"Palangos tiltas" dirba, tačiau kitaip: prenumeratoriai laikraštį pasiima tarpdury, su kiekvienu pasišnekama per stiklines duris

Palangos tiltas, 2020-03-20
Peržiūrėta
191
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Karantinas palietė ir vienintelio Palangos laikraščio "Palangos tiltas" darbą. Prenumeratoriems, užsisakiusiems laikrašį su atsiėmimu redakcijoje, siūloma pakeisti prenumeratos planą - gauti jį iš "Lietuvos pašto" darbuotojų tiesiai į savo pašto dėžutę namuose. Tų, kurie linkę ir toliau laikraštį pasiimti redakcijoje nuo šiandien laukia naujovės: leidžiant oro sąlygoms, staliukas su laikraščiais bus pastatytas prie lauko durų, o esant blogesnėms oro sąlygoms, tarpduryje, atskirtame nuo pagrindinių redakcijos patalpų stikline siena. Prenumeratoriams rekomenduojama joje neužtrukti, tačiau, kaip įsitikinome, jų koronavirusas itin negąsdina - pasiilgę bendravimo, žmonės mielai su "Palangos tilto" redaktoriumi pasikalba per stiklinę pertvarą, dalinasi savo istorijomis su šypsenomis veiduose. "Jūsų laikraštis mums - vienintelis informacijos šaltinis," - girdėjome ne iš vieno palangiškio. Ačiū, mielieji.

Jūsų komentaras:

geros širdies 2020-03-22 11:50 (IP: 78.57.203.118)
doras ir nuoširdus Redaktorius.Būkit sveikas

Taip pat skaitykite

Jono Pirožniko, Palangos paplūdimio gelbėtojų vado, telefonas ir racija mūsų 15 minučių pokalbio metu vis pypsėdavo, skambėdavo. "Taip dirbu visą vasarą," - šyptelėjo J. Pirožnikas. "Jūs - Palangos, Lietuvos vasaros sostinės, premjeras," - jam atsakiau. Pagyręs visus savo gelbėtojus, Jonas "Palangos tiltui" prisipažino: "Vis tik labiausiai pasitikiu...


Palangos galerijoje "Ramybė" atidarytos dvi parodos: Šiuolaikinės autorinės juvelyrikos paroda "Simbiozė" ir tapybos paroda "Multivitaminai".


Palangos socialdemokratų lyderės ir kandidatės į Seimą Svetlanos Grigorian išsisukinėjimai nuo klausimo apie jos dabartinę darbovietę verčia suklusti - ką nori nuslėpti kandidatė? "Palangos tiltas" išsiaiškino kur dirba S. Grigorian. Praėjusią savaitę, sulaukusi "Palangos tilto" klausimo, kaip pelnosi duonai, S. Grigorian slapukavo: "Aš...


Interviu "Palangos tiltui" prieš pat karantino įvedimą miesto meras Šarūnas Vaitkus kalbėjo apie ankstesnę vasaros sezono pradžią kurorte šiemet, tačiau jis nė juodžiausiame sapne negalėjo sapnuoti, kaip vienas virusas ilgam pakeis pasaulį, Lietuvą ir mūsų Palangą.


Laiškanešiai karantino metu turi labiau suktis: siuntų padaugėjo, be to, laiškanešiai į namus atneša ne tik mėgstamą leidinį, tačiau ir socialines išmokas, kai kam - ir pensijas. "Palangos tiltas" kalbėjosi su "Lietuvos pašto" Palangos skyriaus vadove Modesta Mėliūniene.


Karantinas palietė ir vienintelio Palangos laikraščio "Palangos tiltas" darbą.


Užsisakiusieji laikraštį "Vakarinė Palanga" jaučiasi apgauti: redakcija pinigus už prenumeratą surinko, tačiau laikraščio po Naujųjų metų neleidžia. Pasipiktinę palangiškiai varsto Savivaldybės, teismo duris, reikalauja Palangos pašto darbuotojų grąžinti pinigus.


Žygimantas Šeštokas, "Palangos kuršiai" direktorius: "Komanda pradeda NKL sezoną gerai nusiteikusi" (visą interviu skaitykite laikraštyje "Palangos tiltas" kitą penktadienį).


Startuoja nauja palangos miesto laikraščio "Palangos tiltas" rubrika: Skundų dėžutė.


Startuoja nauja palangos miesto laikraščio "Palangos tiltas" rubrika: Politikų, bendruomenės lyderių žodis.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius