„Šeimos, meno ir sporto glėby“ sukvietė Šventosios bendruomenę

Palangos tiltas, 2017-05-18
Peržiūrėta
1233
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

„Šeimos, meno ir sporto glėby“ sukvietė Šventosios bendruomenę

Gegužės 15-ąją, Šeimos dieną, Šventosios pagrindinės mokyklos ir miestelio bendruomenė rinkosi į koncertą „Šeimos glėby“, kurį savo mylimiems tėveliams, seneliams ir kitiems šeimos nariams dovanojo Šventosios lopšelio darželio „Sigutė“ vaikučiai (vad. A. Valaitienė, A. Sungailienė, M. Kažienė), Palangos S. Vainiūno meno mokyklos (mokyt. V. Juškienė, B. Čepienė) bei mūsų mokyklos mokiniai (mokyt. V. Petrošienė, E. Jucevičius, pradinių kl. mokytojos).
Programos dalyviai – darželinukai ir I-IX klasių mokiniai – nuoširdžiai šoko, muzikavo, deklamavo, stengėsi parodyti, ko yra išmokę per visus mokslo metus lankydami papildomos veiklos būrelius, muzikos mokyklą. Skambėjo liaudiški, klasikiniai ir šiuolaikinės muzikos kūriniai.
Prieš koncertinius numerius vyresnieji mokiniai išsakė savo nuomonę apie tai, kodėl kiekvienam žmogui šeima yra labai svarbi, brangi, šventa, pripažino, kad šeima – tai laimės namai, pati saugiausia vieta, kur gera kasdien sugrįžti. Vaikai jautriai padėkojo savo tėveliams, žadėdami amžiną pagarbą ir meilę.
Gausiai susirinkę tėveliai kartu su savo vaikais apžiūrėjo pradinių klasių mokinių piešinių parodą „Mano šeima“, nuotaikingai fotografavosi, dėkojo už koncertą ir neskubėjo atsisveikinti.

Mokytoja Rimantė TOLIUŠIENĖ

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Šeštadienį (birželio 11 d.) Elijos paplūdimyje Šventojoje rinkosi šeimos kartu statyti vieną didelę smėlio pilį.


„Vaikų globa - tai prasmingiausia dovana, kurią žmogus gali padovanoti kitam, mažesniam už save.  Jūs galite padovanoti savo šeimą vaikui, kuris jos neturi“ - renginių vedėjas Rokas Pilibaitis kreipėsi į gausiai susirinkusią miesto bendruomenę kviesdamas įsitraukti į šeimos šventės sūkurį. 


Palangos miesto socialinių paslaugų centras rytoj, gegužės 13 d. 15.30 val., visas mamas, tėčius, vaikus ir jų senelius kviečia į Šeimos šventę.


Jau šeštus metus rengiamas nemokamas sveikatingumo, sporto ir meno festivalis „1000 saulių“ įvyks Palangoje rugpjūčio 20-22 dienomis. Palangos žiemos aikštė trims dienoms virs juoko ir geros nuotaikos oaze. Apie 50 dalyvių, lektorių, trenerių, edukatorių ir atlikėjų iš Lietuvos ir svetur, bei per pusšimtis įvairiausių veiklų suburs aktyviai ir prasmingai praleisti priešpaskutinį vasaros...


Birželio viduryje baigtas dar vienas Šventosios pagrindinės mokyklos sporto aikštyno įrengimo darbų etapas – greta mokyklos įrengti šiuolaikiški bėgimo takai, padengti gumine, pralaidžia vandeniui danga su integruota 100 metrų bėgimo tiesiąja ir šuolio į tolį sekcija. Šie įrenginiai papildė daugiafunkcinį sporto ir laisvalaikio kompleksą...


Jau netrukus prasidės Šventosios pagrindinės mokyklos sporto aikštyno rekonstrukcijos darbai. Darbų pradžia numatyta kitą savaitę.


Gegužės 15-ąją, Šeimos dieną, Šventosios pagrindinės mokyklos ir miestelio bendruomenė rinkosi į koncertą „Šeimos glėby“, kurį savo mylimiems tėveliams, seneliams ir kitiems šeimos nariams dovanojo Šventosios lopšelio darželio „Sigutė“ vaikučiai (vad. A. Valaitienė, A. Sungailienė, M. Kažienė), Palangos S. Vainiūno meno mokyklos...


„Keiskimės kartu, būkime aktyvūs, kurkime parapijos bendruomenę ir tradicijas: juk parapija – jūsų, palangiškiai, o ne Mariaus, Jono ar Antano, juolab, kad nei vienas klebonas negyvens čia amžinai. Nors, tiesą sakant, kai kur nors nuvykstu ir pasakoju apie Palangą, neretai išsprūsta: „Mano parapija“, – prie tradicinio antradieninio puodelio...


Penktadienio popietę mažieji futbolininkai skubėjo į Šventąją, kurioje oficialiai atidaryta sporto aikštė. Miesto meras Šarūnas Vaitkus ir vicemeras Saulius Simė linkėjo vaikams pasiekti gerų sportinių rezultatų.


Šeimos dienos renginiai Šventosios mokykloje

N.Šauklienė, mokytoja, 2009 05 22 | Rubrika: Miestas

Visą praėjusią savaitę Šventosios pagrindinėje mokykloje vyko renginiai, skirti Tarptautinei Šeimos dienai.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius