Pirmą kartą lėktuvu skrido 56-erių – dabar negali sustoti

Palangos tiltas, 2015-09-18
Peržiūrėta
1113
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Pirmą kartą lėktuvu skrido 56-erių – dabar negali sustoti

Kaunietis Arnoldas netrukus švęs 60-ąjį gimtadienį. Nors tokių metų žmonės dažnai laiką leidžia namuose, šio vyro atvejis – visiškas kitoks. Pastarieji ketveri metai buvo bene aktyviausi trijų vaikų tėvo gyvenime.
Arnoldo gyvenimą aukštyn kojomis apvertė atrasta nauja aistra. Kaunietis pradėjo aktyviai keliauti ir išnaršė beveik pusę Europos.

 

Viskas prasidėjo, kai sūnus padovanojo atostogas Graikijoje
Arnoldo pomėgį keliauti paskatino sūnus Tomas. Jis tėvams sidabrinių vestuvių proga padovanojo kelionę į Graikiją. Nors tiek Arnoldas, tiek jo žmona Rita iš pradžių į šią idėją žvelgė gana skeptiškai, tačiau galiausiai ryžosi keliauti.
Sutuoktiniams kelionė paliko išties puikų įspūdį. Arnoldas iškart suprato, jog tai nebus jo paskutinė kelionė, tiesa vyrą šiek tiek neramino bilietų kainos.
„Tiek man, tiek žmonai išties labai patiko sūnaus dovana. Mes šiek tiek bijojome keliauti, tačiau atostogos išties buvo puikios. Supratau, kad amžius tikrai nėra lemiamas faktorius, taip pat supratau, kad keliauti man reikia kur kas dažniau. Tiesa, kiek nerimavau, kad kelionės kainuos labai brangiai“, - pasakojo Arnoldas.
 

Sužinojo, jog keliauti galima pigiai
Po kiek laiko į Lietuvą grįžęs Arnoldas pradėjo domėtis skrydžių galimybėmis. Vyras buvo išties maloniai nustebintas, jog aviabilietai kainuoja išties nedaug. Taigi, jau netrukus jis su žmona išsiruošė į Pietų Prancūziją.

„Pamačiau, kad lėktuvų bilietai tikrai nėra tokie brangūs, kaip galvojau anksčiau. Taigi, nupirkau bilietus sau ir žmonai į Pietų Prancūzija. Buvau girdėjęs, jog ten išties įspūdingi vaizdai ir tikrai nenusivyliau, tiesa ši kelionė buvo kur kas aktyvesnė, todėl pareikalavo daugiau jėgų. Ji labiau patiko man, nei žmonai“, - kalbėjo Arnoldas.
Grįžęs į Lietuvą Arnoldas ir toliau aktyviai domėjosi kelionių galimybėmis ir mąstė, kur nuvykti tiesiog kelioms dienoms. „Tai man tapo tarsi hobiu, man patiko ieškoti patrauklių pasiūlymų portale greitai.lt, džiugu, kad dažniausiai operatyviai rasdavau net ne vieną, o kelis itin patrauklius pasiūlymus“, - sakė kaunietis.
 

Pradėjo keliauti vienas
Tiesa, nors Arnoldo žmonai Ritai taip pat patiko keliauti, tačiau ji nenorėjo to daryti taip dažnai kaip vyras. Taigi, Arnoldas pradėjo keliauti vienas. Jo teigimu, tai jam nekėlė jokių problemų.
„Žmona pasakė, kad nori tai daryti rečiau, todėl aš pradėjau keliauti vienas. Būdavo tiesiog surandami skrydžiai, įsigyjami bilietai ir leidžiamasi į kelionę. Vienas aplankiau Romą, Londoną, Amsterdamą, Briuselį. Artimu metu norėčiau nuvykti į Vokietiją. Berlyne buvau prieš daugybę metų, girdėjau, kad ten viskas labai smarkiai pasikeitė.
Dažnas klausia manęs ar nebijau vienas keliauti tokiame amžiuje. Galiu pasakyti, kad šiokia tokia baimė yra, tačiau iš esmės tai man nekelia jokių problemų. Jeigu kur nors pasimeti, visada gali pasiteirauti žmonių, jie maloniai padeda“, - mintimis dalinosi Arnoldas.
 

Rekomenduotų ir kitiems
Arnoldas kitiems vyresnio amžiaus žmonėms rekomenduotų nebijoti naujų iššūkių ir drąsiai leistis į keliones. Pasak vyro, įgyti naujų patirčių yra tiesiog puiku esant bet kokio amžiaus.

„Realiai visiems šiek tiek vyresnio amžiaus žmonėms rekomenduočiau nebijoti keliauti, kadangi tai tiesiog išlaisvina. Pats bijojau ir dabar suprantu, kad buvau kvailas. Keliavimas išties labai smagi patirties, o pamatyti naujas erdves niekada nesi per senas. Kita vertus, jeigu jaučiatės seni, tai kelionės tarsi sugrąžina į jaunystę. Tikrai rekomenduoju nebijoti ir nekompleksuoti, nemanau, kad tursite dėl ko gailėtis“, - kalbėjo Arnoldas.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Paskutinį vasaros šeštadienį, rugpjūčio 28 d. 20:30 val., tarptautinis pučiamųjų muzikos festivalis „Amber Wind“ kviečia į šventinį Gala koncertą „Palangos koncertų salėje“, kur pirmą kartą pasirodys veržlus, kūrybingas ir nuolat stebinantis Latvijos radijo bigbendas. 


Rugpjūčio 6 d. Palangos koncertų salėje įvyko išskirtinis vakaras-paroda, skirta socialinei iniciatyvai, projektui – „Aš Esu Tu“ – pristatyti. Tai pirmą kartą Lietuvoje inicijuotas projektas, kviečiantis kiekvieną iš mūsų atkreipti dėmėsį į vis dar egzistuojančius barjerus moterims darbo aplinkoje: pasirenkant profesiją, derinant šeimą ir darbą, visuomenės nuostatas ir struktūrinius bei...


Birželio 12 dieną Palangos kurorto muziejuje rinkosi poezijos konkurso “Haiku Palangai 2021” laimėtojai. Pirmą kartą per konkurso istoriją geriausias haiku Palangai sukurtas Palangoje. I-oji vieta ir komisijos prizas už haiku: „ ruduo prie jūros vėjas pusto smėlį – tiesą į akis“ skirtas mūsų mies to poetei Eglei Baranauskaitei.


Neringos vyriausiasis architektas, buvęs Palangos vyriausiasis architektas Svajūnas Bradūnas prisidarė nemalonumų – savaitgalį buvo sučiuptas girtas prie automobilio vairo, rašo lrytas.lt


Spalio 18 d., penktadienį, Klaipėdos koncertų salėje klaipėdiečiai ir miesto svečiai turės neeilinę progą išgirsti vieno genialiausio barokinės muzikos italų kompozitoriaus Antonio Vivaldi kūrinius. Programą „Viva Vivaldi!” diriguos pirmą kartą uostamiestyje muzikuosiantis pripažintas visame pasaulyje italų dirigentas ir smuikininkas Enrico Onofri. Garsiam meistrui talkins...


Palangoje praleistas praėjęs savaitgalis neabejotinai taps vienu iš įsimintiniausiu per visas vasaros atostogas daugiau nei pusei tūkstančio šalies vaikų, kadangi praėjusį šeštadienį jie pirmą kartą pamatė jūrą. Šis susitikimas su Baltija – Palangos miesto savivaldybės dovana vargingiau gyvenančių šeimų vaikams iš visos Lietuvos....


Paskutinį liepos savaitgalį (29-30 dienomis) Palanga vėl sukvies įvairiuose šalies miestuose gyvenančius vaikus, nė karto nemačiusius jūros – kurorto Savivaldybė antrą kartą inicijuoja socialinę akciją „Pasveikink jūrą Palangoje“. Ši akcija organizuojama jungiantis prie Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuotos nacionalinės socialinio saugumo kampanijos...


Palangoje keli šimtai Lietuvos vaikų šiandien patyrė mažą stebuklą – pakviesti kurorto savivaldybės, jie atvyko į Palangą ir čia pirmą kartą pamatė jūrą. Mažųjų svajonę įgyvendino socialinę akcija „Pasveikink jūrą Palangoje“ .


Kaunietis Arnoldas netrukus švęs 60-ąjį gimtadienį. Nors tokių metų žmonės dažnai laiką leidžia namuose, šio vyro atvejis – visiškas kitoks. Pastarieji ketveri metai buvo bene aktyviausi trijų vaikų tėvo gyvenime. Arnoldo gyvenimą aukštyn kojomis apvertė atrasta nauja aistra. Kaunietis pradėjo aktyviai keliauti ir išnaršė beveik pusę...


Šventoji pirmą kartą atvėrė vasarai duris

Dalia JURGAITYTĖ, 2009 06 06 | Rubrika: Miestas

Vakar Šventojoje, „Kuršių kaime“, plazdančios vėliavos bei  besišypsanti pro debesis saulutė paskelbė, jog prasidėjo vasaros sezono šventė. Aikštėje šurmuliavo kermošininkai, siūlydami ne tik įvairiausius saldumynus bei skanumynus, bet ir tradicinius amatininkų dirbinius. Aikštyne jaunųjų krepšininkų komandos įnirtingai kovėsi gatvės krepšinio turnyre. Ypatingo dėmesio sulaukė ...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius