Senosios gimnazijos mokinė Julija Balčiūtė – Europos čempionė

Palangos tiltas, 2017-11-13
Peržiūrėta
1413
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Senosios gimnazijos mokinė Julija Balčiūtė – Europos čempionė

Savaitgalį Lenkijos Kielce mieste vyko Europos jaunučių 14-16 m. bei jaunimo 18-22 m. čempionatas, kuriame Lietuvos rinktinės garbę gynė Julija Balčiūtė, Aistė Jankauskaitė bei Jūratė Milašiūtė. Į šį Europos čempionatą susirinko virš 300 dalyvių iš 22 Europos šalių.
Europos čempione jaunučių 14-16 m. merginų svorio kategorijoje +65kg tapo Palangos senosios gimnazijos gimnazistė J. Balčiūtė. Shodanietė pirmoje kovoje įveikė rumunę Kamilą Szikszai, pusfinalyje nepaliko jokių vilčių vengrei Szenge Szakacs, o finale taip pat užtikrintai per pagrindinį laiką įrodė savo pranašumą prieš lenkę Gabrielą Kolendą. Julija, pasibaigus varžyboms, gavo specialų prizą ir buvo pripažinta geriausia Europos jaunučių čempionato kovotoja tarp visų merginų.
Europos jaunimo 18-22 m. čempionate debiutavo A. Jankauskaitė ir J. Milašiūtė, merginos buvo vienos jauniausių čempionato kovotojų. Jūratė pirmoje kovoje įveikė lenkę Marta Zvierz, ketvirtfinalyje nusileido būsimai vicečempionei iš Vengrijos. Aistė pirmoje kovoje turėjo pripažinti varžovės iš Lenkijos pranašumą, nepaisant to, Aistė parodė tikrą charakterį ir nusipelnė pagarbos, nes ant tatamio lipo dar ne visai pasveikusi ir neatsistačiusi po ligos.
Palangos karatė kiokušin mokyklos „Shodan“ treneriai Lukas Kubilius ir Aivaras Baltmiškis džiaugiasi, kad po pertraukos pavyko vėl parvežti Europos čempionės titulą į Palangą, prieš tai pavyko tai padaryti A. Jankauskaitei, o šiais metais galime džiaugtis Julijos puikiu pasiekimu.

„Shodan“ inf.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Jono Brindzos epocha. Taip vadinamas 1961-2000 metų Palangos senosios gimnazijos gyvavimo laikotarpis. 


Kas pasakė, kad skaičiuose nėra šilumos? Na, gal skaičiuose ir nėra, bet bent jau skaičių mokslo mokančios Palangos senosios gimnazijos matematikos sklidinos ne tik šilumos, bet ir poezijos. 


Pirmasis Palangos senosios gimnazijos direktorius, praktiškai vykdęs šias pareigas, Juozas Butkus, net nebuvo paskirtas vadovu.


Gausybės gražių ir švytinčių jaunuolių iškilminga eisena trečiadienį, liepos 20 dieną, papuošė Palangą – įteikti brandos atestatai 114 Palangos senosios gimnazijos abiturientų.


Spalio šeštosios dienos popietę Palangos senosios gimnazijos I-III klasių mokiniai autobusu išvyko į Lietuvos sostinės oro uostą, tikėdamiesi, kad greit galės vaikščioti  didingos Austrijos sostinės Vienos gatvėmis.


Praėjusį sekmadienį Palangos senosios gimnazijos abiturientams buvo įteikti brandos atestatai. Šventę abiturientai pradėjo susirinkdami prie Palangos senosios gimnazijos, kur buvo atidengta grindinio plytelė, skirta gimnaziją baigiantiems 81-osios laidos abiturientams.


Sekmadienį, liepos 25 d., Palangos senosios gimnazijos abiturientams buvo įteikti brandos atestatai. Palangos senąją gimnaziją šiais mokslo metais baigė 95 mokiniai.


Gegužės 26 dieną nuskambėjo paskutinis skambutis 99 Palangos senosios gimnazijos abiturientams, kuriems, be įprastinės mokyklinės veiklos, teko neeiliniai išbandymai – paskutiniais metais jiems reikėjo įveikti pandemijos, karatino, nuotolinio mokymosi iššūkius.


Savaitgalį Lenkijos Kielce mieste vyko Europos jaunučių 14-16 m. bei jaunimo 18-22 m. čempionatas, kuriame Lietuvos rinktinės garbę gynė Julija Balčiūtė, Aistė Jankauskaitė bei Jūratė Milašiūtė. Į šį Europos čempionatą susirinko virš 300 dalyvių iš 22 Europos šalių.


Praėjęs penktadienis Palangos senosios gimnazijos 76 laidos 146 abiturientams buvo neeilinis – jiems įteikti brandos atestatai. Šventė prasidėjo eisena nuo gimnazijos iki naujosios Palangos koncertų salės, kurioje ir įvyko atestatų įteikimo ceremonija. Abiturientus sveikino Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus, Lietuvos Respublikos premjero patarėjas Antanas Vinkus...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius