Šachmatininkai užbaigė sezoną

„Palangos tilto“ informacija, 2010-01-23
Peržiūrėta
400
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangos šachmatininkai, kaip ir kiekvienais metais gruodžio mėnesį, pabaigė savo sezoną. Įvyko trys turnyrai: greitųjų šachmatų partija, kur vienam žaidėjui skirta 15 minučių, „blico“ – 5 minutės ir šachmatų pirmenybės, kur žaidėjui skiriama pusantros valandos. Susumavus visų trijų rungtynių rezultatus, paaiškėjo stipriausieji Palangos šachmatininkai.

 

Pirmosios vietos nugalėtoju tapo lyderis Eimutis Židanavičius, antroji atiteko Skirmantui Buivydui, trečiąja vieta džiaugėsi Petras Adomaitis, ketvirtąja – Danielius Makulavičius, penktąją vietą iškovojo Albertas Žulkus, o šeštąją – Jonas Beinorius. Visiems turnyrams sklandžiai teisėjavo Vytautas Juodišius.

Pasak lyderio E.Židanavičiaus, džiugu, kad varžybose uoliai dalyvauja ir puikius rezultatus demonstruoja veteranai Albertas Žulkus bei Justinas Šatkauskas. Pastarasis garbaus amžiaus žaidėjas, užėmęs dešimtąją vietą, yra pavojingas varžovas kiekvienam šachmatininkui.

Palangiškiai šiais metais rinks naują vadovybę, tikintis, kad ši suaktyvins veiklą, organizuos šachmatininkų dalyvavimą įvairiuose Lietuvoje rengiamuose turnyruose. Palangos šachmatininkai palaikydami puikius santykius su kolegomis iš Mažeikių, Plungės, Ariogalos, neatsisako minties savo jėgas išbandyti ir su kitais entuziastais, o ir į savo gretas mielai priimtų naujus narius.

Kaip teigė E.Židanavičius, patyrę Palangos šachmatų klubo nariai šachmatų paslapčių mielai pamokytų vaikus. Itin tinkamas amžius imti gilintis į šį žaidimą yra 2-4 klasės mokinukai. „Norėtume sulaukti didesnės Palangos sporto centro paramos, propaguojant šachmatus tarp moksleivių ir pagalbos suburiant į vieną grupę norinčius pažinti šio intelektualaus žaidimo paslapčių“, - teigė E.Židanavičius.

Jau yra sudarytas varžybų grafikas visiems 2010 metams. Visi besidomintys Palangos šachmatų klubo veikla ir norintys joje dalyvauti gali kreiptis telefonu: 8650 88588.

Kuo didesnė šachmatininkų šeima, tuo stipresnė miesto bendruomenė.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangos „Kuršiai“ (16-12) paskutinėse VIKINGLOTTO – NKL reguliariojo sezono rungtynėse šeštadienį, vasario 20 d., šventė dramatišką pergalę. Vytauto Buzo auklėtiniai svečiuose 70:68 (16:21, 21:16, 17:18, 16:13) palaužė Šakių „Vytį“ (21-7).


NKL – VIKINGLOTTO nukeliamos šeštadienį, lapkričio 14 d., turėjusios įvykti rungtynės Palangoje tarp „Kuršių“ ir Joniškio „Delikateso“. To priežastis – vienam „Delikateso“ žaidėjui penktadienį vakare buvo nustatytas COVID-19 virusas.


Artėjančioms Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) kovoms besiruošianti Palangos „Kuršių“ ekipa 2020-2021 metų sezoną pasitinka gerokai atsinaujinusi. Ši tarpsezonį „Kuršius“ papildė 9 nauji krepšininkai, tarp jų ir legionierius – Chase‘as Harleris. 22-ejų 191 cm ūgio krepšininkas praėjusį sezoną baigė Vakarų...


Palangos miesto šachmatininkai Kovo 11 - ąją dalyvavo šventiniame šachmatų turnyre. Teko tenkintis ketvirta komandine vieta,


Baigėsi 2018 metų Palangos miesto šachmatų pirmenybių trikovė. Šachmatininkai kovėsi trijose rungtyse – klasikinių (dalyvavo 8 žaidėjai), greitųjų (dalyvavo 16 žaidėjų, vyko 12 varžybų) ir „Žaibo“ (dalyvavo 16 žaidėjų, vyko 8 varžybos) šachmatų varžybose. Susumavus visų trijų rungčių rezultatus, paaiškėjo, kad trečiąjį kartą iš eilės...


Sezono uždarymo renginyje praėjusį antradienį klubo vadovai padėkojo ir įteikė atminimo prizus žaidėjams bei klubo rėmėjams.


Balandžio 9 d. šeši Palangos moksleivių klubo šachmatų būrelio nariai dalyvavo Velykiniame šachmatų turnyre Klaipėdoje, kur be šeimininkų ir palangiškių dalyvavo pajėgūs Šiaulių sporto mokyklos auklėtiniai. 67 turnyro dalyviai sužaidė po 7 greitųjų šachmatų partijas. Geriausiai iš Palangos sekėsi Pradinės mokyklos 4...


Vakar per pusantros valandos kurorto savivaldybės Tarybos politikai „sugliaudė“ visus 35 klausimus. Opozicija buvo pastebimai pritilusi, o be „žiežirbų“ vykstant posėdžiui, politikai – tiek iš valdančios daugumos, tiek opozicijos – varstė posėdžių salės duris.


Šachmatininkai užbaigė sezoną

„Palangos tilto“ informacija, 2010 01 23 | Rubrika: Miestas

Palangos šachmatininkai, kaip ir kiekvienais metais gruodžio mėnesį, pabaigė savo sezoną. Įvyko trys turnyrai: greitųjų šachmatų partija, kur vienam žaidėjui skirta 15 minučių, „blico“ – 5 minutės ir šachmatų pirmenybės, kur žaidėjui skiriama pusantros valandos. Susumavus visų trijų rungtynių rezultatus, paaiškėjo stipriausieji Palangos šachmatininkai.


Visą savaitę Palangos viešbutyje „Žilvinas“ vyko šeštasis tarptautinis šachmatų festivalis „Baltijos taurė 2009“, kuriame dalyvavo 209 šachmatininkai iš Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Rusijos.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius