Pusė Kastyčio gatvės rekonstrukcijos darbų – jau atlikta

"Palangos tilto" informacija, 2019-07-13
Peržiūrėta
2096
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Kastyčio gatvėje jau nuo pavasario burzgia sunkioji technika ir zuja darbininkai – vyksta gatvės rekonstrukcija. Dalyje šios gatvės jau paklotas asfalto dangos sluoksnis, plečiami šaligatviai, jau pakeisti lietaus nuotekų ir apšvietimo tinklai. Gatvė bus apšviečiama LED taupiosiomis lempomis.
Darbai jau pasiekė pusiaukelę
Kaip sakė Palangos miesto savivaldybės administracijos Statybos skyriaus vedėjo pavaduotojas Giedrius Ramonas, Kastyčio gatvės rekonstrukcijos darbai jau įpusėjo. „Atkarpoje tarp Ganyklų ir Vytauto gatvės bei nuo Naglio alėjos iki Smilčių gatvės darbai jau yra pasiekę pusiaukelę. Pakeista gatvės danga, sudėti nauji gatvės borteliai. Juose liko pabaigti įrengti apšvietimą ir šaligatvius. Be to, rudenį šiose atkarpose paklosime antrąjį asfaltbetonio sluoksnį. Didžiąją dalį darbų pabaigsime iki šaltojo sezono“, – sakė G. Ramonas.
Antrasis etapas – rudenį
Kai pasibaigs aktyvusis kurortinis sezonas, prasidės gatvės antrojo etapo rekonstrukcijos darbai.
Antruoju etapu bus tvarkoma atkarpa nuo Smilčių g. iki Vytauto g. Šią atkarpą užbaigti planuojama pavasarį.
„Tačiau, jei viskas vyks sklandžiai, neiškils jokių bėdų, tikimės, jog didžioji dalis darbų bus padaryta dar šiemet ir šiame etape“, – teigė G. Ramonas.
Atsižvelgta į neįgaliųjų poreikius
Neabejojama, kad atnaujinta Kastyčio gatvė taps patogesnė tiek vairuotojams, tiek pėstiesiems. Atsižvelgta bus ir į neįgaliųjų poreikius – atnaujinant šaligatvius, Kastyčio gatvėje bus įrengta regėjimo negalią turintiems pėstiesiems būtina vedimo linija, judėjimo negalią turinčiųjų patogumui įrengiamos nuovažos nuo pėsčiųjų takų, vietos pastatyti automobilius su neįgalaus vairuotojo ženklu.
Dėl gatvės buvo daug skundų
Palangiškiai ne kartą skundėsi dėl šios gatvės būklės. Stipriau palijus, joje susikaupdavo didžiulės balos, o tai rodė, jog lietaus nuotekų tinklai buvo visiškai susidėvėję. Pėstiesiems būdavo itin nepatogu eiti ir išklypusiais šaligatviais bei silpnai ir nekokybiškai apšviesta gatve. Tačiau dabar tai – jau praeitis.
Atnaujinant Kastyčio gatvę, buvo pakeista ne tik jos danga, bet bus pakloti ir nauji šaligatviai, o elektros išorinės linijos bus sukabeliuotos į požeminį tinklą.
Šiek tiek trikdė rimtį
Kastyčio gatvėje sutiktas palangiškis Vytautas sakė: „Nors gatvės rekonstrukcijos darbai šiek tiek trikdė mano ir mano ligotos žmonos rimtį, sukėlė nepatogumų išeinant iš kiemo, tačiau ji jau dabar neatpažįstamai pasikeitė. Į gera“, – sakė palangiškis.
Į jo pastabą Statybos skyriaus vedėjo pavaduotojas G. Ramonas atsako: „Tokie laikini nepatogumai – natūralu. Technologiškai neįmanoma rekonstruoti gatvės, prieš tai neįrengus jos pagrindų. Nė viena gatvė nebuvo sutvarkyta, nepatyrus tam tikrų laikinų nepatogumų. Tačiau gyventojai buvo ir bus iš anksto informuojami, kada ir kiek laiko dėl gatvės rekonstrukcijos darbų jie negalės automobiliais patekti į savo kiemus. Su rangovais sutarėme, jog būtų imamasi visų priemonių, kad laikinų nepatogumų gatvės gyventojams būtų sukeliama kiek įmanoma mažiau.“
Džiaugiasi kitais infrastruktūros gerinimo darbais
Kastyčio gatvės atnaujinimu džiaugiasi ir netoli Kastyčio ir Ganyklų gatvių sankirtos esančio daugiabučio gyventojas Antanas. „Gatvė buvo išties prastos būklės. Džiaugiamės, kad atliekant jos remonto darbus, buvo prie namo išplėsta automobilių stovėjimo aikštelė“, – teigė vyras.
Kastyčio gatvės rekonstrukcijos darbus atlieka AB „Eurovia Lietuva“.
Anot G. Ramono, Savivaldybė šiais metais planuoja ir daugiau miesto gatvių tvarkymo darbų – sutvarkyti kapinių apvažiavimo ruožą – neasfaltuotą jo dalį asfaltuoti.
„Darbus dar atliekame ir Vanagupės gatvės jungiamojoje dalyje. Planuojame atnaujinti Tylos taką. Jau prasideda Valteriškės gatvės tvarkymo darbai“, – vardijo Savivaldybės atstovas. Šiuo metu dar yra remontuojama Ganyklų gatvės atkarpa nuo Bangų gatvės iki Žvejų gatvės“.

Jūsų komentaras:

Pastebėjimas 2019-07-18 15:36 (IP: 90.131.43.79)
Kastyčio gatvės pradžioje tarp medinėmis lentutėmis grįsto kelio į jūrą ir naujomis plytelėmis padengta gatve yra padėtos kelios naujos plytelės (nesutvarkyta). Jos yra tik padėtos, vakar ties tuo taip vadinamu sujungimu nukrito dviratininkas, vaiką vežant vežimėliu taip pat yra nepatogu.

VIRGINIJUS 2019-07-16 07:09 (IP: 195.182.92.36)
O kada Klaipėdos plentą..? Keliai kaip Danbase...

Taip pat skaitykite

Miesto poliklinika jau neilgai trukus pasikeis – taps ne tik gražesnė, bet ir gerokai patogesnė tiek lankytojams, tiek čia dirbantiems medikams. Gruodžio 11 dieną paskelbtas poliklinikos pastato rekonstrukcijos darbų konkursas.


Kontininkų gatvėje pradedami rekonstrukcijos darbai. Šiais metais bus tvarkoma gatvės atkarpa nuo Klaipėdos pl. iki Paliepgirių g., kitąmet darbai bus tęsiami atkarpoje nuo Paliepgirių g. iki Užkanavės g.


Jau šį šeštadienį Liepojos plento  atkarpa nuo Virbališkės tako iki Bangų gatvės po rekonstrukcijos bus atidaryta. 


Rugsėjo 6 dieną keleiviams ir orlaiviams vartus užvers Palangos oro uostas – nuo tos dienos jo teritorijoje darbuosis statybinė technika (generalinis rangovas „A.C.B.“). Vos per maždaug pusantro mėnesio bus atnaujintos visos esminės oro uosto aerodromo dalys.


Palangos Ligoninės gatvės sankryžoje burzgia sunkioji technika, zuja darbininkai – vyksta sankryžos rekonstrukcijos darbai.


Nuo antradienio, rugsėjo 17 d., dėl remonto darbų laikinai uždaroma Kalgraužių gatvės atkarpa nuo Liepojos pl. iki „Darbos“ sodų.Maždaug 380 metrų ilgio Kalgraužių gatvės dalis, kurią Palangai perdavė Kretingos rajono savivaldybė, uždaryta bus maždaug mėnesį.  


Kastyčio gatvėje jau nuo pavasario burzgia sunkioji technika ir zuja darbininkai – vyksta gatvės rekonstrukcija. Dalyje šios gatvės jau paklotas asfalto dangos sluoksnis, plečiami šaligatviai, jau pakeisti lietaus nuotekų


2017 m. Lietuvoje kilo 9394 gaisrai. Palyginti su 2016 m., jų sumažėjo 6,4 proc. Pernai gaisruose žuvo 103 žmonės (2016 m. – 101), iš jų – 3 vaikai (5), o 181 gyventojas (204) patyrė traumų. Gaisrų metu ugniagesiai išgelbėjo 152 žmones, iš jų 15 vaikų gyvybes, 721 pastatą, 117 transporto priemonių, 499 gyvūnus.


Pasirašyta rangos darbų sutartis dėl Palangos koncertų salės rekonstrukcijos

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2013 10 17 | Rubrika: Miestas

Palangos koncertų salės rekonstrukcijai uždegta žalia šviesa – ketvirtadienį Savivaldybėje pasirašyta rangos darbų sutartis. Dokumentą pasirašė Palangos savivaldybės administracijos direktorė Akvilė Kilijonienė ir UAB „Conresta“ direktoriaus pavaduotojas komercijai vadovas Ernestas Šeženis.


Palangos miesto savivaldybė kreipėsi į Lietuvos kelių direkciją prie susisiekimo ministerijos su prašymu skirti 600 tūkst. Lt. Šventosios miestelio Kalgraužių gatvės rekonstrukcijai. „Oficialaus raštiško patvirtinimo dėl finansavimo dar negavome, tačiau neoficialiai – pinigai bus skirti. Raštiško patvirtinimo turėtumėme sulaukti šį...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius