjo įveikti visą vandens telkinį brendat virš kulkšnų.

Daugiausiai vandens buvo susikaupę važiuojamojoje kelio dalyje ties parduotuve „Aibė“, tad žmonės, nusipirkę maisto produktų, trypčiojo ant šaligatvio, ieškodami išteities patekti į kitą gatvės pusę nesušlapus kojų. Bet tai padaryti buvo neįmanoma.

Buvo matyti, kad vanduo gatvėje vis kyla, tad kai kurie automobilių vairuotojai suskubo kaip įmanydami gelbėti savo turtą ant keturių ratų – bandė šluotų pagalba nustumpti vandenį toliau nuo mašinos. Bet, stipriai lyjant, toks triūsas atrodė beprasmis – vanduo gatvėje vis kilo ir kilo.

Po kurio laiko pasirodė avarinės tarnybos automobilis, braidžiojant po vandens jūrą pradėta ieškoti, kurioje vietoje užsikimšo vandens kanalizavimo sistema.

“Palangos tiltas” laukia UAB „Palangos vandenys“ komentaro.

PT info


 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Penktadienįo, spalio 22 d., vakatrą, Palangos Sodų gatvė patvino – ženklioje šios gatvės atkarpoje, važiuojamojoje dalyje, užtvindė jūra vandens.


Klaipėdos apskr. policija praneša, kad spalio 13 d. apie 22.39 val. Plungės rajone., Narvaišių kaime, kelyje Šiauliai–Palanga, pastebėtas į atitvarus atsitrenkęs ir stovėti paliktas automobilis „Ford Transit“, šalia kurio žmonių nebuvo


Savivaldybė informuoja, kad lapkričio 20, 21 ir 23 dienomis (penktadienį, šeštadienį ir pirmadienį) vyks Vytauto gatvės atkarpos nuo S. Dariaus ir S. Girėno g. iki Druskininkų g. asfaltavimo darbai. Vairuotojai prašomi minėtomis dienomis šioje Vytauto gatvės atkarpoje nestatyti savo automobilių. Dėkojame už supratingumą.


Po Vyriausybėje pirmadienį, liepos 27 d., vykusio COVID-19 valdymo komiteto posėdžio ministrą Aurelijų Verygą pavaduojantis teisingumo ministras Elvinas Jankevičius teigė, kad keisis tvarka dėl patekimo pas gydytojus. Žmonės galės patekti į įstaigą greičiau, paprasčiau, tik antrinė ir vėlesnė konsultacija galės vykti nuotoliniu būdu. Sprendimą ministrų kabinetas priims trečiadienį.


Įžūlus chuliganas Palangos policininkų automobilį daužė pareigūnų panosėje. Penktadienį atėjęs į Ganyklų gatvėje įsikūrusio Palangos policijos komisariato teritoriją, 28 metų chuliganas ėmė daužyti stovėjimo aikštelėje buvusį tarnybinį automobilį „Škoda Octavia“. Vyras suskaldė priekinį automobilio stiklą, išmušė dešinės pusės priekinių...


Nuo antradienio, rugsėjo 17 d., dėl remonto darbų laikinai uždaroma Kalgraužių gatvės atkarpa nuo Liepojos pl. iki „Darbos“ sodų.Maždaug 380 metrų ilgio Kalgraužių gatvės dalis, kurią Palangai perdavė Kretingos rajono savivaldybė, uždaryta bus maždaug mėnesį.  


Apie Kinijos sodų ir parkų kūrybos fenomeną

Rasa GEDVILAITĖ, 2018 10 04 | Rubrika: Kultūra

Šeštadienį Lietuvos kraštovaizdžio architektų sąjungos Vakarų Lietuvos skyriaus iniciatyva, vykstant sąjungos seminarui „Želdynų erdvė 2018 – Vakarų Lietuva“, Palangos miesto viešojoje bibliotekoje profesorius dr. Petras Grecevičius skaitė paskaitą „Kinijos sodų/parkų kūrybos fenomenas“. Palangiškiai sužinojo daug įdomaus, o ir...


Valstybinės ligonių kasos prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK) specialistai gauna nemažai gyventojų klausimų dėl galimybės tiesiogiai konsultuotis pas gydytojus specialistus. VLK pranešime spaudai primena, kad daugeliu atvejų reikia kreiptis į šeimos gydytoją, tačiau kai kada apdraustieji privalomuoju sveikatos draudimu turi galimybę pas gydytoją specialistą patekti ir be...


Nuo šios savaitės patekti į „Palangos gintarą“, vienintelę šalyje vaikų sanatoriją, tapo kaip niekada paprasta: tereikia, gavus gydytojo reabilitologo siuntimą, užsiregistruoti internetinėje svetainėje www.sergu.lt arba per jos nuorodą „Palangos gintaro“ svetainėje www.palangosgintaras.lt. Žinotina, kad į sanatoriją nuo birželio 1 dienos iki rugsėjo 31...


Liepsnos sunaikino automobilį

„Palangos tilto” informacija, 2013 03 18 | Rubrika: Miestas

Sekmadienį Bendrasis pagalbos centras pranešė apie Palangoje užsiliepsnojusį automobilį.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius