Policijos komisaras A. Katkauskas – atleistas, verslininkas D. Miklovas atsikratė dalies įtarimų

Linas JEGELEVIČIUS, 2017-01-26
Peržiūrėta
54
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Policijos komisaras A. Katkauskas – atleistas, verslininkas D. Miklovas atsikratė dalies įtarimų

Rezonansiniai Palangos įvykiai – policijos komisaro Alvydo Katkausko nušalinimas nuo pareigų bei Palangos kurorto ir viešbučių asociacijos (PRVA) ir kavinės „Sporto lizdas“ („Armėniški šašlykai“) savininko Dariaus Miklovo konfliktas savivaldybėje su Viešosios tvarkos skyriaus vedėju Petru Keiniu – jau sulaukė dalies atomazgų.

Atleistas už pareigūno vardo pažeminimą
Kaip „Palangos tiltą“ informavo Vidaus reikalų ministerijos Komunikacijos skyriaus vedėjas Ramūnas Matonis, Klaipėdos apskrities vyriausiajame policijos komisariate atlikus tarnybinį patikrinimą, Palangos policijos vadovas Alvydas Katkauskas sausio 16 dieną buvo atleistas iš pareigų už pareigūno vardo pažeminimą.
„Jo atžvilgiu pradėtas ikiteisminis tyrimas tęsiamas. Kadangi jūsų užduoti klausimai yra susiję su ikiteisminio tyrimo medžiaga, ją komentuoti gali tik bylą kontroliuojantis prokuroras, tai yra Andrej Mirnyj, Šiaulių apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroras“, – sakė R. Matonis.
Su A. Mirnyj vakar „Palangos tiltui“ susisiekti nepavyko.
Palangos policijos komisariato vadovui A. Katkauskui praėjusių metų spalio pabaigoje buvo pateikti įtarimai dėl piktnaudžiavimo tarnyba. Įtariama, kad jis padėjo anksčiau laiko susigrąžinti vairuotojo pažymėjimą.
Specialiaisiais liudytojais byloje buvo apklausti kiti policijos pareigūnai. Ar jie yra iš Palangos policijos komisariato, Policijos departamento Imuniteto valdybos viršininkas Elanas Jablonskas tuomet žurnalistams teigė atskleisti negalįs.
Pagal Lietuvos įstatymus, specialiaisiais liudytojais apklausiami asmenys, kai yra duomenų apie jų padarytą nusikaltimą, bet jų nepakanka, kad būtų galima pareikšti įtarimus.
„Tyrimas buvo pradėtas ir orientuotas į asmenis, kurie daro poveikį teisėsaugos pareigūnams – tai yra tarpininkai, kurie atstovauja suinteresuotiems asmenims ir siekia padėti išvengti atsakomybės ar išspręsti kitaip bėdas ar problemas. Tyrimo metu buvo užfiksuotas Palangos komisariato vadovas, kuris piktnaudžiaudamas tarnyba, ir kaip įtariama, gavęs asmeninės naudos, padėjo tarpininkui ir suinteresuotam asmeniui anksčiau laiko išspręsti problemą – susigrąžinti vairuotojo pažymėjimą“, – spaudos konferencijoje spalį sakė E. Jablonskas.
Byloje buvo ir daugiau įtariamųjų, taip pat asmenų, kurie buvo apklausti specialiais liudytojais. Pinigų sumų, ryšių ir įtariamųjų sąsajų policija neįvardijo. Įtarimų sulaukusiam A. Katkauskui buvo skirtas rašytinis pasižadėjimas neišvykti.

Daugiau skaitykite laikraštyje „Palangos tiltas"

Jūsų komentaras:

Bronius 2017-01-28 14:13 (IP: 199.249.223.76)
Niekam nepaslaptis, kad Ziabkus yra laisvai samdomas zurnalistas uz pinigus, kaip ir prostitute uz pinigus padarys betka. Apie Mazrima uz pinigus rase tik graziai ir aukstino ji kaip puiku vadova, nors puikiai zinojo jo "istorija" ir tik po to kai ji buvo isgarsinta per valstybinbe ziniaskalaida, tada ir Ziabkus aprase smulkiai Mazrimo klystkelius. Ta pati situacija ir su Keiniu. Ziabkus turi visa informacija apie 'Sauniojo" Keinio biografija, taciau Palangos imperatorius Vaitkus yra grieztai uzdraudes ja viesinti ir moka ziabkui tik uz liaupsinima. Taciau, kai valstybine ziniasklaida istrauks ir Keinio skeleta is spintos, tai ziabkus netruks aprasyti keinio nuopolius su visais pagrazinimais.

Antanas iš užkanavės 2017-01-27 23:21 (IP: 86.100.24.108)
Išlindo pagaliau yla iš maišo. Atėjo'' galingajam'' komisarui galas. Liaudyje teisingai yra sakoma,kad lazda yra su dviem galais. Nors ir kiek galėdamas padėjai draugeliams ir artimiesiems giminaičiams suktis iš nusikaltimų, pamindamas įstatymus bei teisybę po savo '' nešvariomis kojomis'', tačiau ko nusipelnei ta turi. Tik neaišku kodėl Palangos visažinis A.Ziabkus tyli? Gal tavo aferų bendrininkas ar dalyvis?

Lietuviais esame mezgime 2017-01-27 03:15 ([email protected] / IP: 77.219.233.86)
Turime mieste problema, kurios vardas - keinys. Negi nera zurnalistu, kas paviesintu jo spalvinga biografija. Palangiskiai, atsikratykime savos kildysienes.

Nieko keisto 2017-01-27 01:07 ([email protected] / IP: 78.60.62.146)
Jie (t.y. sis laikrastis) apie Miklova ar panasius nepaklusniuosius (arba neparankiuosius merui ir jo grupelei) nieko niekada nerasys arba jei rasys, tai rasys TIK IS BLOGOSIOS PUSES. Tai rodo sio laikrascio istorija ir tai liecia ne tik Miklova.

maffas 2017-01-26 23:20 (IP: 86.100.12.109)
PT redaktoriau, noriu apie Miklova skaityt...ką rašei ir rodei anksčiau apie Dariui?

Taip pat skaitykite

Ant "Palangos" futbolo klubo krenta įtarimų šešėlis

"Palangos tilto" informacija, 2019 10 12 | Rubrika: Sportas

Vienas A lygos autsaiderių "Palangos" klubas sulaukė įtarimų dėl galimai sulaužytų sąžiningo žaidimo principų, o tyrimo ėmėsi Lietuvos futbolo federacija.  


Palangos miesto taryba ketvirtadienį vykusio posėdžio metu priėmė sprendimą, kuriuo sutinkama iš valstybės perimti išlikusius medinės Kurhauzo dalies fragmentus bei numatė lėšų šios sunykusios pastato dalies restauraciniam projektui parengti. Šių metų miesto biudžete tam tikslui skirta 10 tūkst. eurų, kitąmet bus numatyta likusi dokumentacijai parengti...


Praėjusių metų balandį iš pareigų atleistas VRM Palangos „Pušynas“ direktorius Vincas Nesteckis praėjusių metų pabaigoje šventė mažytę tarpinę pergalę – pasiekė, jog jo atleidimo teisėtumo klausimas teismuose būtų nagrinėjamas iš naujo.


Rezonansiniai Palangos įvykiai – policijos komisaro Alvydo Katkausko nušalinimas nuo pareigų bei Palangos kurorto ir viešbučių asociacijos (PRVA) ir kavinės „Sporto lizdas“ („Armėniški šašlykai“) savininko Dariaus Miklovo konfliktas savivaldybėje su Viešosios tvarkos skyriaus vedėju Petru Keiniu – jau sulaukė...


Palangos socialdemokratų vadas Danas Paluckas iškrėtė dar vieną akibrokštą iš skyriaus  pašalintam Justinui Masalskui – atvežė ir prie partijos bičiulio namo vartų pastatė jo anksčiau LSDP Palangos skyriui dovanotą šaldytuvą.


„Palangoje besilsintys poilsiautojai gali jaustis saugūs – viešoji tvarka kurorte yra užtikrinama“, – konstatavo Lietuvos policijos generalinis komisaras Saulius Skvernelis, šią savaitę kartu su generalinio komisaro pavaduotoju Renatu Požėla apsilankęs didžiausiame šalies kurorte bei susitikęs su miesto meru Šarūnu Vaitkumi.


Klaipėdos apygardos teismas padėjo tašką nuo 2012-ųjų vasaros besitęsiančioje istorijoje, kai Palangos miesto savivaldybės administracija buvo skyrusi 50 Lt baudą Vincui Nesteckiui už jo valdomame sklype vykdytą komercinę veiklą, neturint tam leidimo. Užuot sumokėjęs baudą, verslininkas nusprendė bylinėtis. Bet birželio 13-ąją teismas priėmė neskundžiamą nutartį – paliko...


Buvusio UAB „Palangos šilumos tinklai“ direktorius Rimantas Gliožeris buvo atleistas teisėtai, nusprendė Palangos miesto apylinkės teismo teisėja Diana Vercinskė. Ieškovas R. Gliožeris ir jo advokatas Alvydas Buta teismo prašė pripažinti, kad R. Gliožeris iš darbo buvo atleistas neteisėtai ir reikalavo, kad būtų priteista išeitinė išmoka...


Akylai skaičiuojantys išlaidas už šildymą, karštą vandenį bei kitas komunalines paslaugas palangiškiai, sunerimo dėl mokesčio už karštą vandenį. Jų tvirtinimu, jiems nesuprantama Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos patvirtinta karšto vandens kaina. Pasak daugiabučių namų gyventojų, jų skaičiavimu, už  vieną kubinį metrą vandens vartotojai permoka daugiau kaip tris...


Palangos policijos rūpestis – saugus miestas

Dalia JURGAITYTĖ, 2010 01 23 | Rubrika: Miestas

Šią savaitę Palangos policijos komisaras Jurgis Kažys atsiskaitė už praėjusiųju metų veiklą. Ataskaitiniame susirinkime dalyvavo vicemeras Rimantas Garolis, Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininko pavaduotojas Vytautas Kazlauskas, Palangos miesto apylinkės vyriausioji prokurorė Nijolė Požarskienė, Palangos parapijos klebonas Algis Genutis, Visuomeninės tarybos...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas