Po "kovido" VMI kviečia 5 savivaldybių, ir Palangos, gyventojus registruotis apsilankymui vieninteliu telefonu ("PALANGOS TILTAS" SPRENDŽIA PROBLEMĄ)

"Palangos tilto" redakcija, 2020-06-05
Peržiūrėta
1858
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Šią savaitę netilo "Palangos tilto" telefonas: Valstybinė mokesčių inspekcija, pakvietusi po "kovido" mokesčių mokėtojus apsilankyti vietos VMI padaliniuose ir pasirūpinti gyventojų pajamų mokesčiu ir kitomis mokestinėmis prievolėmis, sukėlė palangiškių pasipiktinimo bangą. Registruojantis vizitui nurodytu telefonu, susisiekti su VMI atstovas nurodytu telefonu buvo neįmanoma. Nenuostabu: net penkių savivaldybių - Gargždų, Palangos, Neringos, Kretingos ir Skuodo - mokesčių mokėtojai turi skambinti vieninteliu Kretingos VMI padalinio telefonu 8 445 74 112 ir juo registruotis apsilankymui.

"Kažkokia nesąmonė, tarsi pasityčiojimas duoti vieną telefoną net penkių savivaldybių gyventojams. Ar gi VMI vadovybė nesupranta, kad po "kovido" yra labai daug gyventojų, kurie nori atvykti į vietos padalinį konsultacijai ar atlikti savo mokestinę prievolę? Aš vieną dieną šiuo nurodytu telefonu visai negalėjau prisiskambinti, o kitą - tik popiet pavyko tai padaryti," - "Palangos tiltui" guodėsi smulkus Palangos verslininkas.

"Palangos tiltas" apie problemą informavo VMI Klaipėdos regiono atstovę komunikacijai Laimą Domarkienę. Ji netrukus paskambino "Palangos tiltui": "Informuoju, kad situacija yra operatyviai sprendžiama."

Kaip įsitikino "Palangos tiltas", penktadienį popiet paskambinus aukščiau nurodytu telefono numeriu, VMI atstovė atsiliepė iškart ir buvo maloni bei dėmesinga. "Buvo eilių. Dabar jų sumažėjo. Galėčiau jus užrašyti apsilankymui Palangos VMI pirmadienį ryte," - ji sakė "Palangos tiltui".

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangos miesto laikraštis "Palangos tiltas" gruodžio 30 d., trečiadienį, išleido 20 puslapių EXTRA "Palangos tilto" numerį. Nors laikraštis paprastai išeina penktadieniais, redakcijos kolektyvas įsitikinęs, kad šiuo nelengvu laikotarpiu palikti nemažai palangiškių - juolab per didžiausias metų šventes - be laikraščio...


Prasiplėtusiam „Gradiali“ pernai prireikė per 10 tūkst. kubų vandens daugiau ir per 2019 metus sunaudojęs apie 24,7 tūkst. kubų šis sveikatos centras tapo vandens pirkimo lyderis, kuris gerokai atitrūko 21 tūkst. kubų vandens ribos nepasiekusios "Palangos gintaro" sanatorijos bei "Palangos" viešbučių komplekso.


Vyriausybė pritarė vakcinos nuo koronaviruso iš „Sanofi Pasteur & GSK“ įsigijimui, tačiau žinomam palangiškiui, Palangos Sveikatos mokyklos įkūrėjui, o dabar Seimo nariui (atstovauja Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungą – L.J.) Dainiui Kepeniui „kovidas“ yra „pasaulinės vaistų gamintojų mafijos sąmokslas“, o vakcina –...


Palangos galerijoje "Ramybė" atidarytos dvi parodos: Šiuolaikinės autorinės juvelyrikos paroda "Simbiozė" ir tapybos paroda "Multivitaminai".


Šią savaitę netilo "Palangos tilto" telefonas: Valstybinė mokesčių inspekcija, pakvietusi po "kovido" mokesčių mokėtojus apsilankyti vietos VMI padaliniuose ir pasirūpinti gyventojų pajamų mokesčiu ir kitomis mokestinėmis prievolėmis, sukėlė palangiškių pasipiktinimo bangą.


Ketvirtadienį, balandžio 9 d., nuotoliniu būdu įvykusiame miesto savivaldybės Tarybos posėdyje Tarybos valdančiųjų konservatorių balsais Rima Narkienė, nebuvo patvirtinta Palangos lopšelio-darželio "Gintarėlis" direktore, nors anksčiau visi Tarybos komitetai balsavo už jos kandidatūrą. R. Narkienė "Palangos tiltui" sakė, kad toks Palangos Tarybos balsavimas dėl...


Laiškanešiai karantino metu turi labiau suktis: siuntų padaugėjo, be to, laiškanešiai į namus atneša ne tik mėgstamą leidinį, tačiau ir socialines išmokas, kai kam - ir pensijas. "Palangos tiltas" kalbėjosi su "Lietuvos pašto" Palangos skyriaus vadove Modesta Mėliūniene.


Žygimantas Šeštokas, "Palangos kuršiai" direktorius: "Komanda pradeda NKL sezoną gerai nusiteikusi" (visą interviu skaitykite laikraštyje "Palangos tiltas" kitą penktadienį).


Startuoja nauja palangos miesto laikraščio "Palangos tiltas" rubrika: Skundų dėžutė.


Startuoja nauja palangos miesto laikraščio "Palangos tiltas" rubrika: Politikų, bendruomenės lyderių žodis.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius