Savivaldybės turtu rūpinasi... gyventojai

Aistas MENDEIKA, 2010-02-10
Peržiūrėta
355
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Praėjusį pirmadienį palangiškiai vienas po kito varstė „Palangos tilto“ redakcijos duris ir pasakojo, kaip niokojamas Savivaldybei priklausantis turtas – buvusių purvo gydyklų pastatas Vytauto gatvėje. Žmonių rūpestis sulaukė atgarsio: užvakar pradėtas ikiteisminis tyrimas.

 

Praėjusiais metais Palangos miesto savivaldybė savo žinion perėmė buvusių purvo gydyklų pastatą. Iki tol jis bent šiek tiek buvo saugojamas, jame veikė signalizacija, nors dažnai ir sutrikdydavo netoliese gyvenančių palangiškių ramų miegą. Vėliau, po perėmimo, pastato niekas nebesaugojo. Iš Savivaldybės garsiakalbių sklido tik gražios kalbos, kad bus atgaivintos gydyklos, kad bus padaryta tas ir anas. Deja, viskas ir liko tik kalbomis.

Palangos miesto savivaldybės Administracijos direktorius Valerijus Kuznecovas teigė, jog ruošiamasi pastatą užsandarinti – užkalti langus, duris. Tikėtasi, jog taip ir bus padaryta. Todėl nenuostabu, jog daugelis, praėjusį pirmadienį pamatę viduje besidarbuojančius vyriškius, pagalvojo, jog tai darbininkai. Tačiau kai kuriems palangiškiams kilo įtarimų ir jie kreipėsi į „Palangos tilto“ redakciją.

Laikraščiui Administracijos direktorius V.Kuznecovas teigė, jog nėra galimybių viską saugoti, o ir nieko blogo, jei kas nors pavogs kokią nors smulkmenėlę. Tačiau policijos pareigūnams, gavusiems iš „Palangos tilto“ informaciją apie buvusiose purvo gydyklose šeimininkaujančius neaiškius piliečius, pasirodė kitaip. Nuvykę į vietą jie sulaikė du palangiškius, kurie išmontavo vėdinimo sistemos ventiliatorius ir mėgino juos pasisavinti. Vagišių padaryta žala nustatinėjama.

Pasak policijos pareigūnų, analogiškų atvejų yra buvę ir daugiau, kai nesaugomas Savivaldybės turtas suniokojamas, o vėliau gaunami raštai, jog padaryta didelė žala.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Ekonomikos ir inovacijų ministerijai skyrus milijonus eurų smulkiojo ir vidutinio verslo atstovams testuoti dėl koronaviruso, Palangos smulkieji verslininkai kol kas neskuba pasinaudoti tokia galimybe. Kaip „Palangos tiltą“ pirmadienio popietę informavo Jūratė Mikutienė, Palangos poliklinikos (Palangos asmens sveikatos priežiūros centro – aut.) direktorė, praėjusį penktadienį...


Kas nutiko Palangai? Per visus praeinančių metų mėnesius, išskyrus rugsėjį, Palangoje gerokai daugiau žmonių mirė nei gimė kūdikių. Mirtis visus rekordus sumušė lapkritį - į Anapilį iškeliavo 32 palangiškiai. "Palangos tiltas" aiškinosi kodėl.


Iki rytmečio visą savaitgalį vykęs poilsio namuose „Auska“ festivalis "Pudra" ir sutrukdęs palangiškių ir kurorto svečių ramybę neliko nepastebėtas ir vietos policijos. Kaip „Palangos tiltui“ sekmadienį sakė Kęstutis Bončkus, Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Palangos miesto policijos komisariato Veiklos skyriaus viršininkas...


Šiandien, tarp 11 ir 12 valandos, į kavinę "Armėniški šašlykai" (J. Basanavičiaus g. 27, Palanga) atvykus FNTT pareigūnams, kavinės savininkas Darius Miklovas, kuris yra ir Palangos viešbučių ir restoranų asociacijos (PVRA) prezidentas, pareigūnams pasipriešino. Sutramdyti D. Miklovą pavyko jį paguldžius ant promenados grindinio ir...


Kiekvieno palangiškio svajonė, kad renovacijos darbai vyktų sklandžiai, greitai ir efektyviai. Bet kaip parodė „Palangos tilto“ tyrimas, renovaciją kurorte lydi ne tik džiaugsmai, bet ir keiksnojimai dėl broko ir defektų, neaiškių sąmatų ir išlaidų, painiavos, kiek ir kam teks mokėti. „Palangos tiltas“ tęsia straipsnių ciklą apie renovaciją...


Baigtas ikiteisminis tyrimas dėl incidento Palangos atrakcionuose  6

Klaipėdos apygardos prokuratūros, „Palangos tilto“ inf. , 2013 04 22 | Rubrika: Miestas

Klaipėdos apylinkės prokuratūroje baigtas ikiteisminis tyrimas dėl didelį atgarsį visuomenėje sukėlusio incidento Palangos atrakcionuose. 11 tomų baudžiamoji byla penktadienį, balandžio 19 d. perduota Palangos miesto apylinkės teismui.


Ko per 20 Lietuvos nepriklausomybės metų nepajėgė padaryti nė vienas Palangos meras, per šiek tiek daugiau kaip pusmetį pavyko atlikti dabartiniam kurorto merui Šarūnui Vaitkui – jo pastangomis Vyriausybė tęsėjo dar liepos mėnesį Palangai duotą pažadą: erdvius kelininkų poilsio namus, esančius priešais savivaldybės administracijos pastatą Vytauto gatvėje, užvakar...


Savivaldybės turtu rūpinasi... gyventojai

Aistas MENDEIKA, 2010 02 10 | Rubrika: Miestas

Praėjusį pirmadienį palangiškiai vienas po kito varstė „Palangos tilto“ redakcijos duris ir pasakojo, kaip niokojamas Savivaldybei priklausantis turtas – buvusių purvo gydyklų pastatas Vytauto gatvėje. Žmonių rūpestis sulaukė atgarsio: užvakar pradėtas ikiteisminis tyrimas.


Milijoninės vertės turtas nyksta

Dalia JURGAITYTĖ, 2010 02 06 | Rubrika: Miestas

Palangiškė, užsukusi į redakciją, pranešė, kad ją suneramino vykstantys intensyvūs buvusių purvo gydyklų griovimo darbai. Anot miestelėnės, daužomi langai ir išimami aliuminio rėmai. Vaizdas baisus ir jai kyla pagrįstas klausimas: negi kurorto valdžiai nerūpi atvirai grobiamas miesto turtas?


Buvusios purvo gydyklos – miestui

Dalia JURGAITYTĖ, 2009 11 21 | Rubrika: Miestas

Trečiadienį miesto vadovas Vytautas Stalmokas ir Administracijos direktorius Valerijus Kuznecovas lankėsi Vilniuje, Sveikatos apsaugos ministerijoje, kur pasirašytas valstybės turto, buvusių purvo gydyklų, perdavimo kurortui aktas.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius