Poilsio ir reabilitacijos centrui – apdovanojimai

Gina KUBILIŪTĖ, 2012-05-22
Peržiūrėta
210
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Poilsio ir reabilitacijos centrui – apdovanojimai

Poilsio ir reabilitacijos centro „Pušynas“ jubiliejaus šventėje aidėjo sveikinimai, padėkos bei liejosi apdovanojimai iš pačių šalies ministrų.

Visoje Lietuvoje pagarsėjęs centras šventė keturiasdešimties metų gimtadienį.

„Metai eina, o „Pušynas“ jaunėja, – šventėje juokavo Sveikatos apsaugos ministras Raimondas Šukys. – Reabilitacijos centras deda daug pastangų, kad žmonės nesirgtų, rūpinasi, kad jiems būtų gerai. Metai iš metų matome, jog reabilitacijos paslaugų vis daugėja“.

Ministras „Pušyno“ direktorių Vincą Nesteckį apdovanojo nusipelniusio Lietuvos sveikatos apsaugos darbuotojo vardo titulu.

Palangos miesto savivaldybės administracija pažymėjo, kad šis centras reprezentuoja kurortą, turi įtakos sveikatingumo vizijai.

Buvęs ministras Gintaras Jonas Furmanavičius prisiminė, kaip vaikystėje atvažiuodavo į Palangą ir praeidavo pro „Pušyną“, kuris dar buvo naujas. O jo tėvas pasakodavo, kad ne visi čia gali pakliūti.

„Tai vieta, kur kartą pakliuvus, norisi dar sugrįžti“, – šypsojosi G.J.Furmanavičius.

Vidaus reikalų ministras Raimundas Palaitis šventėje taip pat juokavo, kad reabilitacijos bei poilsio centras „dygo“ tada, kai jam rūpėjo ne statybos, o merginos ir „Bitlai“. Tačiau pastebėjo, kad atėjus vadovauti V.Nesteckiui, pastatas pradėjo modernėti. Jis taip pat apdovanojo „Pušyno“ darbuotojus už nepriekaištingą tarnybą.

Žinia, centras įkurtas 1972 metais. Vasarą čia vienu metu gali poilsiauti ir gydytis 210 žmonių, kitu metų laiku kiek mažiau. Reabilitacijos skyrius veikia nuo 1993 metų.

 

Nuotraukoje: Ministras R.Šukys „Pušyno“ direktoriui V.Nesteckiui įteikė apdovanojimą. Dianos Garbačauskienės nuotr.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangos reabilitacijos ligoninėje plintant koronavirusui šią savaitę sustabdė naujų pacientų priėmimą. Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC) pranešė, kad per praėjusią parą buvo nustatyti penki nauji atvejai, siejami su protrūkiu Palangos reabilitacijos ligoninėje. Vertinama, kad su protrūkiu šiuo metu yra susiję 16 infekcijos atvejų.


Jau nuo birželio 1-osios poilsio ir reabilitacijos centras „Pušynas“, kuris iki šiol buvo „kovinėje“ parengtyje priimti lengva koronaviruso forma sergančius ligonius, ruošiasi priimti sau įprastus pacientus medicininei reabilitacijai. „Daugiau neaiškumų dėl komercinių klientų – jie gali atvykti pas mus tik išsityrę dėl...


Beveik dvejus metus laukusi Sveikatos apsaugos ministerijos konkurso direktoriauspareigoms eiti, Palangos reabilitacijos ligoninė turi naują vadovą: direktore tapo Romantė Aleknavičienė, kuri po 25 metų prie ligoninės vairo stovėjusio Virginijaus Biskio išėjimo– iki rugsėjo vidurio ji laikinai vadovavo ligoninei – jau atsikratė žodžių „laikinai einanti“.


Vakar Palangos reabilitacijos ligoninės bibliotekoje buvo atidaryta tradicinė Estijos salos Hiumaa Kardla Kultūros centro Dailės studijos „Hiumaa Estija“ paroda. Mainus meno srityje Palangos reabilitacijos ligoninė su estais vykdo jau nuo 2006 metų. Parodoje demonstruojami klasikinės tapybos, akrilo ant drobės darbai. Ligoninės pacientų ir personalo akis džiugins Luisos Harjak...


Poilsio ir reabilitacijos centro „Pušynas“ jubiliejaus šventėje aidėjo sveikinimai, padėkos bei liejosi apdovanojimai iš pačių šalies ministrų. Visoje Lietuvoje pagarsėjęs centras šventė keturiasdešimties metų gimtadienį.


Penktadienio popietę miesto meras Šarūnas Vaitkus oficialiai atidarė miesto reabilitacijos ligoninės kiemelyje įrengtą aktyvios reabilitacijos centro rekreacijos salą. Atidarymo šventėje taip pat dalyvavo ir sveikinimo kalbas sakė Lietuvos generalinis konsulas Kaliningrade Vaclovas Stankevičius, Rusijos Federacijos generalinis konsulas Klaipėdoje Anatolij Krotkov bei Palangos...


Pagal Europos Sąjungos (ES) Sanglaudos veiksmų programą Palangoje yra įgyvendintas projektas „Neįgaliųjų profesinės reabilitacijos infrastruktūros plėtra Palangos reabilitacijos ligoninėje“.


Pagal Europos Sąjungos Sanglaudos skatinimo veiksmų programą jau yra įvykdytas ES projektas „Poilsio ir reabilitacijos centro „Pušynas“ pastatų energetikos sistemų ir išorinių atitvarų rekonstrukcija“, kurio tikslas - didinti Poilsio ir reabilitacijos centro „Pušynas“ energijos vartojimo efektyvumą, gerinti personalo darbo ir klientų poilsio sąlygas.


Ką reiškia Kovo 11-oji šiuolaikiniams jaunuoliams? Ar ji žadina jaudulį, išaušęs rytas pabudina norą švęsti šį visos Lietuvos pasiekimą? Deja, kaip paaiškėjo, Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena jaunimui jau baigia prarasti reikšmę. Po penkerių metų gimęs, 1995 metais kovo 11 dieną, palangiškis Erikas Kubilius teigia, jog ši diena jam visgi labiausiai asocijuojasi su gimtadieniu, ne...


Sportininkų pasitarime – apdovanojimai ir planai

„Palangos tilto“ informacija, 2010 03 03 | Rubrika: Miestas

Praėjusį ketvirtadienį Palangos sporto centro treneriai bei vadovai buvo deramai pagerbti už savo nuopelnus, lavinant jaunuosius sportininkus bei aptartas birželio mėnesį vykdomas dviračių žygis. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro direktorė Ona Babonienė pagyrė už puikų lavinimą bei padrąsino aktyviai siekti aukštumų ir toliau.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius