Savivaldybės institucijų darbuotojams ir valstybės tarnautojams iki balandžio 14 d. imtinai uždrausta vykti į komandiruotes Lietuvoje ir į užsienio valstybes, klientų aptarnavimo paslaugos bus maksimaliai teikiamos nuotoliniu būdu

Palangos tiltas, 2020-03-13
Peržiūrėta
884
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangos miesto savivaldybės įmonių, įstaigų, institucijų darbuotojams ir valstybės tarnautojams iki balandžio 14 d. imtinai uždrausta vykti į komandiruotes Lietuvoje ir į užsienio valstybes.

 Vykdant Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro – valstybės lygio ekstremalios situacijos vadovo 2020 m. kovo 12 d. sprendimą Nr. V-344 „Dėl koronaviruso (COVID-19) valdymo priemonių“, Palangos miesto savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu uždraudžiama nuo 2020-03-13 iki 2020-04-14 imtinai Palangos miesto savivaldybės įmonių, įstaigų, institucijų darbuotojams ir valstybės tarnautojams vykti į komandiruotes, kaip jos apibrėžtos Lietuvos Respublikos darbo kodekso 107 straipsnyje, Lietuvoje ir į užsienio valstybes.

Palangos miesto savivaldybės įmonių, įstaigų, institucijų vadovams pavesta užtikrinti šio įsakymo 1 punkte nurodyto draudimo laikymąsi.

Į komandiruotę Lietuvos Respublikos teritorijoje leidžiama vykti tik išimties atveju, kai yra neatidėliotinas pareigų ar funkcijų atlikimas, užtikrinama rankų dezinfekcijos galimybė bei bendra asmens higiena, komandiruotę raštu suderinus su Palangos miesto savivaldybės administracijos direktoriumi.

Aptarnavimo paslaugos gyventojams valstybės ir savivaldybių institucijose, įstaigose ir organizacijose iki kovo 27 d. maksimaliai bus teikiamos nuotoliniu būdu, vengiant tiesioginio kontakto, nusprendė Palangos miesto Savivaldybė.

Vykdant Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro – valstybės lygio ekstremalios situacijos vadovo 2020 m. kovo 10 d. sprendimą Nr. V-333 „Dėl rekomendacijų darbdaviams organizuojant veiklą“ bei vadovaujantis 2020 m. kovo 10 d. sprendimu Nr. V-351 „Dėl koronaviruso (COVID-19) valdymo priemonių“, Palangos miesto savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu visoms Palangos miesto savivaldybėje esančioms valstybės ir savivaldybių institucijoms, įstaigoms ir organizacijoms pavesta nuo 2020 m. kovo 13 d. iki 2020 m. kovo 27 d. maksimaliai teikti gyventojams aptarnavimo paslaugas nuotoliniu būdu, vengiant tiesioginio kontakto.

Rekomenduojama darbdaviams (valstybės ir savivaldybių institucijoms, įstaigoms, įmonėms ir organizacijoms, kitiems juridiniams ir fiziniams asmenims) organizuoti veiklą, vengiant žmonių artimo kontakto – t. y. organizuoti posėdžius, pasitarimus, konferencijas ir kitus darbo susitikimus nuotoliniu būdu, naudojant telekomunikacijos priemones (vaizdo ir garso konferenciniu ryšiu).

Už šio įsakymo vykdymą ir kontrolę atsakingi valstybės ir savivaldybių institucijų, įstaigų, įmonių ir organizacijų, kiti juridiniai ir fiziniais asmenys ir vadovai

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangos miestą (balandžio 19-25 d. savaitę pasiekė 666 vakcinos nuo COVID-19 ligos: 366 – Pfizer, 100 – Moderna, 200 – Vaxzevria (AstraZeneca). Anot Palangos mero Šarūno Vaitkaus, iki penktadienio (balandžio 23 d.) buvo panaudotos visos turėtos Pfizer vakcinos.


Kaip Palangos miesto savivaldybė atrodė šiais metais žvelgiant mokesčių surinkimo prievaizdo, Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) akimis? Kiek verslo liudijimų ir kokiai veiklai palangiškiai buvo šiemet išsiėmę? Kaip Palangoje surenkami labiausiai valstybės biudžetą papildantys gyventojų pajamų ir pridėtinės vertės mokesčiai (GPM ir PVM)? „Palangos...


Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Klaipėdos departamento Palangos skyrius penktadienį, spalio 9 d., informavo, kad atlikus profilaktinį tyrimą, dviem Palangos „Lino“ darbuotojams nustatyti COVID-19 susirgimai.


Šiuo metu (sekmadienį, kovo 29 d.) Palangos miesto savivaldybės komanda rūpinasi 21 palangiškiu grįžusiu iš užsienio ir kurie save izoliavo savivaldybės suteiktose patalpose.


Vyriausybė šiandien, kovo 25 d., posėdyje pritarė draudimui teikti apgyvendinimo paslaugas, išskyrus privalomam karantinavimui.


Palangos miesto savivaldybės įmonių, įstaigų, institucijų darbuotojams ir valstybės tarnautojams iki balandžio 14 d. imtinai uždrausta vykti į komandiruotes Lietuvoje ir į užsienio valstybes.


VMVT Palangos VMVT su Palangos miesto viešbučių ir restoranų asociacija gegužės 23 d. viešbučio „Vanagupė“ konferencijų salėje organizavo Palangos viešojo maitinimo įmonių vadovams ir atsakingiems darbuotojams seminarą „Maisto saugos valdymas maisto tvarkymo subjektuose. Kontrolės procedūros, efektyvios trūkumų šalinimo priemonės, poveikio...


Į posėdį susirinkusi Palangos miesto savivaldybės bendruomenės vaiko teisių apsaugos taryba, vadovaujama Palangos mero pavaduotojo Rimanto Mikalkėno, aptarė vaiko teisių apsaugos situaciją kurorte bei galimus kylančių problemų sprendimo būdus. Posėdyje, kurį inicijavo Savivaldybės administracijos Vaiko teisių apsaugos skyrius (VTAS), dalyvavo vicemeras R. Mikalkėnas, Savivaldybės...


Lietuvoje dabar madinga ieškoti įvairių didelės piliečių emigracijos priežasčių. Dažniausiai apsiribojama spėlionėmis, nes rimtų tyrimų šia tema iki šiol lyg ir nėra. Viena iš moderniausių versijų, arba kaip pasakytų anglai „up-to-date“ – yra ta, jog dažnas lietuvis savo šalyje nesijaučia laukiamas valdiškose įstaigose. Netgi...


Trečiadienį Palangoje posėdžiavo Tarpžinybinė darbo grupė vizų išdavimo turistams procedūrų tobulinimo klausimams nagrinėti, vadovaujama užsienio reikalų viceministrės A. Skaisgirytės-Liaukšienės. Dvi valandas trukusio posėdžio metu tartasi, kokius žingsnius reikia žengti, kad užsienio turistams Lietuva taptų dar patrauklesnė valstybė.  


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius