Projekte „Trečioji nakvynė“ dalyvauja ir 18 Palangos viešbučių bei palangiškių nakvynės namų

"Palangos tilto" informacija, 2021-10-18
Peržiūrėta
1915
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Viešbučio "Palanga Life Balance SPA hotel" nuotr.
Viešbučio "Palanga Life Balance SPA hotel" nuotr.

Nacionalinė turizmo skatinimo agentūra „Keliauk Lietuvoje“ kviečia Lietuvos gyventojus dalyvauti projekte „Trečioji nakvynė“ ir užsisakius dvi ar daugiau nakvynių apgyvendinimo įstaigose iš eilės – trečią gauti nemokamai. Prie šio projekto prisijungė ir kai kurie Palangos viešbučiai bei nakvynės paslaugas siūlantys palangiškiai.

Nuo rugsėjo įgyvendinta plačios aprėpties tarptautinė kampanija „Trečioji nakvynė“ sulaukė didžiulio užsienio žiniasklaidos ir keliautojų dėmesio. Apie akciją buvo publikuota daugiau kaip 150 straipsnių užsienio žiniasklaidoje ir kelionių portaluose. Projekto puslapyje užfiksuota 2 mln. apsilankymų, o nemokamos nakvynės kodą atsisiuntė daugiau kaip 4 tūkst. žmonių.

Vis dėlto, rugsėjo pabaigoje Lietuvai atsidūrus „juodojoje“ COVID-19 zonoje, dėl itin nepalankios pandeminės situacijos, užsienio turistai vengia nebūtinų kelionių.

Norint, kad akcija pasiektų kitą jai iškeltą tikslą – padėti nuo pandemijos nukentėjusiam Lietuvos turizmo sektoriui, agentūros „Keliauk Lietuvoje“ valdyba pateikė rekomendacijas, kad trečios nakvynės nuolaida galėtų  pasinaudoti kuo daugiau Lietuvos gyventojų. Taip pat siūloma pavėlinti akcijos pabaigą nuo lapkričio 8 iki 22 dienos.

Tiek Lietuvos, tiek užsienio keliautojai kviečiami pažinti Lietuvą bei rasti progą apsilankyti ne tik kurortuose, bet ir didžiuosiuose šalies miestuose: praleisti viešbučiuose ilgąjį savaitgalį arba rudens moksleivių atostogas su šeima ar pan.

Turistai turi galimybę rinktis poilsio vietą iš daugiau nei 200 projekte dalyvaujančių apgyvendinimo įstaigų. Specialų kodą nemokamai nakvynei gauti galima atsisiųsti agentūros „Keliauk Lietuvoje“ internetinėje svetainėje www.keliauklietuvoje.lt

Gavus kodą reikia kreiptis į bet kurią projekte dalyvaujančią apgyvendinimo įstaigą, kurių sąrašas skelbiamas internete. Užsisakius dvi ar daugiau nakvynių iš eilės, trečią bus galima gauti nemokamai. Trečiosios nakvynės išlaidas – iki 65 eurų – turistui padengs valstybė.

Projekte dalyvauja ir aštuoniolika Palangos viešbučių bei palangiškių nakvynės namų.

Daugiau informacijos: KeliaukLietuvoje.lt

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Penktadienį „Jurbarko-Kario“ klubui paskelbus, kad komanda dėl infrastruktūrinių ir kitų iššūkių atsisako galimybės dalyvauti 2023–2024 m. Lietuvos krepšinio lygos (LKL) sezone, nušvitusia galimybe siekia pasinaudoti Palangos „Olimpo“ klubas.


Infliacijai Lietuvoje mušant rekordus, plačiau pinigines artėjantį poilsio sezoną turės atverti ir pajūrio lankytojai. Maitinimo įstaigos planuoja kainas didinti apie 30 procentų, o pigiausios nakvynės rezervuotos jau iki rugsėjo.


 Kretingoje, prie ligoninės, Žemaitės al. 1, duris atvėrė nauji saugios nakvynės namai asmenims, neturintiems gyvenamosios vietos. O ar Palangoje artimiausiu metu atsiras nakvynės namai? Vienaaukščiame tokių namų pastate įrengti 4 kambariai po 2 vietas laikinam apgyvendinimui (iki 6 mėnesių), 2 kambariai po 2 vietas laikinam apnakvindinimui (iki 3 naktų), virtuvė, skalbykla, tualetai...


Nacionalinė turizmo skatinimo agentūra „Keliauk Lietuvoje“ kviečia Lietuvos gyventojus dalyvauti projekte „Trečioji nakvynė“ ir užsisakius dvi ar daugiau nakvynių apgyvendinimo įstaigose iš eilės – trečią gauti nemokamai. Prie šio projekto prisijungė ir kai kurie Palangos viešbučiai bei nakvynės paslaugas siūlantys palangiškiai.


Nuo birželio 1 dienos visi palangiškiai, kaip ir bet kurios kitos savivaldybės gyventojai, sulaukę 16 metų, yra kviečiami savarankiškai registruotis skiepui nuo koronaviruso. Žinomi kurorto žmonės ragina pasinaudoti tokia galimybe ir pasiskiepyti. „Kuo daugiau žmonių kuo greičiau tai padarys, tuo sparčiau grįšime į iki pandemijos buvusias gyvenimo vėžes“, – sakė...


Žmogus net ir su mažu kompiuteriniu raštingumu pasakys, kad atnaujinta Palangos miesto savivaldybės svetainė www.palanga.lt atrodo, švelniai tariant, neįspūdingai, net primityviai. Kaimyninių savivaldybių interneto svetainės yra žymiai labiau vizualiai patrauklesnės, jose lengviau ir mieliau naršyti. Palangos miesto savivaldybė tokią kuklią miesto interneto svetainę...


Pasikeitė Savivaldybės internetinės svetainės adresas. Naujasis yra toks - www.naujas.palanga.lt


Palangoje poilsiautojai randa pramogų net ir saulei pasislėpus už debesų – kai oras nevilioja pasinerti į Baltijos bangas, kurorto svečiai kviečiami aktyviai ir turiningai praleisti laisvalaikį. Pasirinkimas išties nemenkas.


Palangos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos lankytojai galės naudotis nemokama teisine pagalba, kurią nuotoliniu būdu teiks Vilniaus universiteto (VU) Teisės klinikos konsultantai. Rugpjūčio 29 d. 14 val. gyventojai ir miesto svečiai kviečiami į šventišką teisinės pagalbos atviros prieigos taško atidarymą bibliotekos interneto skaitykloje. Atidarymo metu...


Pastarųjų savaičių įvykiai akivaizdžiai parodė, koks nestabilus ir kintantis gali būti pasaulis – analitikai vis garsiau kalba apie prekybos karų pasekmes, o D.Trumpo kelionė po Europą dar aiškiau pademonstravo, kad JAV nuo globalios daugiašalės sistemos pereina prie dvišalių santykių. Bet koks susiskaldymas – tiek tarptautinėje arenoje, tiek ir visuomenėje -...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius