Prisidės prie skrydžio į Londoną finansavimo, jeigu pavadinime atsiras ir Klaipėda?

Linas JEGELEVIČIUS, 2012-12-06
Peržiūrėta
2024
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Prisidės prie skrydžio į Londoną finansavimo, jeigu pavadinime atsiras ir Klaipėda?

Klaipėda prisidės prie skrydžio į Londoną finansavimo, jeigu Palangos valdžia sutiks prie oro uosto kurorte pavadinimo įrašyti ir žodį „Klaipėda“?
Klaipėdos politikai, pritarę asociacijos „Klaipėdos regionas” pasiūlymui skirti 135 tūkst. litų naujo skrydžio iš Palangos į Londoną reklamai, užsimena, kad nori būtent to.
„Kaip mes balsuosime už šią biudžeto eilutę, priklausys ir nuo to, kokia iškaba tuo metu kabės ant oro uosto terminalo”, – sakė Klaipėdos miesto vicemeras Artūras Šulcas.
Spalio mėnesį Palangos oro uosto administracija, sutarusi su Susisiekimo ministerijos vadovais, bet ne su kurorto valdžia, naująją iškabą „Oro uostas Klaipėda-Palanga” jau buvo pakabinusi ant terminalo sienos ir buvo sukvietusi svečius į naujojo pavadinimo pristatymą.
Toks kvietimas Palangos merui Šarūnui Vaitkui buvo didelis netikėtumas. Palangos miesto savivaldybė tokiam oro uosto žingsniui ryžtingai pasipriešino.
Kurorto valdžia atkreipė dėmesį, kad naujoji iškaba nėra suderinta su savivaldybe.
Oro uostas žodį „Klaipėda” nuėmė ir spalio viduryje paprašė leidimo naujai iškabai. Tačiau Palangos savivaldybė derinti naują oro uosto pavadinimą atsisakė teigdama, kad iškaba neatitinka valstybės įmonės pavadinimo ir yra klaidinanti.
Oro uostas paaiškino, kad įmonės pavadinimas nėra keičiamas, o tai tik įmonės prekės ženklas, kurio anksčiau oro uostas neturėjo.
Palangos oro uosto prekės ženklas su žodžiais „Klaipėda-Palanga” Patentų biure buvo įregistruotas gegužės mėnesį. Rudenį buvo įregistruotas ir grafinis jo atvaizdas.
Palangos miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Bronius Martinkus „Palangos tiltui“ sakė, kad jo žiniomis, tariantis su Klaipėda dėl skrydžio į Londoną finansavimo, nebuvo tartasi, kad oro uosto pavadinime būtų įrašyta ir žodis „Klaipėda“.
„Kol kas į savivaldybę dėl to niekas iš Klaipėdos nesikreipė. Kadangi šnekama apie prekinį ženklą, o ne oro uosto pavadinimo keitimą, pakaktų dalykus dėl naujos iškabos derinti su savivaldybės skyriaus, atsakingo už reklamos iškabų derinimą, specialistais. Bet, kartoju, tokio prašymo savivaldybė dar nesulaukė“, – sakė B. Martinkus.

 

Jūsų komentaras:

Rolis 2012-12-19 17:53 (IP: 78.61.248.35)
Jai tik atsirastų skrydžių geromis kryptimis ir priimtinomis kainomis - gali užrašyti "Palanga Klaipėda Šventoji Būtingė + HBH" ir dar pats nemokamai padėčiau pritvirtinti :)

luka 2012-12-08 19:24 (IP: 62.56.51.225)
puikus vietinio komentaras :)

vietinis 2012-12-07 00:13 (IP: 78.61.43.127)
Kas cia per nasamones,tai iseina Klaipedos vadovai uz pavadinima mumis reketuoja,lai apsikakoja jie ,nonori duot pinigu lai neduoda,oro uostas stovi palangoje ir neprieko cia tokiam pavadinimui,mes palangiskiai gi neprasom klaipedos kad idetu pavadinima pvz. palanga-klaipada baltijos uostas..

Taip pat skaitykite

Kviečiame į renginį - seminarą apie galiojančius ir numatomus finansavimo kvietimus. 


Ateinančią savaitę vyksiančiame savivaldybės Tarybos posėdyje bus teikiamas sprendimo projektas padidinti Vietinę rinkliavą už naudojimąsi Palangos miesto viešąja turizmo ir poilsio infrastruktūra, dar kitaip vadinamą pagalvės mokestį, kurio dydis nesikeitė jau septynerius metus. 


Šiandien, kovo 13 d., aplinkos ministrui Simonui Gentvilui Palangos miesto savivaldybėje miesto meras Šarūnas Vaitkus ir savivaldybės administracijos atstovai pristatė Šventosios jūrų uosto atstatymo planus bei diskutavo apie galimybes ieškoti finansavimo vienam iš pagrindinių uosto statytos etapų – molų statybai.


Palangos oro uosto kilimo ir tūpimo tako rekonstrukcijos rangos viešą pirkimą laimėjo Latvijos įmonė „A.C.B.“, kuri rekonstravo Vilniaus oro uosto kilimo-tūpimo taką 2017 metais. Šio projekto metu planuojama atnaujinti taip pat ir vieną orlaivių riedėjimo taką, kai kurias perono dalis, o oro uosto darbas rudenį, tikėtina, bus stabdomas pačiam trumpiausiam reikalingam...


Vilniuje šiandien Palanga pasirašė sutartį dėl Šventosios uosto statybos II etapo darbų finansavimo.


Šią vasarą Palangos oro uosto prieigose įrengiama vaizdo stebėjimo sistema pradės fiksuoti automobilių eismą. Tikimasi, kad nauja priemonė padės spręsti įsisenėjusią problemą, kai vairuotojai automobilius stato draudžiamoje vietoje, ant Liepojos plento, taip rizikuodami savo ir kitų keliautojų saugumu.


Ką daryti, jeigu valgant išsprūsta pokštas ar anekdotas? Atsiprašyti ir toliau tyliai valgyti? Ar „skelti“ dar vieną linksmą nutikimą, kad šventė būtų linksmesnė, o valgiai skanesni? Psichoterapeutas Olegas Lapinas sako, kad valgant prie šventinio šeimos stalo, juokauti pageidaujama: „Priešingu atveju šventė gali virsti...


Klaipėda prisidės prie skrydžio į Londoną finansavimo, jeigu Palangos valdžia sutiks prie oro uosto kurorte pavadinimo įrašyti ir žodį „Klaipėda“?


Europos Sąjungos (ES) Sanglaudos skatinimo veiksmų programa Palangos miestui davė didelės naudos: rekonstruojama Meilės alėja, restauruojama Botanikos parko istorinė dalis, vykdoma Turizmo informacijos centro plėtra, plečiamas tarptautinis Palangos oro uostas, atnaujinta „Baltijos“ mokykla, gerinama Rąžės, Ošupio ir Žiogupio upių ekologinė būklė. Tai – tik dalis...


Praėjusią savaitę Maskvoje lankėsi gausi Palangos atstovų delegacija. „Maskviečiams pasakojome apie Lietuvos kurortus, sveikatingumo ir reabilitacijos paslaugas Palangoje. Diskutavome apie poilsio Palangoje privalumus ir trūkumus. Dėl didžiausio trūkumo nuomonės sutapo –  neturėjimas tiesioginio skrydžio iš Maskvos į Palangą“, - pasakojo apie susitikimą „Palangos“ viešbučio...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius