Saulius Čepkauskas, "Vlasava" direktorius: "Jeigu sunku, ant sienos užlipdykite lapą popieriaus su žodžiais "Tikrai bus geriau!"

Palangos tiltas, 2020-03-21
Peržiūrėta
2371
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangos tiltas“ paprašė žinomų miestelėnų pasidalinti asmeninėmis istorijomis, kaip karantino sąlygomis jie gyvena, kaip dirba, kad jiems dabar praskaidrina nuotaiką, kas teikia viltį ir kur jie ieško sielos ramybės. Saulius Čepkauskas, transporto įmonės UAB „Vlasava“ direktorius, sakė: "Neslėpsiu, mums dabar – nelengvas metas. Gerokai sumažėjo keleivių, o mums, kaip vežėjui, reikalavimai keliami dideli. Dezinfekuojame autobusus kiekvieną dieną, instruktuojame vairuotojus kaip elgtis (šių eilučių autorius, važinėjantis beveik kiekvieną dieną iš Klaipėdos į Palangą ir atgal, gali paliudyti, kad visi „Vlasava“ autobusai blizgėte blizga ir net svaigina dezinfekcinių skysčių kvapais – L. J.). Klaipėdoje į miesto autobusus galima kol kas įlipti tik po vidurines duris, tačiau mes tokio įsakymo nesame sulaukę. Deja, kai kurių maršrutų į Klaipėdą ir Vilnių laikinai atsisakysime – gerokai sumažėjo keleivių srautai. Be to, Klaipėdos miesto savivaldybė remia savo vežėjus, mūsų – ne. Specialių būdų nuotaikai šiuo metu pakelti neturiu, tačiau žinau, kad visas gyvenimas – kaip kreivė. Tai ji „šauna“ aukštyn, tai smunka žemyn. Žinau, kad visiems ateis ir geresni laikai. Kam labai sunku, siūlau ant sienos ar ant popieriaus užsirašyti sakinį: „Bus geriau!” Kažkur skaičiau, kad tai padeda (šypsosi)."

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Prasiplėtusiam „Gradiali“ pernai prireikė per 10 tūkst. kubų vandens daugiau ir per 2019 metus sunaudojęs apie 24,7 tūkst. kubų šis sveikatos centras tapo vandens pirkimo lyderis, kuris gerokai atitrūko 21 tūkst. kubų vandens ribos nepasiekusios "Palangos gintaro" sanatorijos bei "Palangos" viešbučių komplekso.


Jono Pirožniko, Palangos paplūdimio gelbėtojų vado, telefonas ir racija mūsų 15 minučių pokalbio metu vis pypsėdavo, skambėdavo. "Taip dirbu visą vasarą," - šyptelėjo J. Pirožnikas. "Jūs - Palangos, Lietuvos vasaros sostinės, premjeras," - jam atsakiau. Pagyręs visus savo gelbėtojus, Jonas "Palangos tiltui" prisipažino: "Vis tik labiausiai pasitikiu...


Palangos galerijoje "Ramybė" atidarytos dvi parodos: Šiuolaikinės autorinės juvelyrikos paroda "Simbiozė" ir tapybos paroda "Multivitaminai".


Jau kitą savaitę (gegužės 18 - 25 d.) Palangos paplūdimiuose kurorto komunalininkai pastatys persirengimo kabinas. "Tiesa, regis, nacionalinio visuomenės sveikatos centro rekomendacijos jose pastatyti po buteliuką su dezinfekavimo skysčiu laikytis nereikės - toks skystis, veikiamas aukštos temperatūros, tiesiog būtų neveiksmingas," - "Palangos tiltui" sakė G....


Jau šį penktadienį miestas taps dar gyvesnis - bus įjungtas muzikinis fontanas, fontanas miesto aikštėje prie parduotuvės "Maxima" ir fontanas Kastyčio ir Jūratės skvere. "Gegužės vidurys sutampa su kurorto sezono atidarymo švente. Nors jos šiemet dėl koronaviruso nebus, tačiau veikiantys fontanai yra miesto aktyviojo sezono ženklas ir...


Ketvirtadienį, balandžio 9 d., nuotoliniu būdu įvykusiame miesto savivaldybės Tarybos posėdyje Tarybos valdančiųjų konservatorių balsais Rima Narkienė, nebuvo patvirtinta Palangos lopšelio-darželio "Gintarėlis" direktore, nors anksčiau visi Tarybos komitetai balsavo už jos kandidatūrą. R. Narkienė "Palangos tiltui" sakė, kad toks Palangos Tarybos balsavimas dėl...


Laiškanešiai karantino metu turi labiau suktis: siuntų padaugėjo, be to, laiškanešiai į namus atneša ne tik mėgstamą leidinį, tačiau ir socialines išmokas, kai kam - ir pensijas. "Palangos tiltas" kalbėjosi su "Lietuvos pašto" Palangos skyriaus vadove Modesta Mėliūniene.


Saulius Čepkauskas, transporto įmonės UAB „Vlasava“ direktorius, sakė: "Neslėpsiu, mums dabar – nelengvas metas. Gerokai sumažėjo keleivių, o mums, kaip vežėjui, reikalavimai keliami dideli."


A futbolo lygoje rungtyniaujanti Palangos "Palanga" šeštadienį, spalio 26 d., Klaipėdoje 1-0 įveikė vietos "Atlantą."


Žygimantas Šeštokas, "Palangos kuršiai" direktorius: "Komanda pradeda NKL sezoną gerai nusiteikusi" (visą interviu skaitykite laikraštyje "Palangos tiltas" kitą penktadienį).


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius