Pradedami Klaipėdos plento atkarpos nuo Virbališkės tako iki Kunigiškių gatvės remonto darbai

Palangos tiltas, 2023-04-28
Peržiūrėta
1334
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Pradedami Klaipėdos plento atkarpos nuo Virbališkės tako iki Kunigiškių gatvės remonto darbai

Gegužės 2 d. pradedami Klaipėdos plento atkarpos nuo Virbališkės tako iki Kunigiškių gatvės remonto darbai. Jie bus vykdomi etapais. 

Pirmuoju darbų etapu, nuo gegužės 2 d. iki birželio 1 d. darbai vyks Klaipėdos pl. atkarpoje nuo Virbališkės tako iki Bangų gatvės. Darbų metu eismas minėta Klaipėdos pl. atkarpa bus visiškai uždarytas. 

Remontuojamo ruožo apvažiavimas bus nukreipiamas Sodų, Medvalakio ir Bangų gatvėmis. Vakarinę miesto dalį, kertant Klaipėdos plentą, taip pat bus galima pasiekti Kretingos gatve, kurioje automobilių eismas nebus ribojamas. 

Klaipėdos pl. atkarpoje nuo Virbališkės tako iki Bangų g. bus tiesiama nauja asfalto danga. 

Baigus minėto Klaipėdos pl. ruožo remontą, nuo birželio 1 d. bus tvarkoma atkarpa nuo Bangų g. iki Kunigiškių g. Čia taip pat bus tiesiama nauja kelio danga. Darbai truks porą mėnesių ir jie bus atliekami etapais, automobilių eismas bus dalinai ribojamas. Informacija apie antrojo etapo darbus bus pateikiama atskirai. 

Darbų užsakovas – AB „Lietuvos automobilių kelių direkcija“, darbus vykdys UAB „YIT Lietuva“.

Atsiprašome gyventojų už laikinus nepatogumus. 

 

Palangos miesto savivaldybės inf.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Baigti per pušynus besidriekiančio ir Palangą su Šventąja jungiančio dviračių tako atkarpos nuo Lino tako iki Kontininkų gatvės apšvietimo įrengimo darbai.


Jau šį šeštadienį Liepojos plento  atkarpa nuo Virbališkės tako iki Bangų gatvės po rekonstrukcijos bus atidaryta. 


Gegužės 2 d. pradedami Klaipėdos plento atkarpos nuo Virbališkės tako iki Kunigiškių gatvės remonto darbai. Jie bus vykdomi etapais. 


Žuvėdrų gatvė Šventojoje tapo patogesnė bei saugesnė – baigti šios maždaug 860 metrų ilgio gatvės remonto darbai.


Įsibėgėjant Gintaro gatvės rekonstrukcijos darbams, nuo lapkričio 10 d., antradienio, bus uždaryta gatvės atkarpa nuo J. Janonio g. iki Vytauto g. (apimant J. Janonio g. ir Gintaro g. sankryžą). Šioje atkarpoje bus pradedami dangų ardymo ir žemės darbai.  


Nuo šių metų rugsėjo 7 d. pradedami asfalto dangos remonto darbai Bangų, Vanagupės gatvėse bei Vytauto gatvės ruože nuo Klaipėdos plento iki S. Dariaus ir S. Girėno gatvės. Vykdant senos asfalto dangos frezavimą ir naujos asfalto dangos klojimą iš dalies bus ribojamas, o keletą dienų ir visai draudžiamas patekimas į remontuojamas gatves.


Pradedami S. Dariaus ir S. Girėno gatvės atkarpos nuo Klaipėdos pl. iki Sporto g. statybos darbai, dėl jų bus laikinai uždaromas eismas minėta gatvės dalimi. Iki vasaros bus atnaujinta ne tik važiuojamoji dalis bei pėsčiųjų takai, bet ir aplinka – įrengti nauji želdiniai, pasirūpinta mažąja architektūra.


Rytų kvartale jau netrukus prasidės Priešaušrio gatvės statybos darbai ¬– šią savaitę bus pradėti kloti lietaus nuotekų tinklai. Šiais metais čia planuojama pakloti lietaus nuotekų tinklus, o visus likusius gatvės įrengimo darbus planuojama užbaigti per 2018 metus. Priešaušrio gatvėje bus pakloti ne tik nuotekų tinklai, bet ir sukabeliuoti...


Palangoje pradedami kasmetinai asfaltbetonio gatvių remonto darbai – šią savaitę pradėtos frezuoti atokesnių miesto gatvių duobės, vėliau palaipsniui darbai kelsis link daugiabučių namų gyvenamųjų rajonų, tuomet – į centrines kurorto gatves bei Šventąją. Savivaldybė atsiprašo gyventojų už keletą savaičių truksiančius nepatogumus. 


Baigti Virbališkės tako remonto darbai  1

"Palangos tilto" informacija, 2012 11 19 | Rubrika: Miestas

Pėsčiųjų itin pamėgtas Virbališkės takas pakeitė savo veidą – miesto komunalininkai baigė remontuoti šią pėsčiųjų alėją. Po remonto palangiškiai gali džiaugtis ne tik atnaujinta, bet ir gerokai pašviesėjusia gatve.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius