Kurorto muziejuje – seminaras suaugusiems „Kaip rūpintis savo psichine sveikata“

Palangos tiltas, 2021-11-13
Peržiūrėta
1935
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Kurorto muziejuje – seminaras suaugusiems „Kaip rūpintis savo psichine sveikata“

Palangos kurorto muziejus prisijungia prie Lietuvoje lapkričio 15–21 dienomis vykstančios Suaugusiųjų mokymosi savaitės surengdamas seminarą suaugusiems „Kaip rūpintis savo psichine sveikata“.

Kad būtume sveiki, neužtenka vien gerai valgyti ir sportuoti. Psichinę sveikatą lemia mūsų mintys ir, jei per daug susitelkiame į nepageidaujamas ir nerimą keliančias mintis, galime patirti stresą ir protinį išsekimą.

Suaugę žmonės patiria ypatingą stresą, nes jie rūpinasi daugybe dalykų.

O kaip pasirūpinti patiems savimi?

Kuo daugiau žmonės skaito, kuo daugiau jie dėlioja dėlionių, keliauja ir pamato naujus dalykus, kuo aktyviau jų protas yra įsitraukęs, tuo mažesnė tikimybė, kad jie senatvėje susirgs demencija, Alzheimeriu ar kitomis protinėmis ligomis. Labai svarbu turėti tam tikrą protinį stimulą. Seminare sužinosite kaip rūpintis savo protine psichine sveikata ir užkirsti kelią ligoms senatvėje. 

Bus praktinių užduočių, ATVYKDAMI TURĖKITE RAŠYMO PRIEMONĘ.

Karolina Rudžionytė - nevyriausybinės organizacijos "Gausus gyvenimas" bendraįkūrėja. Karolina atliko tyrimus apie senyvus žmones ir jų požiūrį į mirtį. Šiuo metu teikia individualias konsultacijas jaunimui ir suaugusiems.

Vykdoma išankstinė registracija el. paštu [email protected]

arba telefonu: 8 460 30631 nuo 8 iki 17 val.

Renginio metu privaloma dėvėti medicinines kaukes.

Rūpinkitės savimi! 

ĮĖJIMAS – TIK TURINTIEMS GALIMYBIŲ PASUS. 

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Nors vasara daugeliui, ypač – dailiosios lyties atstovėms, siejasi su tobulai įdegusia oda, norint to pasiekti, reikia nemažai pastangų, nukreiptų į tinkamą, atsakingą odos priežiūrą.


Kviečiame į renginį - seminarą apie galiojančius ir numatomus finansavimo kvietimus. 


Rugpjūčio 3, 10 ir 17 dienomis (ketvirtadieniais) 15.30 val. Palangos viešosios bibliotekos renginių salėje vyks popieriaus karpinių vaikams ir suaugusiems edukacijos.


Nemokamas sveikatingumo, sporto ir meno festivalis „1000 saulių“ artėja! Jau rugpjūčio 11-13 dienomis aštuntus metus puoselėjamas renginys vėl įsilies į aktyvų pajūrio gyvenimą Palangoje ir Šventojoje.


Balandžio 25 d. (antradienį) 17 val. Palangos viešojoje bibliotekoje Benas Bėrantas debiutuos trumposios prozos istorijų rinkiniu suaugusiems skaitytojams „Pirštų galiukais".


Rugpjūčio 12 d. (penktadienį) 16 val. Palangos viešojoje bibliotekoje (renginių salė, III a.) ukrainietė dailininkė Natalija Didenko maloniai kviečia į popieriaus karpinių edukaciją vaikams ir suaugusiems.


Palangos kurorto muziejus prisijungia prie Lietuvoje lapkričio 15–21 dienomis vykstančios Suaugusiųjų mokymosi savaitės surengdamas seminarą suaugusiems „Kaip rūpintis savo psichine sveikata“.


Palangiškius ir miesto svečius kviečiame nuo balandžio 3 d. į papildomai organizuojamus haloterapijos seansus. Haloterapija (druskų gydykla) pagerina kvėpavimo sistemos ligomis sergančiųjų būklę, stiprina imunitetą, puikiai tinka peršalimo ligų profilaktikai. Ši procedūra ne tik sumažina kvėpavimo takų problemas, bet ir gydo sinusitą, nosiaryklės uždegimus.


Kai biologinis laikrodis pradeda tiksėti ne mūsų naudai, privalu pasirūpinti savo užtarnautu poilsiu – senatve.


Vėžys – viena dažniausių ligų Europoje, nusinešanti daugelio žmonių gyvybes. Kasmet rugsėjo 15 d. minima Tarptautinė prostatos vėžio diena, kuria siekiama atkreipti dėmesį į dažniausią vyrų onkologinę ligą Lietuvoje. 2014 m. prostatos vėžiu sirgo 300 vyrų, o prevencine programa, kuri yra nemokama, pasinaudojo tik 29 proc. Moterys apie sveikatos problemas linkusios...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius