Šarūnas Vaitkus: "Draudimas dėl alkoholio prekybos paplūdimiuose mus grąžina į gūdų sovietmetį"

"Palangos tilto" redakcija, 2020-02-10
Peržiūrėta
1222
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Šiandien, vasario 10-ąją, Palangos meras Šarūnas Vaitkus dalyvavo LRT radijo laidoje "Ryto garsai", kurioje diskutavo apie draudimą pliažuose prekiauti nestipriais alkoholiniais gėrimais. Vyriausybė Seimui yra pateikusi įstatymo pataisas, kurios panaikintų šiuos draudimus, bet Seime reikalai nejuda - guli kažkur giliai stalčiuose , o vasara artėja.
"Šis draudimas sugrąžina mus į gūdų sovietmetį, kai alaus, vyno, šampano buteliai mirkdavo jūros vandenyje, jog atšaltų. Nežinau nei vieno Europos kurorto, kur pliaže nebūtų galima kavinukėje nusipirkti vyno ar alaus taurės. Toks neapgalvotas ir daugiau populistinis draudimas paskatins atsineštinio alkoholio masinį vartojimą, o juo labiau nelegalią išnešiojamąją prekybą alumi ir kitais gėrimais, nes už tokius pažeidimus numatytos juokingos 20 eurų baudos. Verslas netenka apie 200 darbo vietų ir tai niekam neįdomu? Apribojus pliažuose civilizuotai išgerti vyno ar alaus taurę, skatiname alkoholį atsinešti į pliažus iš prekybos centrų ir dideliais kiekiais? Kam tai naudinga ? Pagalvokime. Juolab, kad atsiradus pliažuose laikinoms ir tik 3 mėnesius veikiančioms kavinukėms, dingo nelegali išnešiojamaji prekyba alumi ir žinomi šūksniai "Šaltas alus "- savo asmeninėje Facebook paskyroje įrašą paliko meras Š. Vaitkus.

Jūsų komentaras:

Palangiskis 2020-02-11 09:28 (IP: 78.57.233.115)
Faktas, kad perlenkta lazda, kaip ir daug kur perlenkta. LT serga paranoja, o draudimai tokie išvis sužlugdys ir taip niūrią ir be jokio judesio, pramogų, darbo vietų provincija... Nzn ar Palangą galim vadinti kurortų? Kai pamatai užsienio kurortus tai Palangą yra tik eilinis baznytkaimis...

Taip pat skaitykite

Prasiplėtusiam „Gradiali“ pernai prireikė per 10 tūkst. kubų vandens daugiau ir per 2019 metus sunaudojęs apie 24,7 tūkst. kubų šis sveikatos centras tapo vandens pirkimo lyderis, kuris gerokai atitrūko 21 tūkst. kubų vandens ribos nepasiekusios "Palangos gintaro" sanatorijos bei "Palangos" viešbučių komplekso.


Vyriausybė pritarė vakcinos nuo koronaviruso iš „Sanofi Pasteur & GSK“ įsigijimui, tačiau žinomam palangiškiui, Palangos Sveikatos mokyklos įkūrėjui, o dabar Seimo nariui (atstovauja Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungą – L.J.) Dainiui Kepeniui „kovidas“ yra „pasaulinės vaistų gamintojų mafijos sąmokslas“, o vakcina –...


Palangos galerijoje "Ramybė" atidarytos dvi parodos: Šiuolaikinės autorinės juvelyrikos paroda "Simbiozė" ir tapybos paroda "Multivitaminai".


Jau kitą savaitę (gegužės 18 - 25 d.) Palangos paplūdimiuose kurorto komunalininkai pastatys persirengimo kabinas. "Tiesa, regis, nacionalinio visuomenės sveikatos centro rekomendacijos jose pastatyti po buteliuką su dezinfekavimo skysčiu laikytis nereikės - toks skystis, veikiamas aukštos temperatūros, tiesiog būtų neveiksmingas," - "Palangos tiltui" sakė G....


Šiandien, sekmadienį, gegužės 10 d., meras Šarūnas Vaitkus savo asmeninėje Facebook paskyroje visiems davė atsakymą dėl jo dalyvavimo Seimo rinkimuose: "Mano atsakymas kurorto gyventojams toks: aš lieku namie, Palangoje." "Palangos tiltas" skelbia visą Š. Vaitkaus įrašą.


Ką reiškia būti žymiausio Palangoje žmogaus, mero Šarūno Vaitkaus mama? Ko ponia Elena Vaitkienė mokė savo tris vaikus? Koks Šarūnas, jos pirmagimis, buvo vaikystėje ir jaunystėje? Ir be ko Elena Vaitkienė neįsivaizduoja Motinos dienos šventės? "Aš esu paprastas žmogus," - interviu nekart pabrėžė Elena Vaitkienė. Interviu skaitykite naujajame...


Ketvirtadienį, balandžio 9 d., nuotoliniu būdu įvykusiame miesto savivaldybės Tarybos posėdyje Tarybos valdančiųjų konservatorių balsais Rima Narkienė, nebuvo patvirtinta Palangos lopšelio-darželio "Gintarėlis" direktore, nors anksčiau visi Tarybos komitetai balsavo už jos kandidatūrą. R. Narkienė "Palangos tiltui" sakė, kad toks Palangos Tarybos balsavimas dėl...


Laiškanešiai karantino metu turi labiau suktis: siuntų padaugėjo, be to, laiškanešiai į namus atneša ne tik mėgstamą leidinį, tačiau ir socialines išmokas, kai kam - ir pensijas. "Palangos tiltas" kalbėjosi su "Lietuvos pašto" Palangos skyriaus vadove Modesta Mėliūniene.


Šiandien, vasario 10-ąją, Palangos meras Šarūnas Vaitkus dalyvavo LRT radijo laidoje "Ryto garsai", kurioje diskutavo apie draudimą pliažuose prekiauti nestipriais alkoholiniais gėrimais.


Žygimantas Šeštokas, "Palangos kuršiai" direktorius: "Komanda pradeda NKL sezoną gerai nusiteikusi" (visą interviu skaitykite laikraštyje "Palangos tiltas" kitą penktadienį).


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius