Seimo narys Mindaugas Skritulskas dirbs Ekonomikos komitete

"Palangos tilto" informacija, 2020-11-20
Peržiūrėta
872
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Seimo narys Mindaugas Skritulskas dirbs Ekonomikos komitete

Ketvirtadienį, lapkričio19 d., Seimas patvirtino komitetų sudėtį. Mindaugas Skritulskas, palangiškis, Seimo nariu išrinktas Mėguvos rinkimų apygardoje, dirbs Ekonomikos komitete. M. Skritulsks pasidalino žinia socialiniame tinkle Facebook: "Dirbsiu Ekonomikos komitete, kuris pagal pagal kompetenciją dalyvaudamas teisėkūroje, yra atsakingas už Lietuvos ūkio (ekonomikos) valstybinio reguliavimo energetikos, susisiekimo (oro, vandens, geležinkelių, kelių), transporto infrastruktūros, logistikos, investicijų, pramonės, prekybos, paslaugų, verslo ir turizmo srityse, valstybės turto valdymo, naudojimo, disponavimo juo ir privatizavimo, viešųjų pirkimų ir laisvųjų ekonominių zonų, ūkio subjektų veiklos (įmonių steigimo, registravimo, veiklos, reorganizavimo, konkurencijos, bankroto), valstybės ir privataus kapitalo partnerystės (koncesijų), viešųjų įstaigų veiklos, informacinės visuomenės, aukštųjų technologijų, inovacijų ir skaitmeninės ekonomikos darnios bei pažangios plėtros, valstybės technologinio modernizavimo, komunikacijų valdymo ir modernizavimo, informacinių išteklių ir ryšių infrastruktūros valdymo ir jų saugos teisinį reguliavimą, aukštųjų technologijų, inovacijų bei technologijų strategines reformas, informacinio saugumo politikos formavimą, ilgalaikės strateginės valstybės aukštųjų technologijų, inovacijų ir technologinės raidos vizijos kūrimą ir įgyvendinimą, taip pat už tinkamą šias sritis reguliuojančių teisės aktų įgyvendinimą."

Komiteto pirmininku tapo buvęs ministras Kazys Starkevičius. Komitete dirbs ir buvęs Kauno meras, TS-LKD narys Andrius Kupčinskas.

 

Jūsų komentaras:

Palangiskis 2020-11-22 09:01 (IP: 172.68.182.63)
Tikikimes nekrapstys nosies kaip kažkada krapste ir nieko neveikė seime zeimys, vinkus... Pasistengs ir pakovos dėl Palangos

Taip pat skaitykite

Palangos mobilusis punktas ilgina darbo laiką – nuo sausio 25 d., antradienio, mobilusis punktas dirbs dviem pamainomis.


Prekybos tinklai jau ėmė skelbti, kaip dirbs per šventinį laikotarpį. „Lidl“ ir „Maxima“ pirmadienį informavo, kad visiškai nedirbs pirmąją Kalėdų dieną ir Naujųjų metų dieną. Apie tokį patį sprendimą kiek anksčiau informavo ir „Iki“.


Nuo birželio 1-osios kurortuose ir kai kuriose kitose „Iki“ parduotuvėse pirkėjų patogumui ilginamas darbo laikas. Prasidėjus šiltajam sezonui tam tikros parduotuvės dirbs iki 22:30 val. 8 įvairiose šalies vietose esančių „Iki“ parduotuvių darbo laikas nuo birželio 1-osios bus pailgintas ir jos dirbs iki 22 val. Visomis savaitės dienomis iki 22:30 val....


Nuo 2020 m. gruodžio 21 d. iki 2021 m. sausio 2 d. imtinai koreguojamas mobiliosios tepinėlių paėmimo brigados darbo laikas – tepinėliai nebus imami gruodžio 25 d. bei sausio 1 d., tačiau mobilioji brigada dirbs šeštadieniais – gruodžio 26 d. ir sausio 2 d. nuo 9 val. iki 12 val. Kitomis savaitės dienomis mobilioji tepinėlių paėmimo brigada dirbs įprastu grafiku:...


"Kovidas" įsisuko tarp Seimo konservatorių. Juo šią savaitę susirgo Vytautas Juozapaitis, taip pat Andrius Kupčinskas. Pastarasis po Seimo Ekonomikos komiteto posėdžio praėjusį ketvirtadienį, lapkričio 19 d., bendrai nuotraukai pozavo su komiteto pirmininku Kaziu Starkevičiumi ir Mindaugu Skritulsku. Mindaugas Skritulskas antradienio, lapkričio 24 d., vakarą sakė...


Palangos miesto Tarybos narė Svetlana Grigorian, kuri dalyvavo rinkimuose į Seimą vienmandatėje Mėguvos rinkimų apygardoje, patvirtino „Palangos tiltui“, kad nuo šiol ji dirbs Seime, Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) pirmininko ir Seimo nario Gintauto Palucko padėjėja.


Seimo narys Mindaugas Skritulskas dirbs Ekonomikos komitete

"Palangos tilto" informacija, 2020 11 20 | Rubrika: Miestas

Ketvirtadienį, lapkričio19 d., Seimas patvirtino komitetų sudėtį. Mindaugas Skritulskas, palangiškis, Seimo nariu išrinktas Mėguvos rinkimų apygardoje, dirbs Ekonomikos komitete.


Nuo rytojaus, lapkričio 11 d., mobilus koronaviruso patikros punktas Palangoje dirbs intensyvesniu grafiku – penkias dienas per savaitę. Tyrimai bus atliekami kiekvieną darbo dieną – nuo pirmadienio iki penktadienio 8–12 val.


PT informuoja, kad karantino metu "Maxima" Plytų gatvėje Palangoje dirbs ne 7.00 val, o nuo 8.00 val. Kaip ir anksčiau, dirbs iki 22.00 val.


Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai (TS-LKD) sekmadienį išsirinko partijos pirmininko pavaduotojus, partijos Tarybą, Prezidiumą ir Priežiūros komitetą. Į TS-LKD Tarybą buvo išrinktas ir TS-LKD Palangos skyriaus pirmininkas, Palangos meras Šarūnas Vaitkus ir Seimo narys Pranas Žeimys.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius