Sėkmingi šventiniai Palangos krepšininkų startai

Palangos tiltas, 2017-01-09
Peržiūrėta
457
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Sėkmingi šventiniai Palangos krepšininkų startai

Mokinių žiemos atostogų metu Palangos sporto centro jaunieji krepšininkai ne tik tobulino savo įgūdžius treniruotėse, bet ir sėkmingai dalyvavo varžybose.
Kretingos sporto mokykloje įvyko X Lietuvos nusipelniusio trenerio Stasio Ruzgailos vardo vaikų, gimusių 2004–2005 m., krepšinio turnyras. Jame dalyvavo jungtinė Palangos sporto centro ir Skuodo sporto mokyklos‚ Klaipėdos krepšinio mokyklos, Šilutės sporto mokyklos ir Kretingos sporto mokyklos berniukų komandos. Po atkaklių kovų I vietą laimėjo Palangos sporto centro komanda, iškovojusi visas pergales. Buvo išrinkti geriausi kiekvienos komandos žaidėjai, tarp kurių pateko palangiškis Rokas Jocys. Turnyro metu surengti tritaškių bei baudų metimo konkursai. Per 1 min. pataikęs 8 tritaškius, šį konkursą laimėjo mūsų sporto centro mokinys R. Jocys.
Kaune, Sabonio krepšinio centro aikštelėse rungtyniavo berniukai, gimę 2007 m. Tarptautiniame vaikų turnyre varžėsi komandos iš Maskvos, Kauno ir Vilniaus. Palangiškiai sudarė „Žemaitijos“ komandą, kurioje dar žaidė berniukai iš Plungės ir Kretingos. Trenerio Regimanto Juškos vadovaujama komanda įveikė visus varžovus, ir finale susitiko su „Sostinės“ - I komanda, kurią treniruoja buvęs sporto centro ugdytinis Antanas Gliožeris. Įtemptoje kovoje stipresni buvo žemaičiai. Palangiškis Armandas Korsakas išrinktas geriausiu turnyro žaidėju. Apdovanojimus krepšininkams įteikė Arvydo Sabonio brolis.
Gruodžio 28 d. sporto centro mergaičių komanda dalyvavo LMKL projekte „Tapk krepšinio žvaigžde“. Mažosioms palangiškėms treniruotę vedė projekto ambasadorė Rima Valentienė, iš Palangos kilusi Kauno rajono „Hoptrans-Sirenų“ kapitonė, viena kovingiausių lygos žaidėjų, Kornelija Balčiūnaitė, ekipos įžaidėja Europos jaunių čempionė Gabrielė Gutkauskaitė, taip pat Kauno „Aisčių-LSU“ atstovė kretingiškė Gintarė Paulauskaitė ir ilgametė LMKL žaidėja, klaipėdietė Aušra Naidenienė. Smagiai pasitreniravusios sporto centro ugdytinės sausio 7 d. kartu su trenere Daiva Mažioniene dalyvaus pirmame savo turnyre Šiauliuose.

Sporto centro informacija

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

„Palangos Kuršių“ vedliui prasibrauti į geriausių žaidėjų penketuką padėjo rezultatyviausios ir naudingiausios karjeros VIKINGLOTTO-NKL rungtynės su „Jonava“.  


Sausio 21 d. Kėdainių sporto arenoje vyko Lietuvos moksleivių krepšinio lygos (MKL) šventė „Taip krepšinį žaisti verta“, kuri dar vadinama lygos „Žvaigždžių diena“. Daugiau kaip 300 jaunųjų sportininkų iš visos Lietuvos demonstravo savo sugebėjimus įvairiose krepšinio rungtyse, o geriausieji lygos krepšininkai susikovė...


Mokinių žiemos atostogų metu Palangos sporto centro jaunieji krepšininkai ne tik tobulino savo įgūdžius treniruotėse, bet ir sėkmingai dalyvavo varžybose.


Savaitgalį Kėdainiuose vyko Lietuvos karatė kiokušin federacijos didžiausias metų renginys – Lietuvos moksleivių taurės finalinės varžybos, į kurias susirinko beveik 800 dalyvių iš 40 Lietuvos klubų. Varžybose dalyvavo moksleiviai nuo 10 iki 18 metų, kurie kovojo ne tik asmeninėje įskaitoje, bet ir komandinėje.


2014 –2015 m. sezono Lietuvos moksleivių krepšinio lygos varžybos pasiekė finišo tiesiąją. Kiekvieną savaitgalį jau vyksta atskirų čempionatų ir divizionų finalinių ketvertų varžybos. Atsakingiausi metų startai prasideda ir Palangos sporto centro krepšininkams. Kovo 13-15 dienomis A. Sabonio sporto centro aikštėje savo jėgas išbandys jauniausieji...


Sabonis: „Palangos sporto kompleksas atitinka krepšininkų lūkesčius“

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2014 01 23 | Rubrika: Miestas

Antradienį Palangos miesto savivaldybėje lankėsi ir su kurorto vadovais susitiko Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) prezidentas Arvydas Sabonis, LKF garbės prezidentas Vladas Garastas, LKF generalinis sekretorius Mindaugas Špokas, LKF vykdomojo komiteto narys Saulius Vilkas bei Liet uvos studentų krepšinio lygos prezidentas Rimantas Cibauskas.


Praėjusį savaitgalį Gargžduose vyko Lietuvos moksleivių krepšinio lygos „Manijos MKL“ jaunių vaikinų čempionato trečiojo diviziono finalinio ketverto varžybos. Į finalą iš 32 žaidusių komandų pateko keturios Žemaitijos ekipos iš Palangos, Plungės, Gargždų sporto centrų ir Telšių sporto rekreacijos centro „Mantemija“ komanda. Geriausia III...


Tarptautinės mokytojų dienos proga pedagogams gražiausius žodžius skyrė ne tik auklėtiniai, bet ir miesto savivaldybės atstovai. Vicemeras Saulius Simė kartu su mero patarėja Karolina Kubeldziene lankėsi miesto mokyklose bei pedagogams dovanojo po tortą.


Pastaruoju metu Palangos krepšinio ekipai „Naglis“ tenka atlaikyti itin sunkius išbandymus – kilus įtarimams, jog Palangos „Naglio“ ekipos krepšininkai siekė pasipelnyti iš rungtynių su Kauno „Žalgirio“ klubu ir Lietuvos lažybų kontorose už savo ekipos pralaimėjimą didesniu nei 30 taškų skirtumu, imta netgi svarstyti apie galimas bausmes. Kaip patikino „Naglio“ vyriausiasis treneris...


Beveik šventiniai pamąstymai  3

Mindaugas SKRITULSKAS, Palangos miesto savivaldybės tarybos narys, 2009 12 21 | Rubrika: Miestas

Artėja Šv. Kalėdos – susitaikymo ir ramybės metas. Paprastai šią akimirką bet kuri priešprieša, pyktis, nesutarimai atrodo beprasmiai ar net juokingi. Gaila, tačiau ir šiais metais Palangos miesto savivaldybės taryboje neišvengta barnių, didesnių ar mažesnių rietenų.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius