Prie balsadėžių ėjo iš anksto

Monika ŠIUGŽDAITĖ, 2009-06-06
Peržiūrėta
434
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Išankstiniai rinkimai į Europos parlamentą Palangoje praėjo sklandžiai. Nors tokio rinkėjų aktyvumo, koks buvo per prezidento rinkimus nesulaukta, Palangos rinkimų komisijos nariai džiaugėsi rinkėjų pilietiškumu.

 

„Didžiulių eilių nėra, tačiau taip, jog neturėtume darbo, irgi nėra. Nuolatos keičiasi žmonės – išeina vieni, ateina kiti. Aš apskritai džiaugiuosi, jog palangiškiai tokie pilietiški“, - teigė Justinas Masalskas, vienas iš rinkimų komisijos narių.

Prie balsadėžės sutiktas Palangos vicemeras Edmundas Krasauskas teigė negalėsiantis atvykti tikrąją balsavimo dieną – birželio 7-ąją, todėl balsuoja iš anksto. „Savaitgalį man teks išvykti slaugyti sergančios mamos, tad savo pilietinę valią išreiškiu šiandien“, - ketvirtadienio popietę teigė E.Krasauskas.

Iš Ukmergės pailsėti atvykęs Marius Kundrotas teigė taip pat negrįšiantis į savo miestą laiku, tad biuletenį žymėjo iš anksto. „Tikrai nemanau, jog balsuoti neverta, esą nieko vienas balsas nepakeis. Juk esame demokratinė valstybė, turime dalyvauti sprendžiant tokius svarbius klausimus. Į Europos parlamentą išsiųsime dvylika žmonių, o Lietuvos istoriniai faktai įrodo, jog net vienas žmogus, vienas valstybės atstovas gali labai daug“, - pasakojo žymus Lietuvos politologas, publicistas ir visuomenės veikėjas. Vyras teigė ką tik į leidyklą atidavęs knygos rankraštį, todėl nusprendęs pailsėti Palangoje. „Mano atostogoms tai netrukdo. Juolab, kad tikrai noriu, jog į Europos parlamentą, kai visa Europa sprendžia tokius svarbius – ekonominius, geopolitinius bei energetikos klausimus, eitų tinkami žmonės“, - tikino M.Kundrotas.

Rytoj, nuo 7 valandų ryto iki 20 valandos vakaro piliečiai savo nuomonę išreikš savo rinkiminėse apylinkėse.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Pirmajame rinkimų į Seimą ture Mėguvos rinkimų apygardoje pergalę šventęs Tėvynės Sąjungos- Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) kandidatas, Palangos miesto Tarybos narys Mindaugas Skritulskas pirmadienį sakė „Palangos tiltui“, kad iki antrojo rinkimų turo po dviejų savaičių (spalio 25 d.) „neįkyrės“ rinkėjams ir laikysis nuosaikumo. „Forsavimo...


Prieš Seimo rinkimus 2020-aisiais vėl perbraižomas rinkimų apygardų žemėlapis. Pagal naująjį projektą, bus suformuota nauja rinkimų apygarda, kuris vadinsis Mėguvos. Mėguvos rinkimų apygardą turėtų sudaryti minėtos Klaipėdos rajono savivaldybės teritorijai priklausančios apylinkės su 11,9 tūkst. rinkėjų, visas Palangos miestas (14,6 tūkst. rinkėjų) ir dalis Kretingos rajono apylinkių...


Kokia žūtbūtinė kova laukia abejų kandidatų, Ingridos Šimonytės ir Gitano Nausėdos, į šalies prezidento postą antrame rinkimų ture kitą sekmadienį, rodo pirmojo turo rinkimų rezultatai Palangoje, kur trijų rinkimų apylinkių (Kaštonų, Vilniaus ir Kauno) gyventojai palaikė I. Šimonytę, o keturių (Ateities, Saulės, Aikštės ir Jūros) – G. Nausėdą.


Jau kovo 18 dieną vyks Rusijos prezidento rinkimai.


Nors seniūnaičių pareigos – simbolinės, įgaliojimai – nedideli, o joms vykdyti nenumatytas joks biudžetas, seniūnaičio rinkimai Kunigiškėse priminė rinkimus į Seimą – tiek jie sulaukė visų dėmesio ir rinkėjų aktyvumo. Jo, matyt, būtų gerokai mažiau, jeigu ne Aleksandro Jokūbausko, advokato ir buvusio miesto savivaldybės Tarybos nario, kandidatūra juose. Kodėl žinomas...


Atiduoti savo balsą Seimo rinkimuose buvo galima išankstinio balsavimo dienomis – trečiadienį ir ketvirtadienį. Palangos savivaldybėje, kur buvo galima balsuoti iš anksto, net nusidriekė eilės, o apygardos rinkimų komisijos narės bėdojo „ne spaudai“, kad net pietų pavalgyti nėra kada. Vyriausiosios rinkimų komisijos duomenimis, per pirmąją išankstinio...


Savivaldybės rinkimų komisijai jau pradėti teikti rinkėjų, remiančių partijas, 2015 m. kovo 1 d. kandidatuosiančias į Savivaldybės tarybą, bei kandidatus į Palangos merus, parašai. Pirmieji tai padaryti suskubo Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) Palangos skyriaus nariai, pirmadienį Savivaldybės rinkimų komisijai įteikę 280 kurorto gyventojų...


Pelnas svarbiau už žmones, arba Problemos sprendimo būdas – už rinkėjų balsus?

Alvydas ZIABKUS “Lietuvos ryto” apžvalgininkas, 2014 04 03 | Rubrika: PT redaktoriaus skiltis

Šiltesniais savaitgaliais į Palangą atvažiuojantis gausesnis pramogautojų būrys susiduria su keistu paradoksu: miesto centre esančiose gatvėse kurorto svečių mašinoms nėra vietos, o erdvi, apie 120 automobilių galinti sutalpinti Rąžės stovėjimo aikštelė – užrakinta.


Vakar baigėsi išankstinis balsavimas antrajame rinkimų į Seimą rate. Palangoje teise pareikšti savo valią tie, kurie neturės galimybės padaryti to sekmadienį, galėjo Palangos miesto savivaldybės administraciniame pastate Vytauto g. 112, nuo 8 iki 20 val. 


Prie balsadėžių ėjo iš anksto

Monika ŠIUGŽDAITĖ, 2009 06 06 | Rubrika: Miestas

Išankstiniai rinkimai į Europos parlamentą Palangoje praėjo sklandžiai. Nors tokio rinkėjų aktyvumo, koks buvo per prezidento rinkimus nesulaukta, Palangos rinkimų komisijos nariai džiaugėsi rinkėjų pilietiškumu.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius